Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas teenida raha Hiina sita pealt? faceoff

Soovitatud postitused

Vabandan aga sean mingisugused piirid oma abile. Viimasel ajal on rahvast nii ropult lisanud. 10-15 inimest.

 

Seega konsultatsiooni hinnaks sean 25.-

 

Mitte, et teid nööriks aga tõesti, ma pean mingisugused piirid seadma. Vanimad olijad saavad arvatavasti aru.

 

[email:19uqjhzz]mcrainer007@hotmail.com[/email:19uqjhzz]

See annaks tõsistele soovitjatele võimaluse minuga paremaks suhtluseks ning abiks. Kaua ma ikka viitsin rahvale ühte ja sama (kerget) juttu ajada. Iga päev küsitakse mult täpselt sama asja. ;)

 

Kallid PayPali müüjad, see äri on teile ;)

Kindlasti te teate, et ma tellin asju hiinast veebi lehe nimi on http://www.focalprice.com -

 

iPhone kloon - odavaim! + SAVE5ONFP Kupongi kasutades saad veel 5$ alla.

 

Alati ostke aga kaasa ka. - Pistiku ülekanne

 

SAATMINE ON TASUTA! Jõuab kohale tähitud postiga, ei pea kuskile järele minema.

 

Seal on veel palju huvitavaid asju, alustades elektroonikaga lõpetades nõmedate Hello Kittidega.

 

Tegelt see ei ole õpetus eriti, ma lihtsalt sharen teile ühte lahedat lehte kust saab odavalt asju tellida ;) või oste.ee kaudu nende müüki vahendada. + Mina teenisin oma iPhone klooni vahelt 700.- ;)

 

Ärge mind maha tehke, ostke rahvas kiirelt PayPali ja pange oma ärid tööle.

 

Kelle arust olen ftw! amazing tüüp, siis palun avaldage oma arvamust!

 

väike proof ka, ;) ma pole seebipuhuja

 

arve%202.PNG

 

minu%20arve.PNG

 

Miks?

 

Mul hakkas lihtsalt igav ja ei viitsinud enam äriga edasi tegeleda, seega sharen seda lehte teiega ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

n1 leht, vbla tellin endale sealt mälukaardi telefonile.

 

Aga kindel, et Eestisse ka on tasuta posti saatmine?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mul tuli Eesti tollist läbi igastahes, aga kui tellite mitu asja tellige eraldi, siis saab ka kupongidega rohkem alla ;)

 

---------- Postitused liidetud 12:12 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:11 ----------

 

iosade Phone kloonidega on 2GB mälukaart kaasas, 1% juhtudel võib tolliga probleeme olla.

 

---------- Postitused liidetud 12:15 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:12 ----------

 

Palju ise umbes sellega teeninud oled? ja mis aja jooksul?

 

Sellise äri juures on oluline, et sul oleks aega ootamiseks ja külma närvi. Ise teenisin 700.-

 

http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=13459416 :)

 

---------- Postitused liidetud 12:15 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:15 ----------

 

Pmst ma pole välismaalt asju eriti tellinud aga kas need tollist ikka läbi tulevad ikka?

Endal oli mõttes midagi sellist

http://www.focalprice.com/EM237S/8GB_18_TFT_MP4_Media_Player_Click_wheel_FunctionSilver.html

On mõtet seda endale osta sealt? Pistiku ülekanne ka?

 

http://www.focalprice.com/EM505B/4GB_28_MP3MP4_Touch_Screen_Portable_Media_Player_with_FM_Radio_Black.html parem mõte ;)

 

---------- Postitused liidetud 12:19 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:15 ----------

 

ma tahaks sealt jabulanit osta, aga ei tea, kas see on originaal :D

 

see ei ole orginaal, järele tehtud, piltide pealt on näha, et "replica"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kuidas sealt otsida saab?-.-

 

kirjutan iphone sinna sisse, tuleb 15 lehte mingeid juppe ainult


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Focalprice on mõttetult kallis + shipping on aeglane. Omast kogemusest tean, et aeg mis sul läheb ostjatega nussimisel ei tasu mitte kuidagi ära kasu mis sa saad. Osasi asju on tõesti mõtekas osta, aga neid touch hiinakaid nendega on alati üks nuss, kohale jõudes ei tööta & touch sodiks ära läinud shipiga. Dropshippi focalpricega teha ei annaks, enne tasub asjad kohapeale ära osta ja siis edasi müüma hakata :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Toll keevitab käibemaksu (20%) juurde, kui pakk tuleb väljaspoolt Euroopa Liitu ning hind(saadetis ise ja postikulu) ületab 344 krooni. Sinna lisandub veel 100.- teenustasu kui lased Eesti Postil deklareerimise ise ära teha.

 

Kui postisaadetise hind ületab 2346 krooni, siis lisandub KM-le ja EP teenustasule ka tollimaks. Tollimaks oli mälu järgi paar protsenti, aga peaksite ise üle vaatama.

 

Seadmel peab olema ka CE märgistus, muidu ei pruugi toll lubada seda riiki ja saadab tagasi saatjale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõik oleneb mis hinnaks märgitud paki peale ja kas gift jne, tollimaksust käib jutt.

Väike märgitud hind võib õnneks minna, aga võidakse ka nõuda ostuarvet või -kviitungit märgitud hinna kontrollimiseks.

Gift teemaga ma kursis pole, aga loogiliselt võttes peaks sellisel juhul saatja olema eraisik ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik oleneb mis hinnaks märgitud paki peale ja kas gift jne, tollimaksust käib jutt.

 

Mina selle peale välja ei läheks. Ega tollis eile sündinud tööta.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sul töötas see iphone? mis pistiku teemat sa ajad?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

teeme algatajale: Kui viitsid ja sciphone on alles pane tööle ja tee menu'st pilti, tahaks näha seda.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.