Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
ma tõmbasin powerboti aga kuskil ple seda et ma saaks käima panna ? nagu wtf -.-:P

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?57979-Rsbot-Probleemid-Tulemused

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Probleem. Scriptid ei lähe peale.

Salvestasin .java faili, panin source causta & compile, siis viskab errori.

Kuigi kommentaaridest tundub väga hea script.

 

abi?!

 

Oleneb kõik errorist,

Peamine viga mis tehtakse on, pannakse vale nimi scripti salvestades

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

klge , mai tea , kust saaks mingeid paremaid scripte , kellelgi on linki anda? need scriptid nagu ei ole täisulikud ja on puudu näiteks... auto bury , fist of guthix autobot jne. mai tea , ning see fighter ei ole kaa just parim , ei saa korralikult range lvl-gi teha .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

krt ma olen igast h4x m8i proovinud, kuid ei saa tööle. ütleb et ei leia javat kui üritan FINDJDK bati kasutada vms. kuri juba :/ tegin mingi õpetuse järgi win vista jaoks ja krt ikka fail


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jou rahvas , mul paar küsimust , pole enam pool aastat bottinud ja nüüd asjad muutunud . :)

 

kas need tasuta authid , mis ühes sticki teemas jagatakse töötavad selle boti peal , ja kui töötavad , kuidas neid lisada saab ?

 

ette tänades , remi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kellegi rsboti kasutajatest viimasel ajal scammi pole saanud? Just logisin oma kasutajaga sisse ning IP'ks oli mingisugune ...virginmedia.com. Täpsemalt ei mäleta kahjuks. Pangas olid kõik asjad alles aga inventorys olnud nature ruunid olid kadunud. Seda kasutajat teavad üldse vaid 2 inimest (parooli mitte) ja nemadki on eestlased.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.