Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sülearvuti Graafikakaart

Soovitatud postitused

Tere,

 

oleks plaanis osta sülearvutile uut graafikakaarti, kuid ei tea kust neid leida ja vaadata ja selles probleem seisnebki! Et kui kellegil on sellega kogemust või midagi siis kirjutage siia linke või marke mis sobiksid mängimiseks Gta Iv-d! Läpakas on muidu Fujitsu Siemens Amilo Li 3710 ( kui aitab midagi ), ja kirjutage ka palun siia mõni firma kes ka selle ära vahetaks :-)

 

Kõigile tänud kes siia postitavad ja aitavad!

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvutikeskus / Ordil lase ära vahetada ;).

Kõige rohkem vaata ATI videokaartide poole mingi Raden HD ~5500 seeria oleks täielik relv ;).

Mõned püssid:

http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=11&menyy_id=11&action=look&lookid=93510

http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=11&menyy_id=11&action=look&lookid=95660

nendega saaksid sa kõike teha pmst.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Arvutikeskus / Ordil lase ära vahetada ;).

Kõige rohkem vaata ATI videokaartide poole mingi Raden HD ~5500 seeria oleks täielik relv ;).

Mõned püssid:

http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=11&menyy_id=11&action=look&lookid=93510

http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=11&menyy_id=11&action=look&lookid=95660

nendega saaksid sa kõike teha pmst.

 

Õpeta mulle ka kuidas sellised graafikaardid antud läpaka sisse toppid:)

 

Läpakatel ju tavaliselt ei saagi graafikakaarti otseselt vahetada vms?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ennem uuri kas su läpakal on eraldiseisev või intrerigreeritud. kui on intrerigreeritud, siis sa seda vahetada ei saa. kui on eraldi pistikus siis saad. tavaliselt läpakale 128mb asemele mingi 512mb panemine pole soovitatav. kui aga 256mb siis 512mb talle liiga ei tee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagu eelpool juba mainiti, on (mainstream) sülearvutite puhul graafikakaardi vahetus sageli võimatu. See kehtib ka Sinu arvuti puhul.

 

Emaplaadi vahetus siin mingit tulemust ei anna, sest FuSi Amilo Li3710 on saadaval ainult Inteli 4500M-ga. Mõne teise mudeli plaat ei tule kõne alla, sest kindlalt on sellel paigutus, pistikud ja mõõdud erinevad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Okei, arusaadav, kuid kui ma tõmbaks läpaka lahti ja kõik jupid eraldaks ära, nt:kõvaketta, rammi, ekraani, cd lugega, ja siis vaataks neile sobiva emaplaadi + ostaks mingi graafikakaardi! Ja oleks see võimalik ja üks asi veel, et kas igale emaplaadile sobib erinev graafikakaart ja üks asi veel, et mis teeb selle hinnavahe, et ma olen jälginud, et osad maksavad mingi 500 ja siis sealt aina hinnad kerkivad, mis neil vahet on!? Mingi suurus ja võim?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei, arusaadav, kuid kui ma tõmbaks läpaka lahti ja kõik jupid eraldaks ära, nt:kõvaketta, rammi, ekraani, cd lugega, ja siis vaataks neile sobiva emaplaadi + ostaks mingi graafikakaardi! Ja oleks see võimalik ja üks asi veel, et kas igale emaplaadile sobib erinev graafikakaart ja üks asi veel, et mis teeb selle hinnavahe, et ma olen jälginud, et osad maksavad mingi 500 ja siis sealt aina hinnad kerkivad, mis neil vahet on!? Mingi suurus ja võim?

 

Ati radeon 4200l ja ati radeon sapphire 5850l suur vahe

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võtad ära kõvaketta, rammi, ekraani, cd lugega, ja siis ostad neile sobiva emaplaadi ja videokaardi? Kallis laps, arvuti ei koosne ainult emaplaadist ja videokaardist. Sulle öeldi, seda ei saa vahetada. Lepi sellega ja osta uus läpakas kui tahad.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Võtad ära kõvaketta, rammi, ekraani, cd lugega, ja siis ostad neile sobiva emaplaadi ja videokaardi? Kallis laps, arvuti ei koosne ainult emaplaadist ja videokaardist. Sulle öeldi, seda ei saa vahetada. Lepi sellega ja osta uus läpakas kui tahad.

 

Okei, äitahh teie abist. Võib Lukku panna!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.