Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[ÕPETUS] Kuidas teha SEB virtuaalkaarti[18+]

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Oskaks keegi aidata mind, kuidas ma SEB Virtuaalkaardiga tellida saaks? Pean PayPali verfiema? (Pidavat suur ooper olema vist?) Või saan korraga kuidagi sebi kontolt maksta?

Oleneb kust sa tellida ka.

Pmt on asi nii et, võtad endale Virtuaalkaardi SEBist, ja seal saad kohe Kaardinumbri + CVV koodi, ja nende olemasoluga saadki kohe maksta.

Paypali verifimine ei ole mingi ooper :D Teed kasutaja, lisad kaardi paypalile külge, arvelt läheb pmt 1.50Eur maha , siis confirmid oma elukoha/dokumendi pildid saadad paypali ja emaili verifid ka ja ongi kõik.

A nh üldiselt saab ka ilma paypalita, selle kredaga maksta, kus pakub krediitkaardiga maksmisvõimalusi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas Paypali pealt saab sellele kaardile saata raha?

 

kusjuures kui kaart on Aktiivne siis isegi saaab. Mul endal oli kunagi samamoodi, Paypalis oli mitte minu nimi, Kaart töötas, tahtsin raha välja võtta näitas et "nimelisele" kontole läheb, kuid raha jõudis edukalt minu pangakontole.


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas Paypali pealt saab sellele kaardile saata raha?

Saab. Ise järgi proovinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui 40 päeva täis saab, mis siis saab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kui 40 päeva täis saab, mis siis saab?

Kaart on lihtsalt aegunud ja maksta sellega ei saa, maksmiseks pead uue kaardi vormistama lihtsalt.

Juhul kui selle kaardiga on nt paypal verified ja ta kaotab kehtivuse 40päeva, siis kasutaja jääb ikka verified.

Juhul kui selle kaardiga on nt rs p2p tehtud ja subscription active, siis 40päeva pärast kui proovib rs uut makset võtta kaardilt, ei juhtu taaskord midagi, on vaja teha uus kaart ja see kasutajale kinnitada ja tellida uuesti p2p.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei, 40päeva on täis, vormistan uue kaardi. Siis jälle 40 päeva?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Okei, 40päeva on täis, vormistan uue kaardi. Siis jälle 40 päeva?

Täpselt nii.

 

Korraga võib olla minu teada piiramatu arv kaarte. Endal mul on olnud korraga mingi 30+ kaarti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas Swedil on ka selline võimalus?

 

Ei ole


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.