Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Account Reinstatement - banned kasutajate taastamine

Soovitatud postitused

...jätkame teemat siis siin

Jagex avab raha eest banned kasutajaid - kui nemad arvavad, et teie kasutaja väärib unbani siis tehakse massiinve XP rollback ja ka suur osa oletatavast rahast eemaldatakse. Siin on aga väike konks - teile pandakse negatiivne krediit mille peate enne välja ostma kui saate kasutajaga tegeleda jälle.

 

Selleks ei pea midagi muud tegema kui kasutaja originaalnimi foorumisse postitada.

 

Pikemalt:

http://services.runescape.com/m=forum/forums.ws?250,251,3,62411000

 

 

Ise panin sinna kuskil 10 nime nädala eest, siiani pole vastuseid tulnud. Siiski preaguseks on juba 10,000+ posti tehtud ja igas postis ei ole kohe kindlasti ainult 1 nimi seega võid ikka tükk aega minna enne kui mingisugust tagasisidet saab.

 

//EDIT Palun postitage nimed siia alla, küll keegi hea inimene teie oma ka postitab. Mul endal puudub hetkel võimalus seega mulle pole mõtet PMida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise sain botted kasutajaga banni ning sellel oli olnud ainult üks parool, üritasin siis sinna postitada ja vaatan "invalid password/username" vms. Ma olen täiesti 100% kindel paroolis ning nimes, on loogiline, et nad on lihtsalt mu kasutaja ära kustutanud?

 

Sorry, et see veits teemast mööda.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas tagasiside meieni jõuab? Account millega postitasin tuleb kiri või kuidas?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ise sain botted kasutajaga banni ning sellel oli olnud ainult üks parool, üritasin siis sinna postitada ja vaatan "invalid password/username" vms. Ma olen täiesti 100% kindel paroolis ning nimes, on loogiline, et nad on lihtsalt mu kasutaja ära kustutanud?

 

Sorry, et see veits teemast mööda.

Banned kasutajaga ei saagi foorumisse ligi minuteada.

 

Kuidas tagasiside meieni jõuab? Account millega postitasin tuleb kiri või kuidas?

Kui nad nõustuvad siis tuleb message centerisse kiri jah selle kohta.

Vastaseljuhul ei tulegi tagasisidet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Panin ka oma banned maini nime sinna. Loodan unban saada. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle nad võiks ikka andestada. Ma ühe acci kohta ~10 kirja saatnud...


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma arvan et account managerist loed sõnumeid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on väliselt küll teemaga seotud,aga ma olen kuulnud et nad isegi müüvad vanu kasutajaid .

Sammuti ise postitasin 16 mndale lehele kuskil 13 kasutajat aga pole ühelegi vastust kasutaja postkasti vms tulnud. nii et jahm.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See on väliselt küll teemaga seotud,aga ma olen kuulnud et nad isegi müüvad vanu kasutajaid .

Sammuti ise postitasin 16 mndale lehele kuskil 13 kasutajat aga pole ühelegi vastust kasutaja postkasti vms tulnud. nii et jahm.

 

Tõsi, ma unustasin seda mainida, et negatiivne krediit pangakse peale arvatavasti ja see tuleb välja osta.

Muutsin esimest post ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sammuti kui Resatitakse accid siis kui on mitu raret nagu ühte samat siis resetitakse nii et jääb üks nendest alles kui sul muidu oleks 5 p hat setti jääb üks alles. see näide:D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise olen ühte accounti sinna mingi 3 korda juba postitanud, kuigi tulutult.

Õnne neile kes oma kasutajad lahti saavad!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suht pointless osta tagasi kui nad resetivad enamus panga ja statsid :D Lisasin ka 2 nime, 1el on üle 10k climbing bootse , teisel 1x purple phat 2x santa 1 green hw (maxed acc) ;)

 

Noh ütleme nii et 22.5 usd maksta et saada purple p hat ja see mingi 1000 usdiga maha müüa pole juu palju:D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.