Teema: Jõusaal.

Tulemused 5,801 kuni 5,810 5814'st

HC gymil pole üldse hullud hinnad minuarust arvestades Tallinnat. Naljalt odavamat ja korralikku ei leia. Ise käin Myfitnessis ja seal krõbe 63€ kuus aga kvaliteetne ka. Minu jaoks on see parim, sest saab nii saunas käia kui ka Roccas ujumas lisaks jõusaalile.

Võrdluseks HC gymi 1 külastus 2.50€, Myfitnessi üks külastus 13€.

Ostan CS:GO skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Tsitaat Esialgu postitas: Genius15
    teema jätkuks küsiks, et mis see krõbe hind siis on ja kus sa soovitad käia ehk kus sa ise käid ja mis hinna eest?

üldiselt korralikus tallinna jõusaalis ongi hind umbkaudu 30-40 eurot kuus.
    Mustamäel on nüüd 24/7 fitness 29€ kuus, aastase paketiga 19€ kuus. käisin seal, kui see Gymleco nime all veel oli. hea saal ja norm rahvas.'
    http://24-7fitness.ee/

Siis on People Fitness ka veel, kus on samad hinnad, aga seal pole käinud.

praegu käin TTÜ saalis tho, sest seal tasuta
    Viimati muutis sauland - 18. aprill 2017 kell 17:54.
    Ma saaks ka koolis tasuta käia, aga seal pole kahjuks asi läbi mõeldud ... Mingi 10 rinnalt surumise pinki ja 2 kangi
    Lisaks jääb pisut kaugele, igapäev kokku tund aega trammiga edasi-tagasi oleks mõtetu ajakulu.

HC GYM aga kodust ainult 200 meetri kaugusel ja kui kõik vajalik olemas, siis eriti luks!
    Eks ma lähen uurin ja vaatan kuidas lood on.
    Viimati muutis Genius15 - 19. aprill 2017 kell 19:14.
    3956 päeva Vahvel.net liige 28.06.2018 seisuga
    Ma saaks ka koolis tasuta käia, aga seal pole kahjuks asi läbi mõeldud ... Mingi 10 rinnalt surumise pinki ja 2 kangi
    Lisaks jääb pisut kaugele, igapäev kokku tund aega trammiga edasi-tagasi oleks mõtetu ajakulu.

HC GYM aga kodust ainult 200 meetri kaugusel ja kui kõik vajalik olemas, siis eriti luks!
    Ootan tagasisidet, võibolla peab ka ümber kolima, arvestades, et 400m kaugusel.

Ostan CS:GO skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!
    tahtsin soovitada, aga jääb kaugeks .
    Viimati muutis Tundmatu_Isik - 19. aprill 2017 kell 22:04. Põhjus: d
    Tsitaat Esialgu postitas: taz.
    Kas tatrapudru näost sisse ajades annab massi koguda?
    tatar ja riis on selleks parim variant, kartul ka   aga puhtalt nendest ei piisa.
    Kogused ka mängivad kõvasti rolli.

HCGym on sikus nagu vanakool. selja masinaid on ülemõistuse palju, kõikmuu suht träni. EI ütle, et halb saan, kuid kes suudab rutiini sisse elada ruttu ja igakord n.ö "uut" masinat teha ei taha samale lihasgrupile siis jama..
    Ise soovitan Reval Sporti.. 16-19ni on hullumaja seal, kuid samas kõik asjad olemas + saun.
    Tsitaat Esialgu postitas: Sfinks
    HCGym on sikus nagu vanakool. selja masinaid on ülemõistuse palju, kõikmuu suht träni. EI ütle, et halb saan, kuid kes suudab rutiini sisse elada ruttu ja igakord n.ö "uut" masinat teha ei taha samale lihasgrupile siis jama..
    Ise soovitan Reval Sporti.. 16-19ni on hullumaja seal, kuid samas kõik asjad olemas + saun.
    Väga head argumendid. Kahjuks aga Reval Sport jääb liiga kaugele, kindlasti vaatan lähiajal HC GYM üle!
    3956 päeva Vahvel.net liige 28.06.2018 seisuga
    who still makin gainz??
    me🙋‍♂️🤷‍♂️
    Hei. Ka liftin tasapisi. Suunaks olnud maksimaalse jõu arendamine. Esialgu tegin 5 nädalase põhja ladumise (ilmselgelt lühike aeg selle tegemiseks), aga mõtlesin sellele liialt hilja ja suvi tulemas. Arendanud 4 lifti: OHP, tõmme, kükk ja lamades surumine. Tegin siis 5 nädalat 4x15, iga nädal 2.5kg otsa. Peale seda liikusin väiksemate korduste ja suurtemate raskuste suunas. Hetkel teinud tõmmet 175 3x2, kükki 4x4x110, õlga 3x2x70, surumine 4x3x87.5kg. Paar nädalat jäänud veel jõukava, siis proovima maksimumid ära.
    Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas

Sildid sellele teemale