Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Relax Servers

Soovitatud postitused

SUPERVIP
sitad selle poolest et adminid kasutavad õiguseid ära.. Jail ja Pub väga normaalsed :D ja Zm serveri kohta pole ma midagi 8elnudgi :)

 

Tee siis server, kus adminid ei kasuta enda õiguseid ära. Mitte ära mögise siin.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
sitad selle poolest et adminid kasutavad õiguseid ära.. Jail ja Pub väga normaalsed :D ja Zm serveri kohta pole ma midagi 8elnudgi :)

 

Eeeeeeeeemmmmmmm...... Zmi kohta just ei kurdeta niipalju ,kui jaili ja pubi kohta. Sa vist pole tõesti üheski servus käinud ja ennustad siin midagi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas relaxx serveritel on ka banlist , kust saab vaadata banne jne ...:) ?

 

Tänud vastamast :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Seda ta on.

Chriss sõimab kõiki heeliumiteks, ise on samasugune.

 

Mis sa ei mõista esimesse postitusse panna staatus bännereid?

 

Miks sa mölised? Kui ei meeldi lahku , ära liitu serveritega nagu sa alati teed ja kukud jälle virisema.

Too üks näide ,kus ma olen aastal 2011 kedagi heeliumiks sõimanud.

 

TYSON on vana kooder , kes nõuab every-day and night unbanni , kütke banni talle! :)

 

Karl teatud isikud teavad banlisti kohta. Pole mõtet kõigile ka jagada turvalisuse mõttes. Küll see varsti nagunii välja tuleb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei ole neil midagi, väga halb server peaks mainima...

 

Aga kes käseb Sul mängida seal? :D Ning nõustun chriss-iga, et Sa kooder - isegi minu serveritest automaatse banni saanud CD-hack'i näol.

Seda ta on.

Chriss sõimab kõiki heeliumiteks, ise on samasugune.

 

Mis sa ei mõista esimesse postitusse panna staatus bännereid?

Kui Sa inimest ei tunne, siis ei tasu oletada.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.