Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tormented Demons Guide [BoB Method] - Alari 1st

Soovitatud postitused

Tere!

 

Alustuseks ütleks, et ma olen enam kui kindel et, te olete näinud ja teate paljusid teisi õpetusi Tde kohta, mis kuskil netis üleval. Ka ma olen neid nüüdseks kaks teinud. Põhjuseks miks ma uuesti mõtlesin teha oli tunne, et ajad on muutunud ja vana on juba liiga vanaks jäänud. :) Lisaks oli mul natuke aega üle, et asja natuke graafiliselt efektirohkemaks muuta. :O - ;) Ma ise arvan, et tuli päris hästi välja, kuid eks seda otsustate ikka teie.

 

Lisaks vastan, siis kohe ühele enim küsitud küsimusele, et miks mulle ikka ja jälle meeldib seal Yakiga käia ja miks mitte steel titanit kaasa tirida. See on ju nii kiire ja PRO. Ma ei vaidlegi vastu, et on ja ma ka käin seal sellega vahelduva eduga, kuid ma pean end rohkem camperiks, kes võtab 2-3 Yaki kaasa ja siis veedab seal korraga mõned tunnid. Total kill count peaks mul jääma aastaga kuskile 9000 piiridesse. Ei ole just väga suur näitaja, kuid natuke on käidud.

 

Kui on soovite midagi rohkemat küsida/öelda/trollida, siis olge lahked. ;)

 

Link:

 

Nautige! - Alari st

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.