Lehekülg 7 7st Esimene ... 567
  • Mine lehele:

Teema: -plastikuhvo- SCAMMER

Tulemused 61 kuni 65 65'st

Lihtne ja loogiline: Laske alati saata pmina msn!
    Ja usun et tegemist oli fakeriga.

---------- Post added 02-04-11 at 05:17 ----------

Tsitaat Esialgu postitas: Soulja
    Raudselt su sõber rotib ja sina saadad lahkelt pme.
    kas sa tõesti uskusid , et saad millid 0,25ea?
    ja see "haha hüvasti sa ei oska msnidel vahet ka teha" oli ka raudselt sinu enda coveriks
    Paljud on müünud ja väga paljud on ostnud ka 0.25 ea. Ära ürita panna tarka.
    0 Not allowed!

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Banned
    Liitus aprill 2010
    Postitusi 1,087
    Tsitaat Esialgu postitas: HnZ
    Mida vittu? Oled mingi isa tal? PAned mingis faking rs scammimise teema all siin tarka? Srsly endal pole selle teksti üle mark veits? Pugejas.
    Kuule sina pärdik, istu endale midagi ilusat sisse ja naerata kuskil nurgas. Mees kes pressib enda avatariks poolpaljast vittu kuna reaalselt päris elus ta ei näe mitte kunagi ühtegi. Miks mul peaks mark olema? Ma ei saa väita ,et ma olen temaga pikka aega parim sõber olnud aga jah, ma olen temaga suhelnud viimasel ajal natuke ja inimene on täiskasvanuks saanud ning muutunud. See ,et sina veel 13 oled ei tähenda ,et teised seda tingimata on.
    0 Not allowed!
    Tsitaat Esialgu postitas: Rinx
    Kuule sina pärdik, istu endale midagi ilusat sisse ja naerata kuskil nurgas. Mees kes pressib enda avatariks poolpaljast vittu kuna reaalselt päris elus ta ei näe mitte kunagi ühtegi. Miks mul peaks mark olema? Ma ei saa väita ,et ma olen temaga pikka aega parim sõber olnud aga jah, ma olen temaga suhelnud viimasel ajal natuke ja inimene on täiskasvanuks saanud ning muutunud. See ,et sina veel 13 oled ei tähenda ,et teised seda tingimata on.
    kuule hoia suu kinni, näed veits taregem välja ....
    0 Not allowed!
    Tsitaat Esialgu postitas: crows4rdine
    noo ull õun nii ta on, aga paljud on eelnevalt banned saand ja uue kasutaja teinud.. aga see kohe kindlasti täiesti välistatud et plastik scammis..
    teeb siis sellest ka omad järeldused, kui sa ise oled olnud scammer ja banni saanud. Siis tundub mulle suhteliselt mõttetu, tulla ja hakata teise kallal võtma, kui ise oled täpselt samasugune, täielik idiootsus, sulgege teema, mõlemad eksisid! Problem solved.
    Hetkel on siin täiesti mõttetu spamm, millest pole kellelegi mingit abi.
    0 Not allowed!
    teema sulgeda ?
    mis saab ohvrist ? see plastikuhvo jätkab oma samasuguseid asju, laseb üha enam inimesi üle.
    0 Not allowed!

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas

Sildid sellele teemale