Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kui keegi ei tea mida tähendab sõna ''Foobia'' , siis see on igal inimesel esinev hirm millegi vastu. Kui kardate pimedust, usse, kõrgust jne. siis see ongi just teile sobiv koht nende üle arutamiseks. Igal foobial on olemas oma enda nimetus, neid saate vaadata siit: http://et.wikipedia.org/wiki/Foobiate_loend , kirjutage siia kui olete ise kogenud foobiast ülesaamist või rääkige sõbrast/tuttavast keda vaevab foobia .

 

Nt: Endal kaa foobia mida nimetatakse Ihtüofoobia – hirm kalade ees. (Ma ei karda surnud kalu, kuid kui pean õnge otsast kala vms ära võtma kardan seda)

 

PS : Ise sellist teemat siin ei leidnud, kui selline teema olemas palun enda teema kohe kustutada !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mm... mul on kaltsufoobia või midagi taolist. Ütleme, et kui mind kuskile väiksesse kasti kinni pannakse siis ma satun jumala paanikasse, ei suuda end kontrollida, hakkan higistama ja värisema jne. Iga päevastes tegemistes see mind ei häiri, kuna ega ma iga päev kuskil kastis või VÄGA väikses ruumis olema ei pea.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mm... mul on kaltsufoobia või midagi taolist. Ütleme, et kui mind kuskile väiksesse kasti kinni pannakse siis ma satun jumala paanikasse, ei suuda end kontrollida, hakkan higistama ja värisema jne. Iga päevastes tegemistes see mind ei häiri, kuna ega ma iga päev kuskil kastis või VÄGA väikses ruumis olema ei pea.

 

Klaustrofoobia*


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei, tänan parandamast, ma tõesti ei teadnud seda täpset nime, ma ütlesin enam vähem mis kuulunud olen/meenus.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väikene klaustrofoobia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Huh, foobia on ikka kui sul on paaniline hirm. See pole foobia kui koeri veits kardad, aga omal koer olemas. I think..


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arahnofoobia - Ma ei karda neid väga, aga ma hoian heaga nendest eemale(Hirm ämblikute ees)

 

Melissofoobia - Suvel on kõige vastikumad asjad üldse, üldse ei meeldi, kui mesilane/herilane läheduses on, lähen paanikasse(Hirm mesilaste ees)

 

Akrofoobia - Kõrged kohad on kenad, ma mõtlen, et hea vaade jne, seda ka niikaua kuni ma hakkan mõtlema, et mis siis saab kui maja/ehitis kokku kukub? (Hirm kõrguse ees)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ega jah, need foobiad ei olegi kõigil nii erinevad nagu mina arvasin, aga endal kaa naabruskonnas üks koer kes mind eelmisel suvel hammustas, suht jõhkralt, jalg oli 2 kuud sidemes kuna ta pures suht hullult. Nüüd on see koer küll ketis, kuid kardan hullult et ta tõmbab keti lahti vms :D ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Altofoobia – Kõrguse kartus siis.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Suht kahju inimestest kes ei saa näiteks kuskil vetsu minna kuna kardavad väikseid kaste/tube . :S

 

Mida sa ajad...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Suht kahju inimestest kes ei saa näiteks kuskil vetsu minna kuna kardavad väikseid kaste/tube . :S

 

Ei noo vetsus on ruumi küll, siukestes tekib paanika kus, pole ruumi ümberkeeramisekski.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ütleks nii, et mul oli/on künofoobia (hirm koerte ees) . Enam nii ei ole, sest vaikselt hakkab üle minema juba, aga siis kui mingi 1 või 2 aastat tagasi suvel koju tagasi kõndisin ja järsku mingi suur koer seljatagant mulle kätte täiega kinni hüppas+ ta lõuad läksid krampi ja ta pead liigutas ka mega kiirelt nii, et mu nägu ja põlved olid kõik täiega katki ja verised asfaldi peal nühkimisest võinii. Vedas mul täiega, et ma parasjagu käe üles tõstsin, sest muidu oleks ta kõrri hüpanud, aga seekord jäi käsi ette. Pärast oli ümberkäe mingi 10 aukku, mida oli täiega läbi riiete näha. Liha oli neist aukudest välja tulnud natukene ja igalpool oli sellist oranzikat plöga või midagi taolist. Pärast sain kokku pea 19 õmblust kätte ja käsi pandi sidemesse nii, et vähemalt 3 kuud oli käsi kaelas ja kui ära võtsin ei saanud ikka korralikult pikka aega liigutada, sest valusad olid kõik õmbluse kohad. Ise ka imestan, et kuidas ma lõpuks pääsesin, sest olin üksi ja koer pures täiega kätte. Sain jõhkra shoki, et valu ei olnud tunda ja ei mäleta kuidas ma pääsesin. Sellest ajast peale kardan ikka koeri natukene, oma koera ei karda, sest sellega lapsest saati koos olnud, aga võõraid koeri ikka, kes mulle taas koduteel vastu tulevad. See koer kes mind hammustas pandi pärast magama ja koeraomanik pidi iga nädal 500.- maksma selle eest.


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.