Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Soovid olla oma authide ainus omanik ? vaata.

Soovitatud postitused

Heips.

mõtlesin, et kuna mitmed sõbrad on lasknud mul endile tellida authe, siis miks ka mitte.

 

Kui kellegil on soovi osta mingi auth, siis selleks ei ole tarvis muud teha, kui ainult mulle PMida oma msn. mind online oodata, raha saata ja olemas. SINA oled esimene, kes seda auth koodi kuskil ja kuidagi üldse kasutama hakkab jne :) ( ise ei tee tegemist sellise klraamiga )

 

no ja muidugi võin osta midaiganes muud ka, mille sooritamiseks läheb tarvis krediit kaarti.

 

tehingu plaan : sina mulle raha - mina sulle authi.

 

asja konks - ma tahan vahelt ka mingit summat ;)

aga noh, paar kopikat lisada hinnale ja saada 100% kindel auth omale, mis ei saa banni vms, pole paha ju ?


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

väga hea, pidingi vartsi otsima hakkama et authi saada, oota mõned päevad kui raha kätte saan siis sooviks seda varianti


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

emo is going to scam ?

 

Teema: M: kMiner & AutoThieverPro

Teema valikud

Otsi teemat

Display

Täna 19:36

#1

tavsss

Noorliige

 

Liitunud:

Sep 2008

Postitusi:

384

Tehinguid: 6 tükki, 88%

M: kMiner & AutoThieverPro

tervist, müün siis neid authe. olen esimene omanik.

 

mingi tüüp tahtis, et ma telliks talle ( kuna tal pole endal võimalust krediitkaarti kasutada )

ostsin ära ning siis ta hüppas alt. authe pole kordagi kasutatud ega isegi kuskilegi sisse topitud või ma ka ei tea kuidas need asjad täpselt käivad.

 

hinnad pakkuge . pm for msn

 

mul on SEB

 

 

siin teemas kirjutas ta nii,

 

 

ja selles teemas

 

 

 

Kui kellegil on soovi osta mingi auth, siis selleks ei ole tarvis muud teha, kui ainult mulle PMida oma msn. mind online oodata, raha saata ja olemas. SINA oled esimene, kes seda auth koodi kuskil ja kuidagi üldse kasutama hakkab jne ( ise ei tee tegemist sellise klraamiga )

 

no ja muidugi võin osta midaiganes muud ka, mille sooritamiseks läheb tarvis krediit kaarti.

 

tehingu plaan : sina mulle raha - mina sulle authi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
emo is going to scam ?

 

 

Issand jumal, sa oled 13 .. kas mitte foorumi kasutaja omamine ei nõua vähemalt 14aastast vanust seaduste järgi ?

 

ja muidu .. seni, kuni ma pole kedagi üle lasknud, pange suud kinni :D ma lihtsalt proovin aidata :D


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issand jumal, sa oled 13 .. kas mitte foorumi kasutaja omamine ei nõua vähemalt 14aastast vanust seaduste järgi ?

 

ja muidu .. seni, kuni ma pole kedagi üle lasknud, pange suud kinni :D ma lihtsalt proovin aidata :D

 

õige jutt , tavss , niisama pole mõtet siin vinguda vms , ! hetkel ütleks jah kes ei taha siis ise nn paypali teha siis proovige ära läbi tema ? . arvan et üle ei lase ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issand jumal, sa oled 13 .. kas mitte foorumi kasutaja omamine ei nõua vähemalt 14aastast vanust seaduste järgi ?

 

ja muidu .. seni, kuni ma pole kedagi üle lasknud, pange suud kinni :D ma lihtsalt proovin aidata :D

 

sul on nega tehing, nii palju kui su poste näinud olen pole sa eriti nupukas ka nii et jahm , omal vastutusel ostke, ja alati on lihtsam endale paypali raha sebida ja endale osta.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sul on nega tehing, nii palju kui su poste näinud olen pole sa eriti nupukas ka nii et jahm , omal vastutusel ostke, ja alati on lihtsam endale paypali raha sebida ja endale osta.

 

JA pealegi võite saada odavamalt, kui ostate pp dollareid 10ea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
sul on nega tehing, nii palju kui su poste näinud olen pole sa eriti nupukas ka nii et jahm , omal vastutusel ostke, ja alati on lihtsam endale paypali raha sebida ja endale osta.

 

ah et siis mina pole nupukas ? miks ? sest minu maailmavaade on realistlikult pohhuistne? :D


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ah et siis mina pole nupukas ? miks ? sest minu maailmavaade on realistlikult pohhuistne? :D

 

Ja sa oled ilgelt tegija vend sest sa oled realistlikult pohhuistne. Sul ei oleks probleem endale või oma sõbrale kuul pähe lasta, ega ju? Sul ei oleks probleem autoga vastu puud sõita ilma silma pilgutamata, ega ju? Tõsine hero oled :)


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja sa oled ilgelt tegija vend sest sa oled realistlikult pohhuistne. Sul ei oleks probleem endale või oma sõbrale kuul pähe lasta, ega ju? Sul ei oleks probleem autoga vastu puud sõita ilma silma pilgutamata, ega ju? Tõsine hero oled :)

 

+1

_

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ja sa oled ilgelt tegija vend sest sa oled realistlikult pohhuistne. Sul ei oleks probleem endale või oma sõbrale kuul pähe lasta, ega ju? Sul ei oleks probleem autoga vastu puud sõita ilma silma pilgutamata, ega ju? Tõsine hero oled :)

 

REALISTLIK pohhuist * ;)


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahtlane vend, ajab väga segast juttu , et talle pannakse lampi negatiivseid.

Ette ei anna mingi jutuga ka , ainult tahab raha ette.


213fyub.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kahtlane vend, ajab väga segast juttu , et talle pannakse lampi negatiivseid.

Ette ei anna mingi jutuga ka , ainult tahab raha ette.

 

Blend says

Edu sulle kellegi orki tümbamisega

Hea üritus

 

ja nii see ilus repurtatsioon tulebki :D

ja no vaata mu tehinguid .. emopoisid vihkavad mind, sest nad ei meeldi mulle.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.