Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida Teie tahaksite?

Soovitatud postitused

Vahvlil on midagi vaja. Nii on. Aga mida? Mida Teie tahaksite siin muuta, lisada, ära võtta või ümber korraldada?

 

Teeme nii, et seni, kuni kõik jäävad mõistlikuks, ei halvusta kedagi ega kuku vaidlema, võite kõik enda südamelt ära rääkida ja soovitada, mida juhtkond edaspidi teha võiks.

 

PS: Tehnilised soovitused (pluginad, moodulid jms) on väga teretulnud!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ID-kaardi regamine; .ee domeen.. hetkel rohkem ei tule meelde


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rohem Warne. ( see tähendab rohkem aktiivseid modesid )

Iga inimene saaks ise oma teema pealkirja muuta.

Rohkem Embleeme ( tuntudliige jne.. ) ( et ainult annetajad ei saaks embleeme, et teised saaks kah ilustava,kaunistava embleemi )

 

Rohkem ei tule hetkel meelde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rohem Warne. ( see tähendab rohkem aktiivseid modesid )

Iga inimene saaks ise oma teema pealkirja muuta.

Rohkem Embleeme ( tuntudliige jne.. ) ( et ainult annetajad ei saaks embleeme, et teised saaks kah ilustava,kaunistava embleemi )

 

Rohkem ei tule hetkel meelde.

minu arust sama,

aktiivsemaid modesi oleks vaja rohkem kyll.


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tõsi.

cf.ee reklaam on halb küll, kuidagi võiks seda paigutada.

warnide kohapealt niipalju, et minu arust on suhteliselt piisav.

tuntud liikme embleemi küll ei sooviks, kuigi võiks veel embleeme tulla.

normaalseid, rõhtutan NORMAALSEID modesid võiks tulla rohkem tõesti(va. Superman ja teised äratõusnud inimesed)

vanad liikmed võiksid ka saada mingeid "soodustusi", kasvõi mingi chat vms.

teemasid saaks ise kustutada/sulgeda/pealkirju muuta


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Annetajad võiksid saada muuta teemade pealkirju

Moderaatoreid juurde (paar tükki siiski)

Cf.ee reklaam kadugu

Kasutajate clean-up, kes pole üle aasta-2 sees käinud ning kes omavad postitusi alla 10

Vahvli pildi uploadi max 2MB ; piltide nimed võiksid seal muutuda ka, mitte kui uploadid pildi nimega 'kasukx2.PNG' siis saadki http://upload.vahvel.net/pildid/kasukx2.PNG vaid mingi random

Foorumi tõlkimiseks oma teema

Parandada Spoileri ja YouTube ikooni, kui postitada vastusena ning ka teised, kui eksisteerib

Postkasti suurenemist (ütleme 100/150 max)

Siiski, see topeltpostituse värk korda saada

Karmimaid moderaatoreid paluks tagasi

Kui korra muudad oma postitust, kasvõi mingit typot, siis võiks kohe näidata, et 'Viimati muutis...'

Eeskujulike eriti ei paista silma


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jah tausta võiksid saada ise muuta.

ja topelt posti asi võiks kaduda.

kui saad war siis võiks all olla miks kuna minul pole tahaks ikka teada kaa


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jah tausta võiksid saada ise muuta.

ja topelt posti asi võiks kaduda.

kui saad war siis võiks all olla miks kuna minul pole tahaks ikka teada kaa

 

Olen selle viimase ideega päri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

*Võrdõiguslikkust :D

Mõni moderaator viskab ban'i selle eest, kui talle "ole vait!" ütled :)

Mõned reostavad niisama foorumit ja neile ei tehta midagi.

*Minuarust on suht mõttetu teha teema ühele videole.. Võiks selle video ju lihtsalt vabateemasse postitada.

Või siis eraldi sellejaoks teema teha :)

*Mõni uus moderaator võiks tulla jah.


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen selle viimase ideega päri

 

On raske siis küsida PMides, et 'miks ma sain warni' warnipanijalt ?

 

9219b701b109b2bdb04c4b9362334b10.png

 

Otsige ja leiate oma vea


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Annetajad saaksid enda teema pealkirja muuta.

Rohkem eeskujulike / moderaatoreid .

Ja kindlasti .ee domeen oleks väga kena.

 

Rohkem polegi nagu midagi, mis meelde tuleks..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu meelest on hetkel kõik põhiline ja vajalik olemas.

Võibolla mingit väikest portaali ootaks :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Foorumi tõlkimiseks oma teema

Kui korra muudad oma postitust, kasvõi mingit typot, siis võiks kohe näidata, et 'Viimati muutis...'

 

Täitsa olemas: http://www.vahvel.net/showthread.php?5347-Foorumi-t%F5lge

Näitabki ju? Väga ammu juba näitab. Kui just ma midagi valesti aru ei saanud.

 

Mille vastu ma oleks:

1) .ee domeen mida siin palju pakkunud on, sest see oleks harjumatu, vahvel.ee ei kõla ka väga hästi. Üle üldse mis Net domeenil viga on?

2) Rohkem warne? Kunagi ma olin vägagi selle poolt, et asjad karmimaks läheksid kuid kui see Warni teade tuli ja mõnda aega möödus panin tähele, et osad warnid ja bannid on nii uupi kui uupi.

3) Cf.ee noo kui see vahvlile mingit kasu toob siis las olla see. Parem klick ja üks klõps ning ongi reklaam läinud.

Mille poolt ma oleks:

1) Annetajatele rohkem võimalus. Ehk siis võiks ka Annetajatel võimaldada oma teema pealkirja muutmist. Rohkem vist polegi vaja Annetajale, sest teema sulgemine on hetkelgi võimalik.

2) Pisut etemaid Moderaatoreid võiks küll olla jah. Mitte neid juurde tuua nii, et lõpuks on 20 Moderaatorit vms aga nii, et ebaaktiivsetelt Moderaatori õigus ära võetaks.

Mis ise välja pakun:

1) Noo kui Annetajatele ei taha teemade pealkirja vahetamise õigust anda siis võiks aktiivsuse ja foorumi viibimise aja järgi anda. Näiteks mingi aasta ja 500 postitust, või siis umbes 2 aastat ja 1000 postitust ning liige saab omale "Teema pealkirja muutmise, Lukustamise ja postituse kustutamise õiguse" - Aga ainult enda, teemasi ja postitusi saab näppida, mitte teiste.(Ega väga ei imesta ka, et Annetajatele eriti õigusi ei taheta anda sest nagu me kõik teame, on see põhimõtteliselt õiguste ostmine.

2) OMM/MM kasutusele - Sunparty teile saatsin sellest lähemalt mõtteid ning juhtkond oli poolt kuid ikka pole tulnud seda. Mis põhjusel? See oleks igati kasulik, kas te ei arva?

3) Rohkem üritusi Juhtkonna poolt. Näiteks oli see "Vahvli Banner" võistlus või midagi taolist mille Tanel korraldas. Ma arvan, et see teeks foorumihuvilistele veelgi rohkem huvi. :)

4) Kui postkast saab täis siis hoiatav automaat sõnum milles seisneb midagi taolist:"Teie postkast on täis, soovitav oleks seda tühjendada" või midagi taolist.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Täitsa olemas: http://www.vahvel.net/showthread.php?5347-Foorumi-t%F5lge

Näitabki ju? Väga ammu juba näitab. Kui just ma midagi valesti aru ei saanud.

 

Mille vastu ma oleks:

1) .ee domeen mida siin palju pakkunud on, sest see oleks harjumatu, vahvel.ee ei kõla ka väga hästi. Üle üldse mis Net domeenil viga on?

2) Rohkem warne? Kunagi ma olin vägagi selle poolt, et asjad karmimaks läheksid kuid kui see Warni teade tuli ja mõnda aega möödus panin tähele, et osad warnid ja bannid on nii uupi kui uupi.

3) Cf.ee noo kui see vahvlile mingit kasu toob siis las olla see. Parem klick ja üks klõps ning ongi reklaam läinud.

Mille poolt ma oleks:

1) Annetajatele rohkem võimalus. Ehk siis võiks ka Annetajatel võimaldada oma teema pealkirja muutmist. Rohkem vist polegi vaja Annetajale, sest teema sulgemine on hetkelgi võimalik.

2) Pisut etemaid Moderaatoreid võiks küll olla jah. Mitte neid juurde tuua nii, et lõpuks on 20 Moderaatorit vms aga nii, et ebaaktiivsetelt Moderaatori õigus ära võetaks.

Mis ise välja pakun:

1) Noo kui Annetajatele ei taha teemade pealkirja vahetamise õigust anda siis võiks aktiivsuse ja foorumi viibimise aja järgi anda. Näiteks mingi aasta ja 500 postitust, või siis umbes 2 aastat ja 1000 postitust ning liige saab omale "Teema pealkirja muutmise, Lukustamise ja postituse kustutamise õiguse" - Aga ainult enda, teemasi ja postitusi saab näppida, mitte teiste.(Ega väga ei imesta ka, et Annetajatele eriti õigusi ei taheta anda sest nagu me kõik teame, on see põhimõtteliselt õiguste ostmine.

2) OMM/MM kasutusele - Sunparty teile saatsin sellest lähemalt mõtteid ning juhtkond oli poolt kuid ikka pole tulnud seda. Mis põhjusel? See oleks igati kasulik, kas te ei arva?

3) Rohkem üritusi Juhtkonna poolt. Näiteks oli see "Vahvli Banner" võistlus või midagi taolist mille Tanel korraldas. Ma arvan, et see teeks foorumihuvilistele veelgi rohkem huvi. :)

4) Kui postkast saab täis siis hoiatav automaat sõnum milles seisneb midagi taolist:"Teie postkast on täis, soovitav oleks seda tühjendada" või midagi taolist.

 

ma usun nad pidasid s.h silmas ka aadressi kui sellise vahetust.

im just sayin'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.