Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Steven bongg@hot.ee

Soovitatud postitused

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja pilt, teie paypalist, et te pole raha saanud?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Äkki msn jälle hacked.

Vaata kellele raha saadeti: Remy Parts

kas mitte ei peaks olema steven vms ?


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Stevenbanned juba.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

proovis mind ka scammida , täpselt sama moodi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis see bannimine aitab? Et ei saaks jumalaeest oma sõa öelda vaid jääks süüdi kindlalt(juhul kui ei ole süüdi) . Kuidas saab nii lammas olla? Võiks parem mingi Petturi embleemi teha. Kui on petnud siis on kasutajanime all punaselt kirjas PETTUR! See Bannimine ei lahenda midagi asi jääb veel rohkem kinniseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mis see bannimine aitab? Et ei saaks jumalaeest oma sõa öelda vaid jääks süüdi kindlalt(juhul kui ei ole süüdi) . Kuidas saab nii lammas olla? Võiks parem mingi Petturi embleemi teha. Kui on petnud siis on kasutajanime all punaselt kirjas PETTUR! See Bannimine ei lahenda midagi asi jääb veel rohkem kinniseks.

 

selles asjas on sul küll õigus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Remy Parts ?Ha ha ha

Mul on endal Steveni ja Remyga kokkupuuteid olnud isiklikult. Toona ka Steven " müüs " ja mina pidin raha kandma kellelegi Remyle, pärast Steven ütles, et tal oli msn hacked jms. Igastahes võtsin teekonna politseisse ja seal helistati Remy vanematele ( emale ), sain tema ema e-maili ja hakkasime suhtlema seal raha osas. Sain oma 300.- kuskil 1-2 kuuga tagasi alles, kuna neil olevat ka kitsas käes jms. vähemalt ema vabandas ja maksis kõik tagasi, lubas Remyga tõsiselt rääkida, aga tuleb välja, et see munn ikka laseb samamoodi edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Remy Parts ?Ha ha ha

Mul on endal Steveni ja Remyga kokkupuuteid olnud isiklikult. Toona ka Steven " müüs " ja mina pidin raha kandma kellelegi Remyle, pärast Steven ütles, et tal oli msn hacked jms. Igastahes võtsin teekonna politseisse ja seal helistati Remy vanematele ( emale ), sain tema ema e-maili ja hakkasime suhtlema seal raha osas. Sain oma 300.- kuskil 1-2 kuuga tagasi alles, kuna neil olevat ka kitsas käes jms. vähemalt ema vabandas ja maksis kõik tagasi, lubas Remyga tõsiselt rääkida, aga tuleb välja, et see munn ikka laseb samamoodi edasi.

 

homme lähengi politseisse vaatab mis saab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Huvitav mis pani Stevenit nii tegema. See paarisaja krooni ülelaskmine polnud väärt nii head usaldusväärsust kaotada siin foorumis...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Huvitav mis pani Stevenit nii tegema. See paarisaja krooni ülelaskmine polnud väärt nii head usaldusväärsust kaotada siin foorumis...

 

Msne ei ole kõige raskem häkkida.

 

Siin on viga rohkem teis endis mitte Stevenis, PMi oleks tulnud küsida. Ega Moderaatorid seda PM asja niisama nina alla ei hõõru.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas ma olen pime või asi on sinus aga mina sellest proofi ei näe.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.