Teema: [ÕPETUS] Kuidas teha SEB virtuaalkaarti[18+]

Tulemused 21 kuni 30 63'st

peab 18 olema ? mul u-net olemas aga ma 16, saan ka siis endale teha virtuaalkaardi?

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Tsitaat Esialgu postitas: kohilarspk
    peab 18 olema ? mul u-net olemas aga ma 16, saan ka siis endale teha virtuaalkaardi?
    18 peab jah olema.
    Tsitaat Esialgu postitas: EuroParm
    18 peab jah olema.
    mu klassivend on 16 ja sai teha endale virtuaalkrediitkaardi mdiagi ei küsitud
    Kui kaart aegub ja teed uue siis saad täiesti uue numbri ehk uue kaardi, mitte ei pikendata vana

I came, I saw, I conquered!!!
    toofastforya@hotmail.com
    Peab olema 18, et teha kaarti. Kas SEB siis automaatselt blokib ära kui sul on sünniaasta nt. 95 ? Paar posti ülevalpool just keegi väitis et 16 aastane sai ilusti ära tehtud virtuaalkaardi..
    Ma ise saan teha tavalise pangakaartiga.
    16 ja noorte kaartil on vajalikud numbrid olemas, et ära veryfida.
    Tore jah aga kuidas saaks nt nende krediit kaartide infot vaatada ex date ja cv2 koodi ja seda pikka numbrit mõtlen mis on juba aegunud et historist vaatada tegin mingi neli kuud tagasi kaardi ja nüüd oleks vaja neid asju cv2 ex date ja numbrit, mina igatahes küll ei leidnud sellist kohta kust saaks seda vaatada?

Järsku keegi teab või siis peab ise pangast järgi küsima?
    H-A-W-A-Y <3
    Tsitaat Esialgu postitas: Awesome
    Ma ise saan teha tavalise pangakaartiga.
    16 ja noorte kaartil on vajalikud numbrid olemas, et ära veryfida.
    Proovisin ka täna virtuaalkaarti teha, ütleb: ''Internetipangas ei ole võimalik seda tüüpi tehingut teostada.''

Noorte kaardil vajalikud numbrid olemas ,et verfieda? Räägi lähemalt?

Tõesti ongi nii bulletproof et kui 18 pole siis ei saa teha seda kaarti?
    Pumpan teemat. Käis jutt läbi ,et saab ka nooremalt kui 18.. Kohe jaanuari keskel saan 17. Räägiks keegi ehk lähemalt, kes on sellega kokku puutunud, on nii kuulikindel et enne 18 ei saa ?
    Tsitaat Esialgu postitas: even
    Pumpan teemat. Käis jutt läbi ,et saab ka nooremalt kui 18.. Kohe jaanuari keskel saan 17. Räägiks keegi ehk lähemalt, kes on sellega kokku puutunud, on nii kuulikindel et enne 18 ei saa ?
    saab ka varem ei pea olema 18, esimest korda tegin siis kui olin 16

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas