Teema: Scammer Mmartenn.

Tulemused 11 kuni 20 35'st

Banned
    Liitus oktoober 2009
    Postitusi 2,088
    Tsitaat Esialgu postitas: Nab
    Milles on Marten siin süüdi ?. Selles, et ta sai scammi ?

Kellel on pretensioone Eesti riigi kohta esitage need President Ilvesele, tema hüvitab kahjud.
    Mis sa teed nalja? Igaüks vastutab enda kasutaja turvalisuse eest.
    Edasipidi jätke offtopic siit välja.
    0 Not allowed!

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Asi on hetkel selline , et saatsin windows live centerisse kirja , 24h jooksul pidi selguma kas saab tagasi or not , atm 48h täis ja mitte midagi.
    Eks õhtul selgus kas juhtub midagi msni acciga or not.
    Uus msn on atm : [email:2kgoir86]marten.pulles@hotmail.com[/email:2kgoir86] , kui kellegil midagi vaja.

Sain vennaga kontakti

0 Not allowed!
    Marten . ütleb:
    hei
    räägi, sa p2p tahad? mul hetkel 1 pin üle. Sain tuttavalt 2 pinni, 1ga regasin ennast ära ja nüüd 1 üle. Kui soovi võin teha, tasuta... Teinekord teed lihtsalt vastuteene kui mul abi vaja mingis asjas
    Vadim. ütleb:
    Sms pin_
    ?
    Muidu oleks vaja k[ll jamh.

Nüüd ei vasta ka enam.
    0 Not allowed!
    teen kohe teema ta kohta.
    sooviks seda rsgp'd tagasi mis üle lasi.
    Ta IP'ga pilt olemas teil
    0 Not allowed!
    Tsitaat Esialgu postitas: insaner
    Mis sa teed nalja? Igaüks vastutab enda kasutaja turvalisuse eest.
    Edasipidi jätke offtopic siit välja.
    +1. Kuna igaüks võib öelda, et mu foorumi ja msni kasutaja oli varastatud ning ei vastuta juhtunu eest. No offence, aga see on tõsi.
    Oldschooler
    "I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence
    0 Not allowed!
    No offence, aga reikz, kui sa nii naiivne oled ja lased end niimoodi tillist tõmmata, siis polegi midagi imestada. Iga petis hakkab sama paska ajama, et "oi ilgelt kiire on, ära mõtle, teeme kiiresti, noh, kus sa oled, mida sa teed, teeme kiiremini, mul kohe ema kutsub sööma ja koer situb muidu tuppa". Kui asi paistab liiga kahtlane, siis lihtsalt jäta pooleli.

Seda peaks ju igaüks teadma või vähemalt siis aru saama, et Jagexil pole vaja su bank pini ja sünniaastat selleks, et sa neile maksaks.
    0 Not allowed!
    Tsitaat Esialgu postitas: cky
    No offence, aga reikz, kui sa nii naiivne oled ja lased end niimoodi tillist tõmmata, siis polegi midagi imestada. Iga petis hakkab sama paska ajama, et "oi ilgelt kiire on, ära mõtle, teeme kiiresti, noh, kus sa oled, mida sa teed, teeme kiiremini, mul kohe ema kutsub sööma ja koer situb muidu tuppa". Kui asi paistab liiga kahtlane, siis lihtsalt jäta pooleli.

Seda peaks ju igaüks teadma või vähemalt siis aru saama, et Jagexil pole vaja su bank pini ja sünniaastat selleks, et sa neile maksaks.
    Asi oli selles, et ma ei teadnud, et acc hacked ja ma ta päevikut jälginud ning mulle tundus chill tüüp olevat.Muidugi olin ette käinud ja nsm ei viitsi kah 85 solli raisku lasta.
    Vabamüürlus ja illuminaadid .. see ongi reaalsus .
    0 Not allowed!
    Banned
    Liitus september 2009
    Postitusi 496
    Liht labane vend
    Sellistele ärge andke oma pank pinne.
    Siukese lolli jutu ünge ei lähe keegi.
    0 Not allowed!
    Dumby's Avatar
    The fuck is this shit?
    Liitus aprill 2009
    Postitusi 1,329
    ZeN3K e. Mmartenn 'i tegelik omanik ei pea midagi korvama. Ta saigi scammi nii vahvli kui ka msn 'iga ja hetkel kasutatakse seda ära. Mulle andis ta sellest juba ammu teada.
    EI SOOVITA MITTE KELLELGIL TEHA TEGEMIST MSN 'ga NAGU "Mmartenn@hotmail.com"!
    Kasutage alati MM 'i!
    0 Not allowed!
    Loom's Avatar
    Ärikeeluga kasutaja
    Liitus september 2006
    Postitusi 7,134
    Tsitaat Esialgu postitas: Dumby
    ZeN3K e. Mmartenn 'i tegelik omanik ei pea midagi korvama. Ta saigi scammi nii vahvli kui ka msn 'iga ja hetkel kasutatakse seda ära. Mulle andis ta sellest juba ammu teada.
    EI SOOVITA MITTE KELLELGIL TEHA TEGEMIST MSN 'ga NAGU "Mmartenn@hotmail.com"!
    Kasutage alati MM 'i!
    Sulle andis teada, aga teisi ei võinud hoiatada? Või oleks võinud sinagi vähemalt hoiatada vms.

Kui hoiatusteema on, siis sorri, ei ole märganud.

0 Not allowed!

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas

Sildid sellele teemale