Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kas sa oled "legit" mängija?

Kas mängid ausalt?  

164 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas mängid ausalt?

    • Jah, mulle meeldib mängida! :)
    • Ei, olen botter ja olen endaga rahul.


Soovitatud postitused

VIP

Tere!

 

Tahan läbi viia väikese uuringu, kui palju on ausaid mängijaid veel RuneScape ja kui palju on bottereid.

Palun vastake küsimusele ausalt.

Põhimõtteliselt selle hääletusega saab vaadata kui alla see runescape on käinud siin foorumis.

 

Võite postitada enda valikut et miks just see ja kas kavatsed kunagi veel teist varianti kasutama hakata jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere! Sullegi.

 

Kirjutan siia siis mõndagi, olen botter ning meeldib bottida miks peaksin passima suvel kodus ja nolama? vist mitte ega?

Talvel võib-olla tõesti mängin vahepeal legit kuid mitte niipalju mis sest, et ma talvel eriti väljas ei käi kuna käin trennis ja muud ja mul ei jää aega lihtsalt ausalt mängimiseks ütlen ausalt kõik need noliferid siin Siim , Jannu, Andri ja Priit mängivad tühiselt oma aega maha mis nad saavutavad sellega kui on ausalt treeninud kasutaja ülesse? Sittagi. Rikuvad silmi ja oma mõistust, aega ja veel muudki, kui suvel parem käia rannas mäletan seda suve mis nüüd oli keegi nolas siin terve suvi läbi kodus on 30plus ja higistad ja treenid slayerit või midagi muud? it just dont have any point. Okei, talvel tõesti, kui sharen kellegiga acci nagu kristjaniga siin vahepeal siis pelasin legit, sain hakkama kõik korras, kuid suvel ma poleks iialgi mõnda tundigi legit suutnud pelada. Sellepärast pelangi illeglaalselt ning edu teile kui te siin nolate 2 aastat 3 4 vahet pole ja müüte oma accoundi maha ja olete rõõmsad, et saite ntks mingi 150eurot? Mõtle natuke nüüd ja kas tõesti oli see 150eurot seda väärt mitmeid aastaid arvuti taga nolamist mina seda ei arva, saad banni siis saad teed uue või ültse mitte, sest vähemalt sa ei jää siis nolama aastaid. Peace im out.

 

 

Imo illegal rs rulz suur respect neile kes botte teevad ja scriptivad ja neile kes postitavad tasuta authide alateemasse ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma ise olen ka botter.

Bottinud aastast 2008/23009.

Bottisin 5/6 kuuga endale maxxed melee ehk att,str,def,hp99 ja kasutaja pole ikka banned.

Kasutaja on botitud 2009 jaanuar - kuni mingi suveni vms ja enamjaolt bottisin ghoulides, kuna siis mitte keegi ei bottinud seal veel.. sain alati üksi lasta seal mõnusalt 70k/h

 

Paar päeva tagasi läks välismaa VPS ka kinni ja rohkem ei boti ka enam.

On plaan osta uus VPS, aga selleks on vaja leida inimest, kellel on verified paypal. :P

Soovitan teil kõigil osta endale VPS (Välismaa oma maksab mingi 13$ ainult) ja saate 1 kuu 24/7 bottida...

Näiteks panete WC-d bottima ja kuu lõpuks on teil wc 99 ja raha mingi 30M ja kui millid maha müüte ongi topelt raha tagasi. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen bottinud, aga enam ei tegele sellise asjaga. Omast kogemusest võin öelda et hiljem maksab see sulle nii või naa kätte ja saad banned/rollback.

Esimene juhtum oli et sain 2200+ total kasutajaga banni, sellepärast et otsustasin bottida runecraftingut...bot sai töötada maksimum 4 tundi ning järgmise päeva hommikul olin banned. Teist korda üritasin teha mõõdukat botti acci, bottisin vaikselt ja valvasin koguaeg...bottisin ainult siis kui olin arvutil lähedal ja usun et ei saanud ühtegi korda selle aja jooksul reported...Viimasel ajal polnud selle kasutajaga enam bottinud (ütleme et 3 kuud) ja sain rollback'i. 1400 total>440 total, 50m xp lost.

Olen saanud ka sellise kasutaja macro eest banned mis ei ole kordagi botti näinud, piisab lihtsalt samast ip aadressist.

Et jh, minu arvamus on et bottimine ei ole mõttekas kui on plaanis tekitada endale mingi main ja kui sa tahad rs'i mängida niisama ajaviiteks vahepeal. Eelnevas kommentaaris keegi mainis et need kes legit rs'i mängivad on friigid. Mnjh...eks igaüks mõtleb nii kuidas tahab, mul ei ole probleemiks käia tööl, arendada täisväärtuslikku suhet oma tüdrukuga ja ikkagi pühendada tund/paar päevas Rs'ile kui tuju tuleb. See on lihtsalt liiga ülepaisutatud stereotüüp et kui sa teed maxed total kiiresti siis oled friik jne...mõtle mida sa räägid. Ega see kui sina oled ebakompetentne ja ei viitsi natuke aega pühendada et lugeda/õppida kuidas saab xp'd/raha kiiremini ja tõhusamalt teenida, ei tähenda et kõik on sellised ;)

/Vahepeal kadus mõte ära, ei tea kas saab aru jutust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere! Sullegi.

 

Kirjutan siia siis mõndagi, olen botter ning meeldib bottida miks peaksin passima suvel kodus ja nolama? vist mitte ega?

Talvel võib-olla tõesti mängin vahepeal legit kuid mitte niipalju mis sest, et ma talvel eriti väljas ei käi kuna käin trennis ja muud ja mul ei jää aega lihtsalt ausalt mängimiseks ütlen ausalt kõik need noliferid siin Siim , Jannu, Andri ja Priit mängivad tühiselt oma aega maha mis nad saavutavad sellega kui on ausalt treeninud kasutaja ülesse? Sittagi. Rikuvad silmi ja oma mõistust, aega ja veel muudki, kui suvel parem käia rannas mäletan seda suve mis nüüd oli keegi nolas siin terve suvi läbi kodus on 30plus ja higistad ja treenid slayerit või midagi muud? it just dont have any point. Okei, talvel tõesti, kui sharen kellegiga acci nagu kristjaniga siin vahepeal siis pelasin legit, sain hakkama kõik korras, kuid suvel ma poleks iialgi mõnda tundigi legit suutnud pelada. Sellepärast pelangi illeglaalselt ning edu teile kui te siin nolate 2 aastat 3 4 vahet pole ja müüte oma accoundi maha ja olete rõõmsad, et saite ntks mingi 150eurot? Mõtle natuke nüüd ja kas tõesti oli see 150eurot seda väärt mitmeid aastaid arvuti taga nolamist mina seda ei arva, saad banni siis saad teed uue või ültse mitte, sest vähemalt sa ei jää siis nolama aastaid. Peace im out.

 

 

Imo illegal rs rulz suur respect neile kes botte teevad ja scriptivad ja neile kes postitavad tasuta authide alateemasse ;)

 

+1 :). Väga õige jutt


30t2ve0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti legit mängija.

Mõni aasta tagasi sai proovitud botti, peale paaritunnist bottimist otsustasin mitte riskida ja see oligi mu esimene ja viimane kogemus.

Kuigi olen Powerbotis suhteliselt tuntud / usaldusväärne, ei tee tegemist botiga, lihtsalt üks paljudest foorumitest minu jaoks kus saab rahus äritseda.

 

Kui midagi teha pole, siis miks mitte ise mängida, samal ajal rahvaga clan chattides jne suhelda ? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

bottin siis kui viitsin käima panna botti, mida ma eriti ei viitsi :D Üldiselt aint öösel bottib umbes 5h ja siis shutdown.

 

siit foorumist võibolla leiab AINULT 1-2 legit mängijat tegelikult ,sest need inimesed ,kes ainult ei boti ei ole legit tegelased.

 

Legit tegelased on need kes teevad ennast otse memberiks OMA raha eest,OTSE oma pangakontolt või paypallilt .

 

Bottereid ei ole nii palju kui neid kes kellegi teise otsesel kulul ennast memberiks teeb.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere! Sullegi.

 

Kirjutan siia siis mõndagi, olen botter ning meeldib bottida miks peaksin passima suvel kodus ja nolama? vist mitte ega?

Talvel võib-olla tõesti mängin vahepeal legit kuid mitte niipalju mis sest, et ma talvel eriti väljas ei käi kuna käin trennis ja muud ja mul ei jää aega lihtsalt ausalt mängimiseks ütlen ausalt kõik need noliferid siin Siim , Jannu, Andri ja Priit mängivad tühiselt oma aega maha mis nad saavutavad sellega kui on ausalt treeninud kasutaja ülesse? Sittagi. Rikuvad silmi ja oma mõistust, aega ja veel muudki, kui suvel parem käia rannas mäletan seda suve mis nüüd oli keegi nolas siin terve suvi läbi kodus on 30plus ja higistad ja treenid slayerit või midagi muud? it just dont have any point. Okei, talvel tõesti, kui sharen kellegiga acci nagu kristjaniga siin vahepeal siis pelasin legit, sain hakkama kõik korras, kuid suvel ma poleks iialgi mõnda tundigi legit suutnud pelada. Sellepärast pelangi illeglaalselt ning edu teile kui te siin nolate 2 aastat 3 4 vahet pole ja müüte oma accoundi maha ja olete rõõmsad, et saite ntks mingi 150eurot? Mõtle natuke nüüd ja kas tõesti oli see 150eurot seda väärt mitmeid aastaid arvuti taga nolamist mina seda ei arva, saad banni siis saad teed uue või ültse mitte, sest vähemalt sa ei jää siis nolama aastaid. Peace im out.

 

 

Imo illegal rs rulz suur respect neile kes botte teevad ja scriptivad ja neile kes postitavad tasuta authide alateemasse ;)

 

tatt, quiti. milleks mängida, kui sa ise tegelt ei mängi, vaid taod rannas pihku samal ajal, kui bot su eest mängib? ära mängi, ära boti, ütle üldse rsist lahti, debiil

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Legit? Seda saab mitmes mõttes võtta, hetkelise kasutajaga olen küll 100% legit, sellesmõttes, et ei boti. Samas olen ma ostnud RSGP, mis on RSi reeglite vastu.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui runet olin mingi kuu aega mänginud, mõtlesin, et proovin tolle boti ära, kuid millegi pärast ei osanud seda tööle panna või lihtsalt ei töödanud. peale seda pole sellega viitsinud jaurata, kuigi raha oleks üpriski hea teha. kõik kasutajad on mul olnud 100% legit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tatt, quiti. milleks mängida, kui sa ise tegelt ei mängi, vaid taod rannas pihku samal ajal, kui bot su eest mängib? ära mängi, ära boti, ütle üldse rsist lahti, debiil

 

Kas sa lugesid teksti ka läbi enne kui kirjutasid?faking troll, tõesti kas sa mängid lolli või oled loll?Ainult sina suudaksid taguda rannas pihku ahjaa sa ei käi ju rannas vaid nolad päevad läbi ruuni õigus. Täitsa unustasin ära, sorri kuid sul endal on püksis tatt. Ema sul on debiil ja miks ma peaksin ise nolama kui on loodud programmid mis teevad sinu eest? Ei imesta kui sa põhikooli/gümnaasiumit pooleli ei jäta ruuneskeibi pärast.Miks ma peaksin ise mängima?Põhi asi miks ma runest lahti veel niipea ei ütle kuna tuli free trade ja ma proovin endale korraliku raha summa teenida ja siis maha müüa paksuke samblahabemest kukk. Tõmba klamberpähe endale ja ole oma ette friik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.