Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

No kurat, kuidas on võimalik, et vend teeb näo pähe "ai, mul oli nii valus" ning läheb raami peal minema- Cole saab selle eest punase. 15 minutit hiljem jookseb vend väljakule uuesti ja hakkab ise traktorit mängima.

No kurat, nii ei saa rallit sõita.

 

Mis klubi, mis riik, kui kaua ja mis mängija?

 

Liverpool since the age of, the beginning.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Barcelona (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ManU


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kurat, kuidas on võimalik, et vend teeb näo pähe "ai, mul oli nii valus" ning läheb raami peal minema- Cole saab selle eest punase. 15 minutit hiljem jookseb vend väljakule uuesti ja hakkab ise traktorit mängima.

No kurat, nii ei saa rallit sõita.

 

Mis klubi, mis riik, kui kaua ja mis mängija?

 

Liverpool since the age of, the beginning.

Lol wut. Ega Cole selle eest punast ei saanud, et Koscienly näitles(pole isegi kindel, kas ta näitles) Tackle oli siiski üsna ohtlik ja täiesti hilinenud ning täiesti mõttetus kohas tegi ta sellise tackle.

 

Neile, kes ei tea, millest jutt käib, siis : http://www.youtube.com/watch?v=7ePhTsY_ZVI


2i26ecyjb3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lol wut. Ega Cole selle eest punast ei saanud, et Koscienly näitles(pole isegi kindel, kas ta näitles) Tackle oli siiski üsna ohtlik ja täiesti hilinenud ning täiesti mõttetus kohas tegi ta sellise tackle.

 

Neile, kes ei tea, millest jutt käib, siis : http://www.youtube.com/watch?v=7ePhTsY_ZVI

Maksimum kollane.

Olgem ausad- me mõlemad oleme näinud hullemaid asju, ning nad pole saanud punast.

 

E/

Palju te siis üle tee juba kulutanud olete? Ning kaugele see Teid viinud on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Maksimum kollane.

Olgem ausad- me mõlemad oleme näinud hullemaid asju, ning nad pole saanud punast.

 

E/

Palju te siis üle tee juba kulutanud olete? Ning kaugele see Teid viinud on?

 

Nojah, kui see oleks City mängija olnud, siis oleksin ka mina arvatavasti pigem kollase kaardi poole kaldunud. Kuid alati ei pea midagi hullu juhtuma, et punast anda.

 

Kulutanud oleme korralikult. Kuhu see viinud on? Mängitud on kõigest 1 mäng ning seegi lõppes üsna soodsalt meie jaoks, vaadates seda, milline oli mängupilt. Üldjuhul siiski kokkuostetud tiimid päris esimese hooajaga eriti kokku ei mängi nii, et mingeid imesid vähemalt mina sellelt hooajalt ei oota.


2i26ecyjb3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

City

* Football League First Division (first tier)[69][70]

o Winners (2): 1936–37, 1967–68

o Runners-up (3): 1903–04, 1920–21, 1976–77

 

* Football League Second Division / Football League First Division (second tier)

o Winners (7, record): 1898–99, 1902–03, 1909–10, 1927–28, 1946–47, 1965–66, 2001–02

o Runners-up (4): 1895–96, 1950–51, 1936–37, 1999–2000

 

* Football League Second Division (third tier)

o Play-off winners: 1998–99

 

* FA Cup

o Winners (4): 1904, 1934, 1956, 1969

o Runners-up (4): 1926, 1933, 1955, 1981

 

* League Cup

o Winners (2): 1970, 1976

o Runners-up (1): 1974

 

* Charity Shield

o Winners (3): 1937, 1968, 1972.

o Runners-up (4): 1934, 1956, 1969, 1973.

 

* Full Members Cup

o Runners-up (1): 1986

 

Liverpool Fc

Domestic

League

 

* Football League First Division (English football champions) (level 1)

 

Winners (18): 1900–01, 1905–06, 1921–22, 1922–23, 1946–47, 1963–64, 1965–66, 1972–73, 1975–76, 1976–77, 1978–79, 1979–80, 1981–82, 1982–83, 1983–84, 1985–86, 1987–88, 1989–90

 

* Second Division (level 2)

 

Winners (4): 1893–94, 1895–96, 1904–05, 1961–62

 

* Lancashire League

 

Winners (1): 1892–93

 

Cups

 

* FA Cup

 

Winners (7): 1965, 1974, 1986, 1989, 1992, 2001, 2006

 

* League Cup

 

Winners (7): 1981, 1982, 1983, 1984, 1995, 2001, 2003

 

* FA Charity Shield / FA Community Shield

 

Winners (15, 10 outright and 5 shared): 1964 (shared), 1965 (shared), 1966, 1974, 1976, 1977 (shared), 1979, 1980, 1982, 1986 (shared), 1988, 1989, 1990 (shared), 2001, 2006

 

European

 

* European Cup and UEFA Champions League

 

Winners (5): 1977, 1978, 1981, 1984, 2005

 

* UEFA Cup

 

Winners (3): 1973, 1976, 2001

 

* UEFA Super Cup

 

Winners (3): 1977, 2001, 2005

 

Doubles & Trebles

 

Doubles

 

* League Title and FA Cup

 

1986

 

* League Title and League Cup

 

1982, 1983, 1984 (as part of Treble)

 

* League Title and European Cup

 

1977, 1984 (as part of Treble)

 

* League Title and UEFA Cup

 

1973, 1976

 

* FA Cup and League Cup

 

2001 (as part of Treble)

 

* FA Cup and UEFA Cup

 

2001 (as part of Treble)

 

* League Cup and European Cup

 

1981, 1984 (as part of Treble)

 

* League Cup and UEFA Cup

 

2001 (as part of Treble)

 

Trebles

 

* League Title, League Cup and European Cup

 

1984

 

* FA Cup, League Cup and UEFA Cup

 

2001

:Roll the fucking eyes:

 

Mitte, et see midagi ütleks, kuid see ilmselt ütleb seda, et City on mõttetu pask ja ilma rahata te olite saamatud neegrid- Nüüd te olete ülemakstud neegrid.

Tahaks statistikat, et paljuga te mõned mängijad ostsite eelmine aasta ning paljuga te maha müüsite nad, ning veel kallimalt paska kokku ostsite.

Selline asi minu meelest rikub mängu ära ja ma loodan, et Liverpool kunagi nii tegema ei hakka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
City

 

 

Liverpool Fc

 

:Roll the fucking eyes:

 

Mitte, et see midagi ütleks, kuid see ilmselt ütleb seda, et City on mõttetu pask ja ilma rahata te olite saamatud neegrid- Nüüd te olete ülemakstud neegrid.

Tahaks statistikat, et paljuga te mõned mängijad ostsite eelmine aasta ning paljuga te maha müüsite nad, ning veel kallimalt paska kokku ostsite.

Selline asi minu meelest rikub mängu ära ja ma loodan, et Liverpool kunagi nii tegema ei hakka.

 

WTF IS THIS SHIT:dead:

 

Jutt oli Cole punasest kaardist ning täiesti lampi hakkad sa mingit paska pritsima?? Mitte kedagi ei koti need failpooli minevikus võidetud karikad. Tol ajal olid satside tugevused kõvasti ebaühtlasemad seega absull ei koti. Fakt on see, et City lõpetas eelmine hooaeg failpoolist eespool ning 99% tõenäosusega lõpetab ka sellel hooajal. SUCK IT.


2i26ecyjb3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kas sa tõesti õigustad seda, kuidas te raha tuulde loobite ja paska toodate?

Ma usun, et Liverpool on läbi aegade üks parimatest ja kuulsamatest meeskondadest, ning kindlasti ühe suurima ajalooga klubi maailmas. Samas, kui City on nii pask, et teda ei tohiks eksisteerida isegi mitte.

Ma kahtlen, et Liverpool sitema koha saab see aasta, sügavalt kahtlen. Ning, kui sa nii kindel selles oled, siis put your money where your mouth is ja veame 500.- peale kihla enda meeskondade peale- simple as.

 

Ning tõesti, tee kiired arvutused ja vaata palju te kulutanud olete, palju teeninud olete, ning kui palju te kahjumit saate nende mängijate pealt, kelle te maha müüte peale ühte hooaega, sest veel rohkem inimesi on sisse ostetud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sa tõesti õigustad seda, kuidas te raha tuulde loobite ja paska toodate?

Ma usun, et Liverpool on läbi aegade üks parimatest ja kuulsamatest meeskondadest, ning kindlasti ühe suurima ajalooga klubi maailmas. Samas, kui City on nii pask, et teda ei tohiks eksisteerida isegi mitte.

Ma kahtlen, et Liverpool sitema koha saab see aasta, sügavalt kahtlen. Ning, kui sa nii kindel selles oled, siis put your money where your mouth is ja veame 500.- peale kihla enda meeskondade peale- simple as.

 

Ning tõesti, tee kiired arvutused ja vaata palju te kulutanud olete, palju teeninud olete, ning kui palju te kahjumit saate nende mängijate pealt, kelle te maha müüte peale ühte hooaega, sest veel rohkem inimesi on sisse ostetud.

 

Võtan kihlveo vastu.

 

Ning keda sa kahjum huvitab? Šeikide jaoks on see kommiraha. Jalgpalliklubid ei ole mõeldud raha teenimiseks siiski.


2i26ecyjb3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Võtan kihlveo vastu.

 

Ning keda sa kahjum huvitab? Šeikide jaoks on see kommiraha. Jalgpalliklubid ei ole mõeldud raha teenimiseks siiski.

Mille jaoks siis klubi mõeldud on? Selleks, et toota 300m+ miinust aastas ja mitte midagi saavutada? Fucking gratz, kui see ongi klubi eesmärk.

Keda kahjum huvitab? Ma tõesti loodan, et Teiega juhtub sama, mis juhtus NF, Leedsi ja Portsmouthiga, ning, kui see päev on käes, siis ma küsin uuesti "keda see kahjum huvitab?"

+FIFA/FA ilmselt muudavad mõne aasta pärast reegleid, ning sellise finants aruandega klubid nagu city lihtsalt ei saa mängida, sest nad toodavad ainult kahjumit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mille jaoks siis klubi mõeldud on? Selleks, et toota 300m+ miinust aastas ja mitte midagi saavutada? Fucking gratz, kui see ongi klubi eesmärk.

Keda kahjum huvitab? Ma tõesti loodan, et Teiega juhtub sama, mis juhtus NF, Leedsi ja Portsmouthiga, ning, kui see päev on käes, siis ma küsin uuesti "keda see kahjum huvitab?"

+FIFA/FA ilmselt muudavad mõne aasta pärast reegleid, ning sellise finants aruandega klubid nagu city lihtsalt ei saa mängida, sest nad toodavad ainult kahjumit.

 

Klubi eesmärk on jalgpall, mitte raha teenimine. Ning sa võidki lootma jääda, sest Manchester City on hetkel maailma rikkaim klubi erinevalt Leedsist või Portsmouthist.

Ning ehk mõtleksid ka selle peale, et äkki just praegu ongi vaja need suured kulutused ära teha nende finantsreeglite tõttu.


2i26ecyjb3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

http://www.vahvel.net/showthread.php?34396-Lemmik-jalgpalliklubi-ning-riik&highlight=

 

Kõige kõvem vend oled.

 

---------- Postitused liidetud 10:59 ---------- Esimene postitus oli tehtud 10:33 ----------

 

Alan Hansen believes Liverpool have a crucial advantage over fellow top four contenders Manchester City this season - the ability to play as a team.

 

The two sides face one another next Monday night having both started with draws against Arsenal and Tottenham.

 

Hansen watched each game over the weekend and feels Liverpool fans have more reason to be optimistic as the new Barclays Premier League season takes shape.

 

He said: "At times, City look like 11 strangers. When 11 strangers come up against a good team, you back the good team every time and, but for Joe Hart, City could have lost by six at Spurs on Saturday.

 

"If players do not have an understanding of each other, then you have a problem, and City have to develop the cohesion that is crucial for any team with aspirations of winning the major trophies.

 

"Liverpool have that cohesion and understanding, though, and the picture at Anfield is now much brighter than it was just two months ago.

 

"Back then, it was all doom and gloom. Steven Gerrard and Fernando Torres looked likely to leave and the outlook appeared extremely bleak, but Roy Hodgson has steadied the ship and, in Joe Cole, he has made a great signing.

 

"All of a sudden, Liverpool supporters are feeling quietly optimistic again.

 

"They might not be ready to win the league, but they are a genuine top four contender."

city on mõttetu sitt, face it.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see vaidlemine ei vii teid kuhugi raisk, kuradi spämmerid.

aga city on pask jah. seda ma tean atleast.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
see vaidlemine ei vii teid kuhugi raisk, kuradi spämmerid.

aga city on pask jah. seda ma tean atleast.

Kas sa oled pea peale kukkunud? Kuidas see spämmimine on, kui me räägime teemast, türa kuradi mõra.

Mine puhka veidi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.