Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rune raha müük ja membership tegemine 3 aastat tagasi

Soovitatud postitused

Tere

 

Olen siin foorums uus ja päris lõbus lugeda siinseid teemasid. Mõtlesin, et kirjutan ise ka natuke.

Usun, et keegi vaevalt siit enam mind tunneb/teab kuna pole runet 3 aastat mänginud kuigi jah, alustasin uuesti mingi 3 kuud tagasi ja päris lõbus on üle pika aja.

 

Kunagi sai ise ka runeraha müüdud. Alguses oli see väga raske aga 8 kuuga kogunes mul nii suur klientuur, et enam ei suutnud nii palju teenida kui soovijaid oli.

 

Mina kunagi ei andnud runeraha enne kui minu pangakontole oli vastav summa siis laekunud. Kunagi ma ei tüssanud kedagi ega petnud. Tänu sellele saavutasin väga hea reputatsiooni ja see reputatsioon liikus ühelt soovijalt teisele ja niimodi mul see suur klientuur tekkiski.

Aga siis keeras Jagex kraanid kinni ja enam raha müüa ei saanud ja lõpetasin mängimise. Kontot kellelegi ära ei andnud ega müünud.

Vaadates praegust 1m hinda (0,4 euri) siis vanasti maksis 1m = 50 krooni. Praegune hind on naeruväärne ja ma isegi ei viitsiks enam nii väikeste summadega tegeleda. Aga edu kõigile kes üritavad müüa/osta.

Jäägem ausateks ja ärgem proovigem teisi tüssata ja petta.

 

Samamoodi tegin ka teistele membershippe kellel ei olnud endal võimalik seda teha. Samamoodi ei tüssanud ega petnud.

Kord oli küll memberi tegemisega üks seik kus 10 inimest said bänni. Olukord lahenes kenasti. Maksin kõigile rahad tagasi ja nende kontodki tegi jageks ilusti lahti tagasi.

 

edu kõigile siin mängus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Fakt on et rsi majanduse keeras peppu meie suure jumala, Jagexi pvp leiutis, pean silmas seda 26k/76k trikitamist jne, kus reaalselt oli võimalik teha 200k-st paari tunniga 10mil, ilma et teine selle kaotaks.

 

Hetkel hinnad ongi nii odavad, sest kõigil on olnud aega seda teenida, ja nüüd hea müüa.

Samas olen näiteks Mina üsna kindel, et varsti hinnad tõusevad, sest ei tule enam niipalju neid peale ja kellel tuleb, see on staker.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sa oled nagu mingi kommunist, kes meenutab aegu, et nõukogude ajal oli kõik parem.

Ajad on muutnud.

 

Short story, great story.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
3 aastat tagasi, 1m polnud kunagi 50 krooni.... pigem 15 eeku vms.

 

30 vähemalt oli kohe kindlalt, ma mäletan veel 2007-2008 aegu nii palju...


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

15-30eek pole kunagi olnud. Alati oli 50eek/mil enne free trade tulekut.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
3 aastat tagasi, 1m polnud kunagi 50 krooni.... pigem 15 eeku vms.

 

millid olid isegi 75.- rääkimata 50.-

kui ma viiendas käisin, hetkel 9sas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
millid olid isegi 75.- rääkimata 50.-

kui ma viiendas käisin, hetkel 9sas.

 

Neid tarku newschoolereid pole mõtet kuulata. :D

Kunagi sai isegi müüdud mõningad millid maha 50.- ea, siis sai õnnelik oldud. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa oled nagu mingi kommunist, kes meenutab aegu, et nõukogude ajal oli kõik parem.

Ajad on muutnud.

 

Short story, great story.

Shit story, kommunismiga ei anna seda võrreldagi.

Olid head ajad PvMeritele kes said kergemini suuremaid summasid aga nüüd need nii tühised summad.

Skillides pole mõttetgi teha raha, et müüja seda IRL vastu.

 

Millid olid ikka 20-35eek/m kanti, 50eek see oli väheke rohkem aega tagasi niimoodi sai väikestele müüdud koolis või mujal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
15-30eek pole kunagi olnud. Alati oli 50eek/mil enne free trade tulekut.

 

Ära naljata, vaata mu tehinguid teiselt lehelt ja siis näed, et müüsin 20 EEK miljon aastal 2007. Muidugi ma müüsin ligi 2bil kokku, seega oli ka hind soodsaim kogu foorumis. Enamikul oli hind 30 EEK/miljon.

 

 

Teema algatajale.

Tere tulemast tagasi. Isegi tulin tagasi,peale 1.5 aastast pausi, ainult free trade ja stakingu pärast.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ära naljata, vaata mu tehinguid teiselt lehelt ja siis näed, et müüsin 20 EEK miljon aastal 2007. Muidugi ma müüsin ligi 2bil kokku, seega oli ka hind soodsaim kogu foorumis. Enamikul oli hind 30 EEK/miljon.

 

 

Teema algatajale.

Tere tulemast tagasi. Isegi tulin tagasi,peale 1.5 aastast pausi, ainult free trade ja stakingu pärast.

 

Nojah, võibolla tõesti eksin. Lihtsalt mina mäletan neid aegu, kui oli milli hind 50.-


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii palju võin õelda:

RSC ajal 1mill = 50 eek

2006-2007a 1mill = 25-30 EEK (Osad müüsid 15eek ka, kes tahtsid kohe lahti saada)

2011 = 1mill = 0.35- 0.5€

GF.

Tulevikus võib veelgi langeda, kuna mine tea mida see jagex järgmiseks välja mõtleb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere

 

Olen siin foorums uus ja päris lõbus lugeda siinseid teemasid. Mõtlesin, et kirjutan ise ka natuke.

Usun, et keegi vaevalt siit enam mind tunneb/teab kuna pole runet 3 aastat mänginud kuigi jah, alustasin uuesti mingi 3 kuud tagasi ja päris lõbus on üle pika aja.

 

Kunagi sai ise ka runeraha müüdud. Alguses oli see väga raske aga 8 kuuga kogunes mul nii suur klientuur, et enam ei suutnud nii palju teenida kui soovijaid oli.

 

Mina kunagi ei andnud runeraha enne kui minu pangakontole oli vastav summa siis laekunud. Kunagi ma ei tüssanud kedagi ega petnud. Tänu sellele saavutasin väga hea reputatsiooni ja see reputatsioon liikus ühelt soovijalt teisele ja niimodi mul see suur klientuur tekkiski.

Aga siis keeras Jagex kraanid kinni ja enam raha müüa ei saanud ja lõpetasin mängimise. Kontot kellelegi ära ei andnud ega müünud.

Vaadates praegust 1m hinda (0,4 euri) siis vanasti maksis 1m = 50 krooni. Praegune hind on naeruväärne ja ma isegi ei viitsiks enam nii väikeste summadega tegeleda. Aga edu kõigile kes üritavad müüa/osta.

Jäägem ausateks ja ärgem proovigem teisi tüssata ja petta.

 

Samamoodi tegin ka teistele membershippe kellel ei olnud endal võimalik seda teha. Samamoodi ei tüssanud ega petnud.

Kord oli küll memberi tegemisega üks seik kus 10 inimest said bänni. Olukord lahenes kenasti. Maksin kõigile rahad tagasi ja nende kontodki tegi jageks ilusti lahti tagasi.

 

edu kõigile siin mängus

 

Kas sa oled kutttsa?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõvadel aegadel oli 1m = 100 EEK

 

Jaaaa, mäletan neid aegu. Ostsin klassivennalt rune 2h runescape classicus 50 eek. Mis see r2h maksis tollele ajal kuskil 100k max. Et pmst 500 EEK/M isegi kunagi :D

 

EDIT:

Aasta oli kuskil 2000-2001 Ei mäleta kuigi arvan, et 2001 :?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hehh ja ma ostsin kunagi 150 EEKi 1 m :D:D:D aga noh se oli kunagi :D ja muide trap rooma msni sulle ei saa posti kirjutada ...

Jaaaa, mäletan neid aegu. Ostsin klassivennalt rune 2h runescape classicus 50 eek. Mis see r2h maksis tollele ajal kuskil 100k max. Et pmst 500 EEK/M isegi kunagi :D

 

EDIT:

Aasta oli kuskil 2000-2001 Ei mäleta kuigi arvan, et 2001 :?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.