Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Paljuga keegi kükke & jõutõmbe seeriaid teeb?

Raskus + seeria number.

 

Oskan arvestada kuhu klassi ma enam-vähem kuulun :D

jalgu pole üle aasta aja treeninud(v.a deadlift), nii et kükk vast mingi 100kg ringis praegu :D

 

jõutõmmet 2x5 195-200kg-ga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi oskab rääkida tõstejalatist. Mis raskuste juures neid vaja läheks ja millised kõige paremad`? On neid üldse vaja=? saaks ilma ka hakkama, kui raskused juba suuremaks lähevad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mingit raskust pole, mille juures tingimata olema peavad, aga nad muudavad seistes tehtavate harjutuste tegemise palju stabiilsemaks. jooksujalatsitega ei anna võrreldagi. kui nendega ära harjud ja proovid jooksujalatsitega uuesti trenni teha, siis saad aru, kui hullult jooksutossud tegelikult ringi ujuvad.

 

kõige paremad on romaleod ja adipowerid, aga siis pead 200 euriga arvestama. järgmine variant on adidas power perfect 2 - need on veits odavamad, aga ka kvaliteetsed, parim variant kui budgeti peal oled. siis on veel adidas powerlift, mis on kõige odavamad, aga need ei olevat eriti head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel mul kerged ja megapehmed jooksujalatsid. Ja saan juba aru, et oleks vaja midagi muud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Omal on ka tõstejalatsid ning ütleme, et annab ikka korralikult tunda seda erinevust. Näiteks kui kükke teha siis tõste omaga palju stabiilsem ning ei lõhu liigest nii palju kui treening jalatsiga. Ise oman adidas https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/81/0c/03/810c03b40024eac02df01a08cd4acd7f.jpg

Kindlasti kui tahad osta siis vaata kontsa kohta kuna ühed on mõeldud crossfiti omale ning teised niiöelda olympic weightlifting. Aga kindlasti soovitan osta tõstejalatsid


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

draaa. tee ja proovi. kust kurat meie teame mis SULLE on norm. peaasi, et tunned, et töötab lihast ja tehnika on õige. jesus

Muudetud liikme riks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma alustasin 20ga, jäi viimaseks korraks ka, liiga raske


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pigem tahtsin teada, millega teised alustasid, kui hakkasid seda harjutust tegema, siis saan ennast testega võrrelda vms, kuigi see arvatavasti suht kerge, aga 44kg 12 x 6 võtab mul ikka päris kõvasti läbi.

 

.

Kas sa oled troll, Kas sul on autism või Kas sa oled 8 aastane ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mitte ykski neist kahjuks

 

Tundub, et sul on mingi vajadus lolle küsimus küsida, et siis inimesed hakkaks end lolliks siin rääkima . Mitte üks inimene ei saa kellegi teisepealt "raskuseid" endale kanda.

Sõber, kes kunagi pole saalis käinud, tuli 1x kaasa ja surus rinnalt 120kg korraga, karp jäi lahti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis raskusega tricep pushdowni alustada? Kas mingi 38 v6i 44 normid alguseks?

 

Sa ajad nii hullu juttu, ma pidin sinupärast oma parooli meelde tuletama, esiteks, sa oled raudselt siukene vend, kes ei tea, kuidas toda harjutust tehagi, treenid ainult käsi, nagu pliiis, järjekordne egolifter, kelle tehnika ei kõlba algkooli ka aga raskused on jube mehised, 5a ja oled valudes, kui mitte vähem, cheers.

Sa küsid, mis raskustega alustada? Lihtsam on sul jõusaalis küsida inimestelt abi, mitte siin foorumis.. Raskused jäta kasvõi tühjaks, peaaasi, et sul tehnika kõigepealt õige oleks.. niipalju pistad peale, kui enam õige tehnikaga võimalik pole teha lihtsalt...

 

 

Võtad juba aineid? ise ei tea veel harjutusi ja oma võimeid, mis lollus see on? palun, tule mõistusele.

Muudetud liikme MeistriMees♂'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MInu jõusaali treeningud on läbi:D Kaela vasak pool paistes ja pinges koguaeg. Käisin arsti juures ja õeldi, et lihase venitus. Hetkel ei tohi enam trenni teha, woop woop:D sou häppi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
95cbbf9fbb.jpg

 

Haha :D eriti hea :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ma käin vahetevahel, aga ei soovita, sest hind on krõbe.

 

teema jätkuks küsiks, et mis see krõbe hind siis on ja kus sa soovitad käia ehk kus sa ise käid ja mis hinna eest?

 

üldiselt korralikus tallinna jõusaalis ongi hind umbkaudu 30-40 eurot kuus.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

HC gymil pole üldse hullud hinnad minuarust arvestades Tallinnat. Naljalt odavamat ja korralikku ei leia. Ise käin Myfitnessis ja seal krõbe 63€ kuus aga kvaliteetne ka. Minu jaoks on see parim, sest saab nii saunas käia kui ka Roccas ujumas lisaks jõusaalile.

 

Võrdluseks HC gymi 1 külastus 2.50€, Myfitnessi üks külastus 13€.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.