Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Mmartenn.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ta ei saanud vist hoiatada, sest tal ei olnud teist kasutajat. Ma ei mäleta ka enam.

ZeN3K võta minuga niipea kui võimalik msn 'is ühendust. Ma ei mäleta su msn 'i ja tahan msn 'i ajalugu näha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei, ta ei pea ju midagi kinni maksma, kuna mulle ütles ta juba seda ammu, et ta foorumi konto ja msn sai scammi, ma bannisin ta foorumi konto ära, tolle mmartenn. Miks peab tema summa kinni maksma, kui mina juba teadsin varem, et tal konto ära varastati, see on ka põhjus miks ta banned on. Ta käskis mul enda konto ära bannida, et rohkem kannatanuid ei tekiks aga näedsa, vta näpust.

 

Huvitav kuna sel hetkel kui teemadesse järjest postitas polnud banned, ning uhkelt kuulutas, et tal p2p müüa.

Järelikult olid liiga aeglane bannimisega.


Vabamüürlus ja illuminaadid .. see ongi reaalsus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei, ta ei pea ju midagi kinni maksma, kuna mulle ütles ta juba seda ammu, et ta foorumi konto ja msn sai scammi, ma bannisin ta foorumi konto ära, tolle mmartenn. Miks peab tema summa kinni maksma, kui mina juba teadsin varem, et tal konto ära varastati, see on ka põhjus miks ta banned on. Ta käskis mul enda konto ära bannida, et rohkem kannatanuid ei tekiks aga näedsa, vta näpust.

 

Ei banninud sina. Mina bannisin ta ( küsisin igaks juhuks Olarilt järgi ka) kell 13.40 Dockilt saadud vihje järgi pettuste ennetamiseks.

Selleks ajaks oli neil aga tehing juba peal ja Mmartenn oli jätkuvalt unbanned. reikz saatis 85 Sol ära (13:53) saades juba varem kujutluspildi nö. usaldusväärsest kasutajast kes oli veel unbanned.

 

Olles rääkinud Mmartenn'iga siis Dumbylt küsis tema banni ~19.30 ja see enam ei aidanud midagi.

Mmartenn-ile jääb jätkuvalt kohustus reikz'i kaodatud summa tagastada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dumby, miks minu postitus kustutatud ja sinu postitus muudetud on? Kas mõistsid, et ei ole tark kõigile öelda, et sa teadsid varem, et ta scammitud on ning sa ei hoiatanud teisi?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Dumby, miks minu postitus kustutatud ja sinu postitus muudetud on? Kas mõistsid, et ei ole tark kõigile öelda, et sa teadsid varem, et ta scammitud on ning sa ei hoiatanud teisi?

 

Mina ei ole kellegi poste kustutanud ja enda posti muutsin ma, sest ei kirjutanud ennem kõike mida kirjutama pidin ja post jäi poolikuks.

 

sa ei hoiatanud teisi?

Mina ei ole see inimene kes peab teisi hoiatama teiste apsakuse tõttu. Kui isikul on mingi juhtum siis ta teavitab sellest teistele ise.

 

Minu mäletamist mööda ta nii hilja küll ei öelnud. Ma lihtsalt arvasin, et ta ütles mulle seda tunduvalt varem juba. Õigemini saatis teema lingi kus oli postitus, et ta sai scammi nii vahvli kasutaja, msn 'i kui ka rs 'i kasutajaga. Ma tean, et ma bannisin kellegi ära ka aga juu siis selle scammeri. Aga see selleks siis.

ZeN3K oled siis kohustatud kahjud korvama.

 

Kui kellelgil on veel antud isiku kohta pretensioone "Mmartenn - [email:1bu4ffrm]mmartenn@hotmail.com[/email:1bu4ffrm]" siis postitage ainult koos tõestusega.

 

Igasugune järgnev offtopic saab warnitud ja teemasse võivad postitada ainult teema algataja, Zen3k ja juhtkonna liikmed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.