Teema: -plastikuhvo- SCAMMER

Tulemused 1 kuni 10 65'st

-plastikuhvo- SCAMMER

Sain siis niiöelda üle kasutajalt -plastikuhvo-'lt kes scammis minult 170M RSGP, pidin vastu saama 65 EUR.
    Ütlesin, et saadaks mulle PM ja kõik näis ilus. 56 tehingut + annetaja ja igast asju, ei olnud
    mingit kahtlustki, et laseks sellist võimalust käest.
    Niisiis andsin 170M ette ja tõmbas msnist välja ja oligi kõik.
    Proof:

Tema msn: [email:2vrt99tr]w0w-personal@hotmail.com[/email:2vrt99tr], olge ettevaatlikud.
    Palun adminid või moderaatorid, tehke selle trollipoisiga midagi.
    GG 65 EUR
    Tänud!
    0 Not allowed!

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Oot oot, mis asja? Mu msn on [email:12r1gyxk]Sven_A@live.com[/email:12r1gyxk] ja [email:12r1gyxk]Plastikuhvo@hotmail.com[/email:12r1gyxk]
    w0w-person tahtis müüa 300M 0.25 ea, saatsin PM-i ja kadus msnist. Edasi ma ei tea mis toimus, kuni [email:12r1gyxk]bmw_227@hotmail.com[/email:12r1gyxk] kirjutas ,et ka ma scämmer?
    Mina pole selle asj ataga igastahes! Iseasi kas usute, olen ostnud siin suuremaid summasi, müünud suuremaid summasi. Miks ma peaks laskma 170M üle? Nalja teete, ostan siiani RSGP-d, jas moded/admin vaatavad üle ja ütlevad mis arvavad!
    0 Not allowed!
    ee, kui see peakski õige isik olema, siis hetkel vaatab ta seda teemat ning ta oli kunagi scammer vahvlis, ning isegi mode, lasi üle mõningad.. nüüd taasnud kuna adminid võtavad igal scammeril banni maha
    0 Not allowed!
    Banned
    Liitus märts 2008
    Postitusi 2,309
    Mingi aprillinali ?
    Rääkisin selle vennaga samal ajal, tema õige msniga, ma arvan, et sind kasutati ära.
    0 Not allowed!
    Ma olen siiamaani teinud väga edukaid ärisi, modede/tuntud vendadega. Pole kedagi scämminud, kõik võivad seda tõestada. Hetkel ostsin isegi 95M ühelt.
    0 Not allowed!
    vaadates seda rs acci siis tegemist on vibkas13 nimelise inimesega
    0 Not allowed!
    Tsitaat Esialgu postitas: -Plastikuhvo-
    Oot oot, mis asja? Mu msn on [email:29dp2nou]Sven_A@live.com[/email:29dp2nou] ja [email:29dp2nou]Plastikuhvo@hotmail.com[/email:29dp2nou]
    w0w-person tahtis müüa 300M 0.25 ea, saatsin PM-i ja kadus msnist. Edasi ma ei tea mis toimus, kuni [email:29dp2nou]bmw_227@hotmail.com[/email:29dp2nou] kirjutas ,et ka ma scämmer?
    Mina pole selle asj ataga igastahes! Iseasi kas usute, olen ostnud siin suuremaid summasi, müünud suuremaid summasi. Miks ma peaks laskma 170M üle? Nalja teete, ostan siiani RSGP-d, jas moded/admin vaatavad üle ja ütlevad mis arvavad!
    Täiesti usun Sveni.
    Pikalt ei viitsi kommenteerida, aga mõelge ise loogiliselt. Svenil on oma rsgp äri ja siis nurjab selle 170M pärast? Vaevalt küll.
    0 Not allowed!
    Banned
    Liitus detsember 2010
    Postitusi 780
    Tsitaat Esialgu postitas: M i h k e l
    ee, kui see peakski õige isik olema, siis hetkel vaatab ta seda teemat ning ta oli kunagi scammer vahvlis, ning isegi mode, lasi üle mõningad.. nüüd taasnud kuna adminid võtavad igal scammeril banni maha
    Sven tegi uue kasutaja, mitte et ta vana kasutaja unbanniti vms.

Igatahes, tegu pole kasutaja Sveni msniga. Võin samuti kinnitada seda kuna vahelduva eduga juba aastaid suhelnud temaga.
    Ka RSNid ei klapi.
    0 Not allowed!
    Viimases lauses on kirjas kah et Tänan 170m milli eest, ja et ei oska msnidel vahet tega vms??
    0 Not allowed!
    Kahju vaadata kuidas inimesed üle saavad. Pean silmas Kullit
    0 Not allowed!

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees