Teema: -plastikuhvo- SCAMMER

Tulemused 21 kuni 30 65'st

Lavastati hiljuti samamoodi süüdi ,
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Sanderolenv@hotmail.com
    0 Not allowed!

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Banned
    Liitus märts 2011
    Postitusi 1,018
    Nagu on dumby koguaeg rõhutanud ,et pmi sisuks laske kirjutada ostja msn ja müüja msn . Siis ei saa keegi üle .
    0 Not allowed!
    Jep, nüüd teengi alati nii, kahju Kull-ist kes sai üle
    Igastahes mulle hea õpetus kuidas PM-i edaspidi saadan, suht koht võib teema kinni ka panna
    0 Not allowed!
    Tsitaat Esialgu postitas: Kristjan
    Ma arvan nendest fakeritest ise üldse nii, et kui kellegil see faker on siis on see tema ise tegelikult.
    Väga paljudel juhtudel on nii.
    Ma olen vahvlis juba aastast 2006 liige ja mind pole keegi kunagi fake-nud.
    Ja plastikuhvo, kuidas vanade võlgadega jääb? Arvad, et teed siia lihtsalt uue kasutaja nagu midagi poleks olnud v?

Minupoolne soovitus oleks, et kui keegi laseb teil PM-i saata siis tehke alati copy-paste msn-i tekstist.
    Niimoodi tehes sellist asja ei juhtu.
    ma olen sinuga 100% nõus , ja vanasti mis plastikuhvo tegi oli ka päris hull , ja scammer jääb scammeriks , isegi kui ta preaguseni edukalt ärisi teinud.
    ban.
    0 Not allowed!
    Soulja - Ma olen enamused summad tagasi maksnud mis kunagi sai scämmida, nüüd olen edukalt tegelenud äridega.
    Mis sa tahad väita ,et sa pole kunagi kedagi scämminud? Ära tule ajama
    Nagu aru saada oled isegi sina scämminud, ka see on scämmimine: http://www.vahvel.net/showthread.php...ked&highlight=
    0 Not allowed!
    Tsitaat Esialgu postitas: -Plastikuhvo-
    Soulja - Ma olen enamused summad tagasi maksnud mis kunagi sai scämmida, nüüd olen edukalt tegelenud äridega.
    Mis sa tahad väita ,et sa pole kunagi kedagi scämminud? Ära tule ajama
    Nagu aru saada oled isegi sina scämminud, ka see on scämmimine: http://www.vahvel.net/showthread.php...ked&highlight=
    hahahhaa , tundub , et sa ei lugenud seda teemat lõpuni , tegemist oli siis pildiga mis näitab vaataja IP'd
    0 Not allowed!
    Tsitaat Esialgu postitas: TartuBoy
    Olen suhelnud Sveniga samuti 1-2a, võin kinnitada, et pole tema msn ega rsn
    ÜliMega raske on neid teha.

Lisage RS ärifoorumisse hoiatav teema, et inimesed, kellel on 50+ tehingut peavad PM saatmisel kopeerida MSN teksti.
    Siis on Fakeritel siin foorumis kriips peal.
    Kellel on 50+ teingut ja saadab kellegile PM sisuks: PM-sin või Tahtsid PM <- siis peab tema hüvitama kahjutasu, mis on ülelastud.

Miks?
    Kuna tänu tema 50+ tehingutele lasti inimene üle.
    0 Not allowed!
    Vahet pole, igastahes inimesed muutuvad, nii olen ka mina muutunud, kui sina ei taha, siis ära usu
    Varsti vast locked teema, et sinusugused ei saaks postcounti koguda!

Markk - Idee on hea tglt, nii hoiaks ära, ma igastahes võtsin õppust + enam ei saada kellegile niisama sihukest PM-i. Koos msniga ainult, ning ega see reegel ei tohiks kehtida ainult 50 tehingu vendadele, vaid KÕIGILE!
    0 Not allowed!
    PM saatmine võiks kehtida jah kõigile, aga kellel on alla 50 tehingu, siis nad tavaliselt lihtsalt teevad uue kasutaja foorumisse või võtavad vana kasutaja kasutusele ja kõik on jälle chill.
    Aga 50+ tehingud peaks nagu kindlasti kahjutasu hüvitama enda lollusest, kui see reegel peaks käiku minema.
    0 Not allowed!
    Tsitaat Esialgu postitas: -Plastikuhvo-
    Vahet pole, igastahes inimesed muutuvad, nii olen ka mina muutunud, kui sina ei taha, siis ära usu
    Varsti vast locked teema, et sinusugused ei saaks postcounti koguda!

Markk - Idee on hea tglt, nii hoiaks ära, ma igastahes võtsin õppust + enam ei saada kellegile niisama sihukest PM-i. Koos msniga ainult, ning ega see reegel ei tohiks kehtida ainult 50 tehingu vendadele, vaid KÕIGILE!
    Raudselt su sõber rotib ja sina saadad lahkelt pme.
    kas sa tõesti uskusid , et saad millid 0,25ea?
    ja see "haha hüvasti sa ei oska msnidel vahet ka teha" oli ka raudselt sinu enda coveriks
    0 Not allowed!

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas

Sildid sellele teemale