Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Koolist poppi tegemine

Soovitatud postitused

VIP

idiootsus kooli üle lasta ju, pärast poole raskem

küll sa kannatad nädal aega ära seal, siis joo 2 päeva ja repeat, uut suve peab ootama, egas midagi


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
idiootsus kooli üle lasta ju, pärast poole raskem

küll sa kannatad nädal aega ära seal, siis joo 2 päeva ja repeat, uut suve peab ootama, egas midagi

 

õige :D

 

kuigi vahest selline tunne , et kohe kuidagi ei viitsi , tahaks lihtsalt edasi magada , et nii mõnus on :D

ma panen poppi nii , et ütlen emale , et ma ei viitsi täna minna , siis ta paneb alati no ole täna kodus sis :D


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Supilusikatäis soola ja palavik laes + garanteerin, et sul hakkab halb.. Kuid tõesti, parem on koolis käia kui pärast konsultatsioonitundides jõlkuda, et töid järgi teha.

 

Täitsa töötab, ma olen seda kunagi ammu veega sisse ajanud. Sisse ajamine on juba väga räme kogemus.

 

Btw, täna jõudsin esimest korda see aasta tundidesse.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma ütlesin lihtsalt,et pea valutab.Nüüd enam seda probla pole, kui ei taha siis lihtsalt ei lähe....Aga käin ikka korralikult!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.