Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õpetus: Screamer Radio

Soovitatud postitused

Tere, koostasin väikese õpetuse siis, kuidas kasutada programmi nimega: '' Screamer Radio ''

Screamer Radio on siis raadio programm, millega saate kuulata üle 4000 erineva raadiojaama läbi interneti.Te saate valida erinevate muusika stiilide vahel(näiteks:hip-hop,dance music,rock,jungle&dnb,Folk jne.)

Raadiojaamu on siis igale maitsele.

 

1)Minge: http://www.screamer-radio.com/

2)Lehel viibides otsige ülesse Download/Download now.

3)Olles Download lehel, valige:Windows 2k/XP/Vista/7 - Installation (2706.5 KByte)

Kui kasutate näiteks, Windows98't siis pildipealt on näha, et natukene allpool on download file ka vanema windowsi jaoks olemas.

Kui olete alla tõmmanud endale programmi, installige see ära, ma usun, et kõik saavad installiga hakkama ja ma ei pea sellejaoks siin pilte tegema ja juttu kirjutama.

dalal1.png

dalal22.png

 

Raadio ise näeb välja siis selline: dalal33.png

Kasutan ise eesti keelselt raadiot, kellel on soov pangu ta inglise keelseks v mingiks muuks keelseks, see ei puuduta enam mind :)

Kui soovite raadio jaamu otsida muusika stiili järgi siis : Presetid - By Genre - ja sealt vaadake ise mis stiil teile meeldib

dalal44.png

 

 

 

Hoiame teema puhtana ja 1 väike viga on mõndade/paljude raadio jaamadega - nad lihtsalt ei tööta, ma usun, et jaamad pole uuendust saanud ja on kinni läinud vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.