Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

RSbots.net authid

Soovitatud postitused

Sai siis kolatud igalpool foorumites ja facebookis ja netis ringi ja leitud mitmeid erinevaid õpetusi kuidas saada tasuta pinne ja tasuta authe ja värki.

Olemas on isegi youtube videod kus sees on proof ja all on sitaks commenteid et toimib ja kõik ilus jne ja isegi response videosi.

 

Kas on võimalik ,et selline asi toimib :

http://www.youtube.com/watch?v=gOIK27g-lj0

 

Ärge igaksjuhuks midagi sealt avage vms, ma ei tea kas see turvaline jne.

 

Aga võite siis kommenteerida seda asja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

trojan /spy , gl .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tere,

 

Sooviksin sulle teatada et sellised komentaarid tulevad sinna näiteks fuckjagexsist kui sul seal account siis vaatada neid teemasi kus on pealkiri facke pin calculator ja igas teeemas on ära mainitud ,et komenteerige mu videot.

 

Ja ka samuti tasuta authid fuckjagexsis nende teemade tegija on ikka esimes postituses 6elnud ,et lisaga komentaare

 

Ehk siis kokkuvõtes on see kokku mäng ja ise rs pinnide tegemine, on minu teada võimatu.

 

Kuid!

 

Mind paneb mõtlema see kus saavad fuckjagexsi liikmed neid authe ja lisavad neid mõned lisavad 10-20 kaupa ehk ma ei usu et nad oma 2000krooni lamp ära annavad, v6imalus on ka, et saavad need keyyloggeritega kuid kuidas nad neid nii tihti ja nii palju saavad?

 

Tänan tähelepanu eest:)

 

By kassak


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See video, minuarust paneb ta recordimise pausile see aeg kui ta vajutab continue, samaaeg lisab õige fletcheri mis töötab ning hakkab uuesti recordima :)

 

Ning jah, see kõik on kokku mäng, need kommid jne. Tegelikult saad rati/spy/keyloggeri mis on FUD, ehk viirusetõrje ei avasta seda. Avad progre ning oledki vaatluse all :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.