Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

HOIATUS! Keit Sturm / 70€'ga sain see kord üle :(

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keit, annan sulle aega õhtu kella 8 'ni, et kahjud korvata, vastasel juhul oled banned.

 

Parimat,

~Dumby

 

E:// Igasugune offtopic saab korraliku karistuse. Kui on midagi öelda siis teemakohast ja kui on eelnimetatud petturi kohta pretensioone siis paluks koos tõestusega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ostsin Silver Järvelt kasutaja matrix 99, mille ta recoveris ning panga ära cleanis, nihverdasin siis talt selle kasutaja ära ning võtsin oma millid tagasi ning ongi kõik. Süüdlane on siin silver, mitte mina.

Kontol cleaniti 125m ära ja kasutaja nüüd ka unsafe, mille eest ma maksin veel 1500kr ja veidi pealegi.

Kasutaja "sli" tagasiside räägib ka enda eest.

 

 

Ma lihtsalt tegin kõik endast oleneva, et enda kaotatud 125m tagasi saada mis Silver mult ise rotti lasi ja tõenäoliselt samale kontole transferis.

 

Ning keyloggeri värk oli täpselt samasugune üritus saada silverilt oma millid tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mina ei cleaninud, esimene omanik oli selle taga, ma tegelesin sellega siis ja sa ütlesid: vahet pole, ma ei taha mille tagasi peaasi, et enam probleeme ei tule!, ma lubasin et ei tule, ja järgmine tagasi tirimine tuli peale seda kui sa mind üle lasid! sa võiksid telefonis ise mulle vastada, mitte naisel lasta vastata -.-

 

BTW, SEAL KASUTAJALT KADUS 50-55M, BANDOS CHEST, TASSY, WHIP, WARRIOR HELM, D BOOTS, COMBAT BRAGE, TOKTZ-KET SHIELD VMS. mis kuradi 125m? sa oleksid selle tagasi kh saanud, aga sa ütlesid: POLE VAJA PEAASI, ET ROHKEM TAGASI TÕMBEID EI TULEKS.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keit osutub scammeriks jah : ) , võin ka msn logi välja tuua kui vaja ... pakkus mulle Pin generaatorit , mingi kahte erinevat vms . Mõlemal korral leidis mu antiviirus keyloggeri seest . Ja ss ajas mingit jama mulle - ja nüüd seal näha, kus ta on kirjtuanud silverile, et tegi mingi keyloggeri vms? viimane msni logi aken .

____________________

Btw, edu sulle menti minemises 110M pärast :) , Virtuaal raha on väärtusetu, saadavad su kohe pikalt .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina ei cleaninud, esimene omanik oli selle taga, ma tegelesin sellega siis ja sa ütlesid: vahet pole, ma ei taha mille tagasi peaasi, et enam probleeme ei tule!, ma lubasin et ei tule, ja järgmine tagasi tirimine tuli peale seda kui sa mind üle lasid! sa võiksid telefonis ise mulle vastada, mitte naisel lasta vastata -.-

 

BTW, SEAL KASUTAJALT KADUS 50-55M, BANDOS CHEST, TASSY, WHIP, WARRIOR HELM, D BOOTS, COMBAT BRAGE, TOKTZ-KET SHIELD VMS. mis kuradi 125m? sa oleksid selle tagasi kh saanud, aga sa ütlesid: POLE VAJA PEAASI, ET ROHKEM TAGASI TÕMBEID EI TULEKS.

 

Silver palun postita terve MSN logifail mitte osaliselt. Ning hüvita mulle 1500krooni, lahuta sealt oma 68€ ning oleme tasa, end of story, ma ei taha kasutajat mis on unsafe. Aitäh.

 

Siis juba see osa ka kus lasid ühelt veel üle 200m+

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Keit osutub scammeriks jah : ) , võin ka msn logi välja tuua kui vaja ... pakkus mulle Pin generaatorit , mingi kahte erinevat vms . Mõlemal korral leidis mu antiviirus keyloggeri seest . Ja ss ajas mingit jama mulle - ja nüüd seal näha, kus ta on kirjtuanud silverile, et tegi mingi keyloggeri vms? viimane msni logi aken .

____________________

Btw, edu sulle menti minemises 110M pärast :) , Virtuaal raha on väärtusetu, saadavad su kohe pikalt .

 

ma usun, et ma ei tee avaldust, elan üle selle 60€, aga EI SOOVIDA MITTE KELLEGIL MTITE KELLEGILE MÜÜA/OSTA/VAHETADA KASUTAJAID, OLGU KAS VÕI MILJON POSITIIVSET TEHINGUT, anyway 100% saab kasutajat tagasi tirida.

 

---------- Post added 14-03-11 at 11:46 ----------

 

Silver palun postita terve MSN logifail mitte osaliselt. Ning hüvita mulle 1500krooni, lahuta sealt oma 68€ ning oleme tasa, end of story, ma ei taha kasutajat mis on unsafe. Aitäh.

 

Siis juba see osa ka kus lasid ühelt veel üle 200m+

 

ning, saan kasutaja tagasi ja saan olla kindel et ei tirida tagasi? andmeid tead sina kui ka hetke omanik välismaalt.

 

---------- Post added 14-03-11 at 11:49 ----------

 

maksan teile 30€ ja kõik korras?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Algne omanik välismaalt? ..

Ma müüsin selle kunagi siin vahvlis maha kasutajale Sipsik.

 

Tundub, et päris paljude erinevate inimeste käest juba läbi käinud kasutaja..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Algne omanik välismaalt? ..

Ma müüsin selle kunagi siin vahvlis maha kasutajale Sipsik.

 

Tundub, et päris paljude erinevate inimeste käest juba läbi käinud kasutaja..

 

Ostes muidugi garanteeriti mulle, et ollakse esimene omanik, aga see selleks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.