Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Runescape Membership PIN turg kaob?

Soovitatud postitused

29. märts oli Runescapes "billing system" uuendus. Lühidalt - memberiks tegemise süsteem muudeti ära kujundus ja tehniline külg.

Nii mõnigi teab ilmselt, et kuidas PIN'nide hinnad niivõrd madalad olid (vanasti olid madalamad)? Nüüd on aga olukord, kus kaotati vana hea Surfpin süsteem ära. Alles jäi Paymo.. mis on märksa turvalisem ja mõneti keerulisem. Hetke seisuga on peaaegu võimatu PINe "teha". Siiski ei ole veel 100% kindel et asi nii jääb. Mobiiliga maksmine on nüüdsest turvalisem :D

Praegust on veel oma vanad Surfpinnid võimalik ära kasutada. Aga ilmselt mõne kuu pärast enam pinni niisama osta ei saa, et tuleb kas ise sõnum saata ja 11€ maksta :)

 

Mida arvate?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina müüngi põhiliselt paymo pinne, nii et ei ole seal midagi karta.

Polegi ühtegi varastatud pinni müünud...

Niiet varastel tuleb siis ärist loobuda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mina müüngi põhiliselt paymo pinne, nii et ei ole seal midagi karta.

Polegi ühtegi varastatud pinni müünud...

Niiet varastel tuleb siis ärist loobuda :D

 

Aga mul tekib siis küsimus, et kui need pole "varastatud", siis kuidas sa neid said? Ostsid kellegi teise käest?...isegi kui ostsid, siis need 98% varastatud. Vastasel juhul ei saaks neid nii madala hinnaga müüa :) Kui sina ei varastanud, tegi seda keegi teine :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tuleb hakata siis Paypaliga memberiks tegema. Mis ta oli, mingi 5EUR? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tuleb hakata siis Paypaliga memberiks tegema. Mis ta oli, mingi 5EUR? :D

Ilmselt siis, aga njh.. huh.. tollega vist teenust pakkuda ei saa? :D et teed teisi kasutajaid ka?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga hea, Quit.

Drop party siis.


213fyub.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

blend millal d party teed, loodan et j22vad ikka surf pinnid ka.


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
By the way, tegu on vaid hooldustöödega. Mõne aja pärast saab uuesti p2p teha, ka Surfpiniga.

link please? et nagu mis andmetel seda arvad? Kuigi üpriski tõenäoline on.

Samas Surfpin on ka üleminnemas Paymo süsteemile/stiilile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Aga seoses selle Paymo meetotiga? Seal nii et sisestad oma telefoni nr ja tuleb kiri vastu et ka nõustud.. ja siis nad saadavad PIN vastu w?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paymo vist sedasi et lükkad oma telo numbri sinna sisse siis pead saatma kuhugi sõnumi saad mingi koodi, sisestad selle sinna ja siis vist pidi veel ühe korra sedasi tegema kinnitamiseks või midagi sellist. Mingit pinni sa ei saa selle kasutajaga millega sees oled saad membuks.

 

Vist oli sedasi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga mul tekib siis küsimus, et kui need pole "varastatud", siis kuidas sa neid said? Ostsid kellegi teise käest?...isegi kui ostsid, siis need 98% varastatud. Vastasel juhul ei saaks neid nii madala hinnaga müüa :) Kui sina ei varastanud, tegi seda keegi teine :D

 

Ütlen nii palju, et minu müüdud "pinnid" ei ole varastatud.

Teiseks surfpinnid jäävad alles aga vist ainult phone meetodiga..

PayBySms on nüüd ainult läbi paymo nii et gl.

 

Jagex oleks võinud limiidi ka eemaldada ja ma garanteeriks talle 50% rohkem kasumit :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ütlen nii palju, et minu müüdud "pinnid" ei ole varastatud.

Vargus või mitte, aga ausalt nad ka saadud ei ole? pinline on omamoodi kelmus :D et mitte sõnna 'pinnid' ei peaks jutumärkides olema, vaid "varastatud"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vargus või mitte, aga ausalt nad ka saadud ei ole? pinline on omamoodi kelmus :D et mitte sõnna 'pinnid' ei peaks jutumärkides olema, vaid "varastatud"

 

"Pinnid" all mõtlesin mina Paymo mis tähendab omakorda seda, et need ei ole varastatud.

Kuidas ma tean?

Kuna Paymo meetodis ma sisestan telefoni numbri, millega ma tahan memberiks osta. (Näiteks välismaalane) ja talle tuleb sõnum, et oled tellinud runescapes mingi 30 days membership. Saada reply "Y", kui nõustud vms.

 

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Pinnid" all mõtlesin mina Paymo mis tähendab omakorda seda, et need ei ole varastatud.

Kuidas ma tean?

Kuna Paymo meetodis ma sisestan telefoni numbri, millega ma tahan memberiks osta. (Näiteks välismaalane) ja talle tuleb sõnum, et oled tellinud runescapes mingi 30 days membership. Saada reply "Y", kui nõustud vms.

 

:)

 

Kui ma ei eksi kurtis ******i foorumis keegi kuidas ostis sinult pini ja nüüd sai omale neg crediti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.