Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Chfz üritas?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kas mul on fake msn or what?

Ühesõnaga, ta oli mul msnis ja küsis selle glitchi kohta jne... Siis läks jutt üle kasutajale jne.. ( Ma skippisin osa teksti, mingi bs oli seal). Lõpuks ma küsisin siis PM ka, ja nii ta kadus..

 

Juhul kui tegu pole mingi fakeriga, milles ma kahtlen, siis oleks aeg see petis siit bannida.

 

scam1fjd.png

scam2.png

scam3nx.png

scam4.png

scam5n.png

scam6.png

scam7.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mmm pole ainult sina, ta on mul ka offline ja ta pole mind üle lasknud. Tal kadus nett või elekter vms arvatavasti, ta vahest kaob poole jutupealt lambist ära olgugi ,et tegu pole äriga vms.

 

 

Ja meie jutt oli viimati üldse see ,et ma lähen poodi õlle järgi nii ,et ära ta pole mind 100% blokeerinud.

 

proof.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
mmm pole ainult sina, ta on mul ka offline ja ta pole mind üle lasknud. Tal kadus nett või elekter vms arvatavasti, ta vahest kaob poole jutupealt lambist ära olgugi ,et tegu pole äriga vms.

 

olen taga ise mitmeid tehinguid teinud ning tal pole nett ära kadunud, mõttetu bs

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Shit happens once in while? Ma räägin sulle ,et ta ei blokeerinud sind ära vaid kas logis ise kiiruga välja MSNist või juhtus midagi. Ilmselgelt ei ole seal mingit katset sind scammida kuna te olite alles ''tutvustamis'' faasis. Ma olen inimesele 100m RS raha usaldanud ning pole üle saanud... Isegi PM ei küsinud talt...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Shit happens once in while? Ma räägin sulle ,et ta ei blokeerinud sind ära vaid kas logis ise kiiruga välja MSNist või juhtus midagi. Ilmselgelt ei ole seal mingit katset sind scammida kuna te olite alles ''tutvustamis'' faasis. Ma olen inimesele 100m RS raha usaldanud ning pole üle saanud... Isegi PM ei küsinud talt...

 

Tutvumis faasis? Kas sa faking ei oska lugeda ????? Ma ütlesin, et ma olen taga enne ka tehinguid teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra see vend on nii kahtlane, mingi 4 korda juba banned olnud ja ikka tekitab kahtlusi, uskuge mind, ükskord teeb suure suure scammi ära ja lahkub mõnusalt siit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tra see vend on nii kahtlane, mingi 4 korda juba banned olnud ja ikka tekitab kahtlusi, uskuge mind, ükskord teeb suure suure scammi ära ja lahkub mõnusalt siit.

 

pluss üks ma arvan sama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

kuidas tal kaob see nett nii äkki ära? miks tal siis nett ära ei kao kui ta nolab endal crafti 99 või mida iganes?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja kust sa võtad ,et ei kao? Minul kaob ka aeg ajalt nett ära, 2x nädalas ehk praeguste ilmadega. Tutvumis faasi all mõtlesin ma seda ,et sa küsisid acci kohta infi alles. Otseseks ÄRIKS teil veel ju ei läinud. Pealegi kus kohast võtate te ,et ta on 4 korda banned olnud? Minu teada on ta olnud banned 2 korda ja üks oli eksitus mis parandati juhtkonna poolt ning teine oli SPAMMi eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aga jh see main ei kuulu enam talle..

Ostetud.


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ja kust sa võtad ,et ei kao? Minul kaob ka aeg ajalt nett ära, 2x nädalas ehk praeguste ilmadega. Tutvumis faasi all mõtlesin ma seda ,et sa küsisid acci kohta infi alles. Otseseks ÄRIKS teil veel ju ei läinud. Pealegi kus kohast võtate te ,et ta on 4 korda banned olnud? Minu teada on ta olnud banned 2 korda ja üks oli eksitus mis parandati juhtkonna poolt ning teine oli SPAMMi eest.

 

MM.. Ma olin talt juba pangakonto nrit küsinud ntks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra see vend on nii kahtlane, mingi 4 korda juba banned olnud ja ikka tekitab kahtlusi, uskuge mind, ükskord teeb suure suure scammi ära ja lahkub mõnusalt siit.

 

Päris mitmel inimesel on mu tlf numbrid, elukoht jms asjad teada (kaasarvatud juhtkonnal).

4 korda ? Korra 24h ban, spammi eest ja teine kord oli lihtsalt arusaamatus minu ja kasutaja Raineri vahel.

 

Teemasse.

Jah, tegemist oli minuga. Kuna oli reede õhtu ning me ei teinud tehingut ega midagi, siis logisin välja. Paljud vist juba harjunud et ma kaon vahepeal lampi msnist ära, üpriski mitmel korral ka halva internetiühenduse tõttu.

 

 

''Pange ban ära juba.''

Ei tea mille eest ?

Kade et ma suutsin kuu ajaga üle 100 tehingu koguda ?

 

Tõepoolest mul oli ka kunagi siin varem kasutaja, nagu ma arvan pooltel siin on olnud peale minu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no jälle noh?Mis sa nüüd vabanduseks otsid?Ränk scammer oled ju:S.Kuradi pärdik noh ja selline on veel rune24.ee moderaator?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no jälle noh?Mis sa nüüd vabanduseks otsid?Ränk scammer oled ju:S.Kuradi pärdik noh ja selline on veel rune24.ee moderaator?

 

Saa üle juba, mu ainuke msn on [email:og6vmdx3]chfzz@hotmail.com[/email:og6vmdx3] (vahepeal kasutasin ka Chfz@*******.eu msni, aga no,jah).

Lisa mind msni ja räägime siis seal asjad selgeks, mitte ära spammi siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Saa üle juba, mu ainuke msn on [email:3rz67opq]chfzz@hotmail.com[/email:3rz67opq] (vahepeal kasutasin ka Chfz@*******.eu msni, aga no,jah).

Lisa mind msni ja räägime siis seal asjad selgeks, mitte ära spammi siin.

Praegune teema ongi ju [email:3rz67opq]Cfhzz@hotmail.com[/email:3rz67opq]-iga :D.Aga jah mis ma ikka ennast siia vahele topin!Sa lihtsalt oskab ennast välja vabandada!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Praegune teema ongi ju [email:1ww3bfve]Cfhzz@hotmail.com[/email:1ww3bfve]-iga :D.Aga jah mis ma ikka ennast siia vahele topin!Sa lihtsalt oskab ennast välja vabandada!

 

Ja praeguses teemas hoiatati või midagi taolist. Ise ka ei näe teemal mõtet, aga nojah. Vähemalt saab rahvaga vaielda.

 

Keegi ei käse minuga tehinguid teha ju ;) (nendele kelle arvates ma olen jube kuri petis jms).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui Chfz on scammer olen mina Justin Bieber. Olen temaga korduvalt tehinguid teinud, inimene on mind mitmeid kordi aidanud. Kui talle ban pannakse, siis see pannakse ikka väga lampi. Aga see on minu arvamus sellest. See asi on Stenkaaa arust kahtlane, et Chfz suudab endale imekiiresti tehinguid sebida? Vähemalt need tehingud on ausalt välja teenitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kas keegi saaks oelda kuidas panna seda

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nagu teistel m6nedel seal pictured ja need aga kuidas seda ppanna?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.