Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline .Siim.

Kuidas osta steamist mänge?

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.

Ma ei tea kas seda õppetus on siin foorumis või ei ole aga iks teen :P

 

1) Lähed www.steampowered.com leheküljele.

2) col_left_logo_steam.jpgTõmbad endale steami. (Seal avalehel peaks olema kohe GET FREE STEAM NOW!)

3) Installid steami ja avad selle.

4) Et steami sisse logida , peab sul kasutaja olema , kui steam alguses avad siis vajuta 'Create a new account...'

5) Täidad ära kõik vajalikud lahtrid - kui sul kasutaja on tehtud, siis logid sellega sisse.

6) All paremal on steami must märk, teed seal parema kliki, edasi valid 'store'.

7) Avaneb sulle siis steami pood , kust saad erinevaid mänge osta, sinna otsingusse kirjutad siis mis mängu sa tahad. Näiteks (Counter-Strike 1.6)

8) Vajutad selle mängu/packi peale mida osta soovid. Avaneb sulle selle mängu väike kirjeldus ning screenshotid. Kui tahad seda mängu omale osta siis vajutad Buy (game) Näide (Buy Counter-Strike / Includes: ... )

Counter Strike maksab 7,99€.

9) ÜKSKÕIK MIS MÄNGU SA OSTA KA EI TAHA, SUL PEAB OLEMA KREDIIT KAART.

10) Ei leia kedagi kelle oleks krediitkaarti siis on võimalik läbi minu osta

 

Loodan et saite enamvähem kõigest aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei tea kas seda õppetus on siin foorumis või ei ole aga iks teen :P

 

...

9) ÜKSKÕIK MIS MÄNGU SA OSTA KA EI TAHA, SUL PEAB OLEMA KREDIIT KAART.

...

 

Loodan et saite enamvähem kõigest aru.

 

Milleks paypal siis on? ise muidugi kasutan kreda kaarti kuid l2bi paypali olen kh ostnud. Muidugi k6ige parem on kantida moneybookers accile papp ja sealt edasi steami. Soovitangi l2bi moneybookeri osta ea lihtne ja kiire u 2-3 p2eva ja papp on steam accil. JA SEDA K6IKE ILMA KREDIIT KAARDITA

 

Paypaly koha pealt on ea see et paljud myyvad odavamalt $ seal nii, et lihtsam ja odavam tuleb lihtsalt osta $ oma paypal accile ja sealt edasi steami kantida.

F.A.I.L.?

 

---------- Post added 27-06-11 at 19:52 ----------

 

egas firmad ja MTÜ pole scammerid kes müüvad Steam mänge edasi, eraiskud ainult on need scammerid

 

pigem vastu pidi, nt Cemty.ee myyb "VALVE COMPLITE Pack" 266.73EUR kui steamis saaks selle 90 EUR, tra wtf mis hinna vahe elu scammer ju cf.ee


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Milleks paypal siis on? ise muidugi kasutan kreda kaarti kuid l2bi paypali olen kh ostnud. Muidugi k6ige parem on kantida moneybookers accile papp ja sealt edasi steami. Soovitangi l2bi moneybookeri osta ea lihtne ja kiire u 2-3 p2eva ja papp on steam accil. JA SEDA K6IKE ILMA KREDIIT KAARDITA

 

Paypaly koha pealt on ea see et paljud myyvad odavamalt $ seal nii, et lihtsam ja odavam tuleb lihtsalt osta $ oma paypal accile ja sealt edasi steami kantida.

F.A.I.L.?

 

---------- Post added 27-06-11 at 19:52 ----------

 

 

pigem vastu pidi, nt Cemty.ee myyb "VALVE COMPLITE Pack" 266.73EUR kui steamis saaks selle 90 EUR, tra wtf mis hinna vahe elu scammer ju cf.ee

 

Jõhkralt petavad raha sisse sellega, vaadates, et "ah, küll inimesed seda tähele ei pane."


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

cf.ee läheb käibemaks juurde + teenus tasud selle ongi kallis ja selle pärast pole scammer veel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
cf.ee läheb käibemaks juurde + teenus tasud selle ongi kallis ja selle pärast pole scammer veel

 

k2ibe maks peaks olema 21% mitte 99%, mis teeks kokku 108,9 EUR siis koos k2ibemaksuga seega 157,1 EUR l2heb teenus tasuks aka Rando tasku.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
k2ibe maks peaks olema 21% mitte 99%, mis teeks kokku 108,9 EUR siis koos k2ibemaksuga seega 157,1 EUR l2heb teenus tasuks aka Rando tasku.

 

Küsib meeletult palju raha selle eest, et keegi talt ostab, see ei tähenda, et teenustasu peab nii kallis olema?


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Steamist pole 'Alati' mänge vaja osta.. Sest sealt saab ka mõndasi ' Free To Play ' mänge

 

Üks mäng hetekl ongi ainult :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Kõige parem on ikkagi kredaga osta. Endal ostetud kredaga :)

 

ma endale tegin selle pärast kreda et saaks sealt soetada NB! mul ei ole virtuaal kreda. Selle mõtlesingi et mis kreda seisab et kellel endale pole siis minu läbi ka võimalik soetada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.