Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatus !

Soovitatud postitused

VIP

Dear Player,

 

We regret to inform you that your account has received an infraction due to a Real-World Trading offence. Please visit the appeal section under Account Management to view evidence of your infraction(s) and to appeal any infraction(s) that you feel were unjustified.

 

To view the evidence please click here: https://secure.runescape.com/m=weblogin/loginform.ws?mod=offence-appeal&ssl=1&expired=0&dest=account_history.ws

 

Please note: Due to a recent bug in our infraction system, some accounts may have received a void infraction. The majority of void infractions have been removed but we cannot ensure that all infractions have been removed. We urge you to visit the appeal section to appeal any unjustified infraction(s) received due to system errors.

 

Many thanks, Jagex Ltd.

 

Copyright © 1999 - 2011 Jagex Ltd. Jagex, RuneScape, FunOrb, War of Legends and Stellar Dawn are registered trademarks of Jagex Ltd in the United Kingdom and trademarks used in other countries of the world. By using our service you are agreeing to our Terms and Conditions and Privacy Policy.

 

 

 

Sain siis sellise kirja meilile, kuid lehele minna ei saa, ütleb phsing site ! Ärge seal paroole sisestage.

Kirja saatjaks oli : [email:1qoeqr58]noreply@jagex.com[/email:1qoeqr58] (olen seda meili ennem näinud, kui ikkagi :S )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain ka eelmisel nädalal 7 sellist , kõik erinevatelt e-mailidelt. :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See nii vana asi juba. Endal tuli ka mingi kuu aega tagasi mitu tükki.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See nii vana asi juba. Endal tuli ka mingi kuu aega tagasi mitu tükki.

On vist tõesti, aga las ta jääda, oleks ise äärepealt haneks läinud, kuid Google Chrome päästis minu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See ei ole õige. E-Mail on ise pandud, et oleks nagu 'noreply@jagex.com', kuid tegelt ei ole selline. Ettevaatust sellega, ennem Googeldage e-maili, kui lähete lehele


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

noreply@jagex.com

 

Te olete täitsa lollid, kes arvavad, et see on phishing.

 

https://secure.runescape.com/m=weblogin/loginform.ws?mod=offence-appeal&ssl=1&expired=0&dest=account_history.ws

 

Ma ei näe erinevust, seega need pole phishingudega seotud.

 

JaGeX on firma

RuneScape on mäng

 

Ma olen sisetanud selle lehel oma kasutaja + pw, et näha oma appealit.

 

Idud.

 

// Esimeses postituses on link jumala õige RuneScape oma. Ei ole erinevust. Phishing on see siis, kui mingi võõras aadress (link) ja sama kujundus.

 

Kasutage Google Mail'i, siis saate näha, et kas see email saadeti skripti kaudu või ametlikult. (Google Mail näitab kirja kõrval, et kust saadeti, millega saadeti jms)

 

runescapemail.png


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tra kui ei jaga asja, siis ärge kraaksuge eks ?

See, mis mina postitasin on sulaselge phsing, isegi Chrome ütles seda.

Esiteks, mina sain meili, kuigi ma polnud seda meili kuskil runescapes kasutanud ? Daaa ????

Ja Prosinec - sul on teine mail, arvata võib, et kui sa regad e-maili tuleb selline kiri, aga need phserid saadavad "samalt" emaililt ka sitta.

Kuidas saab üks inimene nii käbi olla ?

Mine sealt lehelt siis rsi ja sisesta paroolid ja vaatame mis saab (vahepeal ära muuda paroole).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tra kui ei jaga asja, siis ärge kraaksuge eks ?

See, mis mina postitasin on sulaselge phsing, isegi Chrome ütles seda.

Esiteks, mina sain meili, kuigi ma polnud seda meili kuskil runescapes kasutanud ? Daaa ????

Ja Prosinec - sul on teine mail, arvata võib, et kui sa regad e-maili tuleb selline kiri, aga need phserid saadavad "samalt" emaililt ka sitta.

Kuidas saab üks inimene nii käbi olla ?

Mine sealt lehelt siis rsi ja sisesta paroolid ja vaatame mis saab (vahepeal ära muuda paroole).

 

orly?? leht on täiesti õige ja ametlik. Email samuti


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra kui ei jaga asja, siis ärge kraaksuge eks ?

See, mis mina postitasin on sulaselge phsing, isegi Chrome ütles seda.

Esiteks, mina sain meili, kuigi ma polnud seda meili kuskil runescapes kasutanud ? Daaa ????

Ja Prosinec - sul on teine mail, arvata võib, et kui sa regad e-maili tuleb selline kiri, aga need phserid saadavad "samalt" emaililt ka sitta.

Kuidas saab üks inimene nii käbi olla ?

Mine sealt lehelt siis rsi ja sisesta paroolid ja vaatame mis saab (vahepeal ära muuda paroole).

 

lol, sa oled idioot.

 

phis leht ei ütle invalid password.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.