Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Muusika tõmbamine internetist.

Soovitatud postitused

Kuidas tõmmata muusikat netist ?

 

alutsame sellest et mine leheküljele :
http://beemp3.com/

 

Leht näeb välja selline :
pilt1.jpg

 

Seejärel vali millejärgi sa otsid ning kirjuta artisti, loo, albumi nimi. Mina valisin hetkel loo nimega: Black Eyed Peas - The Time (Dirty Bit)

 

 

pilt2.jpg

 

Nüüd avaneb selline leht , ja me vajutame peale sinna :
pilt3.png

 

Ja nüüd avaneb jällegi uus leht, ning see on ka viimane, kirjuta lahtrisse ära kood ( Pärast esimest korda koodi sisestamist ei pea seda enam tegema) :

pilt4u.jpg

 

Nii , nüüd on ka see tehtud ja nüüd lõpp samm . Teil on kaks valikut kas te vajutate peale parema hiire klõpsuga ning vajutate sealt Salvesta link kui../Save Link as .. (Ning tõmbate loo ,või vajutad vasaku hiireklõpsuga ning kuulad lugu, see on juba teie otsustada . Ning kui otsustate parema hiireklõpsuga vajutada ning valite : Salvesta link kui .. , siis jääb üle vaid valida asukoht kuhu asi tõmmata ning lugu hakkab tõmbama. Oleneb loo suurusest , keskmiselt saan mina oma loo kätte 1,5 minutiga :

pilt4.jpg

 

Usun, et siin võib see tunduda pika tegevusena kuid minul kulus pool tundi et saada oma arvutisse selle lehe kaudu 26 lugu .

 

Õpetus on 100% minu tehtud (copy) ainult minu loal .

 

Tänades ThaBosss

 

PS: Tegu pole piraatlusega kuna mina jagan lehte mitte muusikat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
päris vähe selliseid õpetusi tehtud.

 

Jõhker vana oled nüüd, et niimodi ütlesid, ma tahangi seda õpetust näidata et keegi kes oma vanast musatõmbamiskohast tüdinenud, saaks proovida midagi uut. Sorry kui sinusugustele see ei meeldi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.