Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Sa nüüd selline, suuremate piltide mees, eks? Kuid siiamaani, meeldivad tööd. Keep it up (:


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See maja ja viimane pilt ikka haigelt kenad.

resbegt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tänud

 

Väga kenad. Aga kui küsida tohib siis palju ühe tegemine aega võtab. Ja pmst teed kõik ise. Joonistad ette ?

Lauda ka kasutad ?

Ja räägi monyst ka :D

Enamus tööd on hiirega tehtud ja need võtsid rohkem aega, peast ei tea kui kaua...

Mõne elemendi teen peast, aga kuna ma olen mingi 2 kuud alles Illukaga neid asju teinud siis kasutan stock pilte all. Nii õpib suht hästi kah. Vaikselt üritan juba peast joonistada. Laua jah soetasin eelmine nädal, sellega olen jõudnud alles 2 tööd teha (see HeavyMentali särk ja üks disain mysticule, mida näeb kah kunagi).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilusad tööd. Keep going!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänan kriitika eest. Tausta kohapealt olen täiesti nõus.

Mis prillidesse puutub, siis nende nimi ei ole ''pop'' vaid ''wayfarer''. Mulle meeldib retro stiil lihtsalt, mis parata. Edaspidi püüan rohkem prillide asemel silmi teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ma ei teagi nende prillide nime. Prillid on ägedad küll. Aga jah. Proovi silmi teha või kuidagi teisi asi ära lahendada.

Muidu väga meeldib.

Aga üks töö võib aga võtta 5-10h ?

 

Ma tõmbasin ka illuka juba 3 päeva tagasi. Mul pole olnud aega seda isegi lahti teha :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.