Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

OldSchool Räpp.

Soovitatud postitused

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ütleme nii ,et teema algajata lisatud videod pole just küll oldschool räpp vms, vähemalt mitte kõik:)

Aga minu jaoks on 2pac kõige parem oldschool räppar üldse, räpp mida ta tegi oli hea, mitte nagu 50cendil kes räpib litsidest ja kuidas keppi saab mis on vapsjee mõttetu räpp.

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Rohkem mõtlesin seda värki mis pole mingi 50cent vms jah. 2pac (Y) Eks neid ikka oli... Ise austan Ice-T'd üsna, kuna vend võttis käsile ja saatis selle soulja mõistlikult perse. Väga mõistlik.

 

Tänapäeva räpp imo bullshit. Drugs, money, sex. Igalt poolt ronib selline pask välja. Vanasti oli ikka see point ka lool, nüüd aint, et võimas tümm taga oleks ja videos eided strippi teeks. Need pole küll pahad asjad, aga see ei ole muusika. Mingid vaipakloppivad eided ja väike arg luuletuse lugeja Kiir, kuhu suunas me liigume??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seda ma räägin.

Sellepärast ma ise ainult oldschool räppi kuulangi, vähekese ka tänapäeva kraami, mis on mõistlik vms.

Sama on ka rock muusikaga, tänapäeval suht imeb see, oldschool on hea.

Üks hea räppar on veel näiteks Lil Jon, kes pole väga oldschool. Kuid muusika on hea, minu jaoks kuulatav.

Kunagised Eminemi lood samuti, hetkesed juba suht bs-d. Kunagi sai eminemi austada ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rohkem mõtlesin seda värki mis pole mingi 50cent vms jah. 2pac (Y) Eks neid ikka oli... Ise austan Ice-T'd üsna, kuna vend võttis käsile ja saatis selle soulja mõistlikult perse. Väga mõistlik.

 

Tänapäeva räpp imo bullshit. Drugs, money, sex. Igalt poolt ronib selline pask välja. Vanasti oli ikka see point ka lool, nüüd aint, et võimas tümm taga oleks ja videos eided strippi teeks. Need pole küll pahad asjad, aga see ei ole muusika. Mingid vaipakloppivad eided ja väike arg luuletuse lugeja Kiir, kuhu suunas me liigume??

 

Oled kuulnud pundist nagu Funkdoobiest ? - See punt teeb tänapäeval samasugust räppi nagu tegid nad 90ndatel. Muideks nad esinevad Eestis 06.10.2010 - klubis nimega Korter ..

 

 

// pealkiri võiks olla ikka hip-hop mitte räpp..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.