Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Jesjo, people. Ei leidnud minu silmad koostöös Vahvel.net otsingumootoriga sellist teemat nagu Jõusaal.

Siia siis kõiksugune arutlus jõusaalist, lisage ikka pilte ka.

 

 

NB: Kui teema on siiski olemas, siis ärge haamriga lööge. Hoidkem kõva!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jesjo, people. Ei leidnud minu silmad koostöös Vahvel.net otsingumootoriga sellist teemat nagu Jõusaal.

Siia siis kõiksugune arutlus jõusaalist, lisage ikka pilte ka.

Alustan:

 

Pilt012.jpg

 

 

NB: Kui teema on siiski olemas, siis ärge haamriga lööge. Hoidkem kõva!

 

Pole midagi erilist , ise olen käinud 4-5 kuud , treening 55 - 60 kg , kolm korda nädalas , 1-2 tundi , pilte teen uploadin : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole midagi erilist , ise olen käinud 4-5 kuud , treening 55 - 60 kg , kolm korda nädalas , 1-2 tundi , pilte teen uploadin : )

 

Vanus võiks ka kirja panna.

 

Ise 16 kohe ja hetkel läheb rinnalt max 68.Pildi panen kah siis kui teen,ehk mingi kuu jooksul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peaaegu aasta saab täis,3 korda nädalas.

Midagi erilist ei ole,rinnalt 90kg ning 16.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vanus 17.

 

Otse jõusaalis ei käi, kuid kergejõustikus saab teha kangi küll. (raskemad alad siis kergekas)

 

Rinnalt kõigerohkem 70 läheb ma arvan, enamuses tegelen rebimisega ja rinnale võtuga. Rinnale tuleb kuskil 100 kilo ära..

Kükid vb kuskil 80-90.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hah. Naljakas vaadata, kõik foorumlased kohe Mr. Norrised valmis.

 

???

mis seal siis on?

ok ise olen siis 17, 2 kuud ainult käinud ja atm läheb rinnalt 60, mis pole eriline näitaja, kuna hetkel suurem rõhk kõhulihasel, õlgadel ja lailihasel...

 

ja siis ka yhest klassivennast.

tyyp aasta käinud, 3 kuud tagasi lasi rinnalt 70, muutis kava viie päevaseks nädalas ja praegu laseb 90+:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
???

mis seal siis on?

ok ise olen siis 17, 2 kuud ainult käinud ja atm läheb rinnalt 60, mis pole eriline näitaja, kuna hetkel suurem rõhk kõhulihasel, õlgadel ja lailihasel...

 

ja siis ka yhest klassivennast.

tyyp aasta käinud, 3 kuud tagasi lasi rinnalt 70, muutis kava viie päevaseks nädalas ja praegu laseb 90+:D

Lihtsalt raske uskuda, et kohe kõik mingid rambod. Räägivad, et ah rinnalt 100 tuleb, pole midagi erilist vms..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen 17.aastane ,suht alles sain ja viimati ,kui rekordit proovisin olin 16 siis läks 85 kg ära.Praegu ma arvan ,et on sama.Teen varsti video kah ,kui rekordit üritan.Olen kasutanud ka ühte toidulisandit-kreatiin.Suvel plaanis osta korralikud toidulisandid(l-argine,Creatine Powder (500g) + Dextrose Gratis! (500g),WheyMax 100 1800g,Recovery R2 1250g).Kokku läheb kogu kupatus umbes 1700 eek.Kooliajal sitt kasutada neid ,sest ei saa toitumiskava siis nii täpselt jälgida.Jõusaal on nagu mingi sõltuvuse tekitanud.Käin praegu igapäev jõmmis ja enne jõmmi teen 15km rattaga ja pärast trenni sammuti.Rohkem pole midagi öelda:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lihtsalt raske uskuda, et kohe kõik mingid rambod. Räägivad, et ah rinnalt 100 tuleb, pole midagi erilist vms..

 

Mul on üks sõber, noh nüüd elab Tartus, 17a ja ajab rinnalt 120.

 

Käis ka kulturismi võistlustel vms, sai omavanustes 1.koha, Eesti piires ofc.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

14a praegu järgmine kuu 15. 65 läheb kinnise kangiga rinnalt , vaba kangiga 60 ma arvan.

Tean ühte tüüpi mingi 15 või 16 ( 9 klassis käib ) laseb 120 ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

cretiin v6i creatiin vms. pole m6tet kasutada , kui enam j6usaaliga ei tegele siis l2hevad lihased rasvaks pmst ;)

Ise kasutan mingit valgu jne taastuvuse jne... paska.

Kasutan seda rohkem selleks et trennist taastuda mitte j6uka p2rast ;)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise kasutan Hera80,suht ok norm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sa ei usu ? sellest pilt ka... ta elab rakveres


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.