Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsin klanni!

Soovitatud postitused

sooviks siis klanni, clan võiks olla steam ning server ka võiks olla, [email:3vablcic]artoannast@hotmail.com[/email:3vablcic] kui liikmeid vaja.

 

ja ma ei liitu mingitesse newborn clannidesse mille nimeks mingi ''Ak47'' või ''MP5'' vms, tahaks ikka normi nimedega klanni ja mis kauem kestnud kui 2 nädalat ja paari päeva pärast kinni, steam mul arto572

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nh ega ei peagi teadma, blogi lugemisest piisab. Mingi toru on sul ja ajudega ka pole kõik korras, mängida ka ei oska.

 

Mida sa ajad? kas sa ei oska lugeda, ei ma ei tea enam seda kasutama JA EI HAKKA KA? Ja ega sul ka ajud korras pole, ei tea mida ''Blogi'' tähendabki, sinuarust on blogi

 

''yo chekake seda lehte uurin webhaxe''

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sina Meiser pole sugugi parem. Ennem mõtle, siis ütle. Ta tahab klanni, mis probleem sinul sellega on? Mis kõik kes klanni tahavad peavad olema mingi väga suure oskusega?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina Meiser pole sugugi parem. Ennem mõtle, siis ütle. Ta tahab klanni, mis probleem sinul sellega on? Mis kõik kes klanni tahavad peavad olema mingi väga suure oskusega?

 

Vaevalt nüüd keegi kellegi clanni võtab, kellel skill puudub.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
keegi ei viici unlowidega mängida .

Sul vaevalt ongi steam .

sad

 

asi läheb juba PC ära, loe mu esimene postitus hoolikalt üle, ja näed et mul on steami kasutaja olemas -.- võid addida, teeme vaikselt 1vs1 ja värki, siis näeme kel rohkem skilli on.

 

Ja ikka ''Sa ei tea mu skilligi''

 

millest te aru ei saa? te ei tea mu skilli ja juba paugute ''sul pole skilli haha!'', nagu te pelasite ükskord minuga te pole minuga isegi ühte matchigi teinud, niiet te ei tea mu skillist midagi.

 

alguses kõvad tegijad, ütlen teeme 1vs1 kohe ''keegi ei ivitsi low skillidega pelada''

 

ma näen et te kardate pwni saada.

 

 

Admin võiks teema lukku panna, kuna näha et Vahvli kasutajad ei hooli teistest ja hakkavad kohe sõimama väikse asja peale.

 

sad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida te kohe nokkima kukute? Las poiss õpib. Meiser, Arto iskliku ellu pole sul küll asja.

Houdz sul soovitaksin moka maas hoida, vaata mis clann sul endal on: PFS.gaming, mingid nonnerid koos.

Iga Arto tehtud teema on mingit mõtetut spammi täis, tänu mõnele, kes eisuuda olla ja kirjutab iga sõna, mis pähe tuleb.

 

---------- Postitused liidetud 20:11 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:10 ----------

 

Btw ma eimängi isa. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Las poiss proovib. Aga ta ju raudselt karjub mikkrisse :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tule klanni. Nimi on USP.

 

/Ok, ok. Las poiss proovib. Aga ta ju raudselt karjub mikkrisse :D

 

mikkri spämm oli mul viimati paar päeva pärast enda mikkri saamist, enam pole mingi ''yo nigga check this out AAAAAAAAAA''

 

aga dvj, lisa msni [email:2qss7qay]artoannast@hotmail.com[/email:2qss7qay], seal arutame.

 

---------- Postitused liidetud 20:18 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:17 ----------

 

Steamis on võimalik küll koodida, kui Sa veel eiteadnud.

 

tean et on, aga enamus saavad kohe VAC detected :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

added msnis.

 

---------- Postitused liidetud 21:13 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:57 ----------

 

skill on ulow, ei taju ka midagi.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.