Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Leitud autovõtmed Club Tallinna ees (23. veebruari peol)

Soovitatud postitused

VIP

Võtmekimbus on 3 võtit, mis peaks kuuluma auto(de) koosseisu. Lisaks on kimbus autoalarmi pult ja majavõti. Auto marki või märki võtmete peal ei ole; siiski on puldi peal 4 nuppu, mille vajutades süttib sinine tuluke. Ühe võtme otsas on punane ring.

 

Arvestades võtme asukohta, kus ma nad leidsin, kukkusid nad omaniku taskust ilmselt välja hetkel, kui viimane taksosse istus. Iseasi, kas siis istumise hetkel või rahakotti taskust välja tõmmates.

 

Hiljem lisan pildi ka. Koolis on suht aeglane see värk.

 

//Edit:

 

2qx13b4.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kindlasti väldi neid n.ö "omanikke", kes ennast nendeks peavad. neid kiireid vennikesi küll, kes soovivad autovõtmeid omale, teades, et need pole tema omad.

 

Tänud. Esimene kord tegelen ka sellise "kaotatud eseme" kuulutusega.

 

Eks ma küsin igasuguseid ristküsitlusi ka, et õige omanik kindlaks teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga samas mõeldes nende nö varaste peale, siis nad ei tea ju mis autole need kuuluvad ning kus kohas see masin asub. Paljalt võtmetest on vähe kasu ju.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jep, enda käes seistes teed sa ise ennast vargaks lihtsalt, iga normaalne inimene viib asja politseisse, kus nemad saavad vajadusel õigele inimesele kohale toimetada. Samuti kahtlen, et mõni party animal nüüd just vahvlis oma võtme ära kaotas.

 

Astu pärastlõunal kohalikust politseiprefektuurist läbi, kui sa tahad vähegi abistada seda autojuhti.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ega's jah. Igaks juhuks pildusin siia ka üles. Ehk omanik levitab jutte oma kadunud võtmekimbust.

 

Lisasin Skyplus-i foorumisse ka. Peaks veel tulistama kuhugi. :D Tartu mendimaja on kaugel. :D ~130 km.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega's jah. Igaks juhuks pildusin siia ka üles. Ehk omanik levitab jutte oma kadunud võtmekimbust.

 

Lisasin Skyplus-i foorumisse ka. Peaks veel tulistama kuhugi. :D Tartu mendimaja on kaugel. :D ~130 km.

 

Selles ma küll kahtlen, et lähim jaoskond on 130km....pigem tahad h2h anda võtmed üle, et nagu väike kärbes vaevatasu küsida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma annaks küll isiklikult vaevatasu ...sest lukkude vahetamine kordades kallim ... :D

 

Samuti annaksin ka mina, vahet ei ole kas on lukuvahetus kallim või mitte. Annaksin lihtsalt heatahtlikuse eest juba. Tegelt pole see lukuvahetus nii raske midagi. Ostad kuskilt poest kesklukusüsteemid, paned ise külge ja olemas. Sai ka Audi 100l välja vahetatud nii. Ei läinud 1 kilogi maksma.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jess! Raadios tuli kuulutus, et kaotatud võtmed. Toanaaber helistas ruttu mulle, andis kaotajale mu numbri. Nüüd räägime msnis, näitasin pilti ja jutt on adekvaatne. 30 euri tuleb vaevatasu. ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jess! Raadios tuli kuulutus, et kaotatud võtmed. Toanaaber helistas ruttu mulle, andis kaotajale mu numbri. Nüüd räägime msnis, näitasin pilti ja jutt on adekvaatne. 30 euri tuleb vaevatasu. ^^

Ohhoo :D 30 euri ikka päris kopsakas summa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kauples, et 50 euri eest saaks esindusest juba. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.