Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

teema jätkuks küsiks, et mis see krõbe hind siis on ja kus sa soovitad käia ehk kus sa ise käid ja mis hinna eest?

 

üldiselt korralikus tallinna jõusaalis ongi hind umbkaudu 30-40 eurot kuus.

 

Mustamäel on nüüd 24/7 fitness 29€ kuus, aastase paketiga 19€ kuus. käisin seal, kui see Gymleco nime all veel oli. hea saal ja norm rahvas.'

http://24-7fitness.ee/

 

Siis on People Fitness ka veel, kus on samad hinnad, aga seal pole käinud.

 

praegu käin TTÜ saalis tho, sest seal tasuta :)

Muudetud liikme sauland'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Ma saaks ka koolis tasuta käia, aga seal pole kahjuks asi läbi mõeldud ... Mingi 10 rinnalt surumise pinki ja 2 kangi :D

Lisaks jääb pisut kaugele, igapäev kokku tund aega trammiga edasi-tagasi oleks mõtetu ajakulu.

 

HC GYM aga kodust ainult 200 meetri kaugusel ja kui kõik vajalik olemas, siis eriti luks!

Eks ma lähen uurin ja vaatan kuidas lood on.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma saaks ka koolis tasuta käia, aga seal pole kahjuks asi läbi mõeldud ... Mingi 10 rinnalt surumise pinki ja 2 kangi :D

Lisaks jääb pisut kaugele, igapäev kokku tund aega trammiga edasi-tagasi oleks mõtetu ajakulu.

 

HC GYM aga kodust ainult 200 meetri kaugusel ja kui kõik vajalik olemas, siis eriti luks!

Eks ma lähen uurin ja vaatan kuidas lood on.

 

Ootan tagasisidet, võibolla peab ka ümber kolima, arvestades, et 400m kaugusel. :D


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma saaks ka koolis tasuta käia, aga seal pole kahjuks asi läbi mõeldud ... Mingi 10 rinnalt surumise pinki ja 2 kangi :D

Lisaks jääb pisut kaugele, igapäev kokku tund aega trammiga edasi-tagasi oleks mõtetu ajakulu.

 

HC GYM aga kodust ainult 200 meetri kaugusel ja kui kõik vajalik olemas, siis eriti luks!

Eks ma lähen uurin ja vaatan kuidas lood on.

 

HCGym on sikus nagu vanakool. selja masinaid on ülemõistuse palju, kõikmuu suht träni. EI ütle, et halb saan, kuid kes suudab rutiini sisse elada ruttu ja igakord n.ö "uut" masinat teha ei taha samale lihasgrupile siis jama..

Ise soovitan Reval Sporti.. 16-19ni on hullumaja seal, kuid samas kõik asjad olemas + saun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
HCGym on sikus nagu vanakool. selja masinaid on ülemõistuse palju, kõikmuu suht träni. EI ütle, et halb saan, kuid kes suudab rutiini sisse elada ruttu ja igakord n.ö "uut" masinat teha ei taha samale lihasgrupile siis jama..

Ise soovitan Reval Sporti.. 16-19ni on hullumaja seal, kuid samas kõik asjad olemas + saun.

 

Väga head argumendid. Kahjuks aga Reval Sport jääb liiga kaugele, kindlasti vaatan lähiajal HC GYM üle!


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

who still makin gainz??

me🙋‍♂️🤷‍♂️

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hei. Ka liftin tasapisi. Suunaks olnud maksimaalse jõu arendamine. Esialgu tegin 5 nädalase põhja ladumise (ilmselgelt lühike aeg selle tegemiseks), aga mõtlesin sellele liialt hilja ja suvi tulemas. Arendanud 4 lifti: OHP, tõmme, kükk ja lamades surumine. Tegin siis 5 nädalat 4x15, iga nädal 2.5kg otsa. Peale seda liikusin väiksemate korduste ja suurtemate raskuste suunas. Hetkel teinud tõmmet 175 3x2, kükki 4x4x110, õlga 3x2x70, surumine 4x3x87.5kg. Paar nädalat jäänud veel jõukava, siis proovima maksimumid ära. :)


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Upitaks ära kustunud teemat, On siin mehi kes tegelevad ka rammumehe alal ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul jälle paus sisse tulnud....nüüd järgmine kuu ronin tagasi, aga plaanis rohkem triatloniga tegeleda. Jõusaal enam üldse ei tõmba:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ise ikka teen regulaarselt. rammumees mitte, aesthetics all the way. üritan rohkem süüa, aga krdi keeruline veits erinevatel asjaoludel aga saab hakkama küll. juuli algusest vahetasin jõmmi, rohkem erinevaid masinaid, tänu millele saab kütta erinevaid nurki ning stimuleerida lihaskiude. haiged pumpid, liftid tõusevad ning näha, et kasvuprogress imeline. this journey been epic and it ain't gon stop.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise tegelen rammumehe alal - kategooriliselt midagi muud kui bodybuilding, kuid endale meeldib(Ei treeni üksi, võetud on personaalne treener kes ise ka rammumees olnud ). Kevadel ka esimene võistlus tulemas.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nonii vahvli musklimehed, keegi see aasta FIBO festivalile ka läheb ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

every man should be in the gym. faxx. let's keep digging.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hakkasin ka jälle pumpama, päris hea tunne svolen olla_D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul jälle paus sisse tulnud....nüüd järgmine kuu ronin tagasi, aga plaanis rohkem triatloniga tegeleda. Jõusaal enam üldse ei tõmba:D

 

 

 

!!!!!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hello hello. See aasta oli edukas, osalesin kolmel rammumehe võistlusel(Ei saavutanud küll väga häid kohti, aga loeb see, et proovid ja teed seda mis sulle meeldib! Muidugi eks vähe olin tegelenud, võistluskogemus oli 0, aga samas ma usun, et sai tehtud piisavat palju, et pildis olla) nüüd kuni kevadeni korralik trenn ja järgmine aasta EVIKO sarjas kätt proovima! :)

Saal on nagu haigus, korra annad käe ja lähed treenima siis sealt on juba raske väljuda - tahad aina rohkem ja rohkem!

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
!!!!!

 

Old times....seekord läksin naisega, siis motti ka rohkem:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Hello hello. See aasta oli edukas, osalesin kolmel rammumehe võistlusel(Ei saavutanud küll väga häid kohti, aga loeb see, et proovid ja teed seda mis sulle meeldib! Muidugi eks vähe olin tegelenud, võistluskogemus oli 0, aga samas ma usun, et sai tehtud piisavat palju, et pildis olla) nüüd kuni kevadeni korralik trenn ja järgmine aasta EVIKO sarjas kätt proovima! :)

Saal on nagu haigus, korra annad käe ja lähed treenima siis sealt on juba raske väljuda - tahad aina rohkem ja rohkem!

 

hea töö!


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eesti Rammumees võitis eile Dubais jõutõmbe võistluse. Muidugi mõni tugev vastane ei osalenud sellel üritusel erinevatel põhjustel, aga müts maha Rauno ees, sellist raskust suudavad siin maamunal loetud inimesed maast lahti liigutada!

Rauno Heinla 450kg deadlift Dubais, 24.10.2019

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris kergelt isegi tuli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Päris kergelt isegi tuli.

 

Jep, ta kirjutas ka, et kui oleks vaja olnud siis 460/470kg oleks ka ära tulnud, aga tal ei olnud mõtet ennast lõhkuda, kui niikuinii võit on käes. Tal täna veel teine võistlus ka tulemas, "Worlds ultimate strongman", kus ikka päris karmid mehed koos. Kellel huvi siis siit saab jälgida, 1,99 dollari eest.

https://www.worldsultimatestrongman.com/


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen ka nüüd 3x myfitis käinud. Terve elu jõusaale vältinud, lihtsalt ei meeldi see metalli liigutamine aga tuleb välja et täitsa cool kui kellegagi koos käia. Muidu selline jooksupoiss haha aga eks jõuks on hea, tulemused tulevad alguses kiiresti.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.