Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Mis harjutusi teha põlvede treenimiseks? Muidugi kükid, aga mis veel? :P

 

Põlvede treenimiseks? Nagu kas põlved valutavad või milles asi?

 

//:edit sain täna oma tõstesaapad :D kuradi ilusad näevad välja

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alustasin ka esmaspäevast uuesti jõukas käimist, peale aastast pausi.

Kaks päeva sai käidud ja nüüd enam kolmapäevast jälle minna ei saa. Suutsin parema käe 5nda sõrme otsa, töö juures, maha murda. Ning nüüd sureme kodus valude kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tee pilti sõrmest


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Seda tegelikult ei saa nimetada kavaks, pigem selline ''tööriist'' :D Lühidalt öeldes siis selline süsteem, et mingi kindel periood 24h jooksul sa ei söö mitte kui midagi ning siis teatud aja sisse mahutad enda söögikorrad. Mina olen teinud tavaliselt nii: umbes kell 13-14 on mu esimene ning post-workout meal ning järgmine ja viimane söögikord on kuskil kell 17-18 aeg. Kõige kergem IF-le läheneda on nii, kui lükkad enamus ajast, mil sa ei söö aega, kui magad. Kõige tavalisem ja kergem algajale on 16/8 süsteem ehk 16h ei söö midagi ja 8h sisse mahutad oma söögikorrad. Selle point ongi see, et sa annad kehale aega kulutada rohkem energiat, ehk rasva. Enamus ajast ma teen trenni tühja kõhuga (selleks ajaks kui hommikul trenni jõuan olen juba fastinud umbes 15-16h) ning tavaliselt lükkan enne ja pärast trenni väikest ja rahulikku cardiot (100 kalorit enne ja 100 pärast), mis lähevad otse rasva arvelt.

Samas see IF süsteem ei sobi kõigile ning mõned inimesed ei suuda teha tühja kõhuga trenni, vaid kukuvad kokku, kui liigselt pingutavad. Mina aga tunnen, et mul on rohkem energiat ning seetõttu on ka sessioon parem ja tulemusrikkam. Algus võib olla raske, sest keha pole harjunud sellise asjaga, kuid kui oled juba nädal sellist asja teinud, siis harjub ära ning on palju kergem. Olen ka teinud tegelt 24 tunniseid faste aga see juba suht ekstreemsus. Pigem algajale alustuseks 16h ja siis tunda, et kas sobib üldse ja kuidas enesetunne on, enne kui aega pikendad. Väga oluline on ka vee joomine, sest enamus ajast, kui inimene tunneb, et tal on kõht tühi, on tal pigem vedelikupuudus. Ise üritan kaanida päeva jooksul vähemalt 3l vett sisse.

Veel on palju vastuväiteid IF-le, et see paneb inimesi ülesööma. Jah, sellega on mul ka kogemusi olnud, kuid pigem on asi ikkagi kinni mõttes ja distsipliinis. Mulle IF sobib ning olen tulemustega rahul. Olen juba harjunud sööma päevas enamasti 2, vahel 3 söögikorda, sest olen suure isuga ja seetõttu saan ka nautida suuremaid portsjoneid (püüan ikkagi väikses kalori defitsiidis olla, kui tahan veidi rasva põletada).

Ja see jutt, mida ma olen mõnes foorumis lugenud, et kui 18h fastid, siis kaotad lihasmassi on puhas bs :D Keha võtab eelkõige energiat rasvast ning lihast hakkab näppima alles siis, kui oled olnud söömata 36-48 tundi. Ja veel ei tohiks ajada segi IF-i ja ''starvation mode'i.'' Aafrikas lapsed nälgivad, kes on mitu päeva söömata. Kui inimene fastib 16 tundi, siis ta ei nälgi :D

Kas selle "vee" all mõtled vedelikku (mahlad, supid, mahlased puuviljad) või tavalist kraanist jooksvat vett 3l päevas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas selle "vee" all mõtled vedelikku (mahlad, supid, mahlased puuviljad) või tavalist kraanist jooksvat vett 3l päevas?

 

ammm pole vaja üle mõelda :D vesi on vesi, ehk siis vee all ma mõtlesingi jah tavalist kraani/pudeli vett.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal oli täna jala päev, koos õlaga, nagu ikka. Sai päris head volüümi jalgadele aetud - 7 harjutust ning enamus harjutused 5x10-12, üks harjutus 5x15. Huhuuu, poisid kasvavad!

Muudetud liikme riks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

So... who's getting hoe ready for the summer? xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ikka tuleb.

 

Hakkasin ka veebruaris trennis aktiivsemalt käima. Senini olin ainult mõned korrad jooksnud ning 2015 kevadel-suvel ka mõned jõusaalid teinud, kuid 2016. aasta jaanuariks oli füüsis läinud lappama ning kaal näitas 82kg. Ka läinud aastal tervisekontrollis käies ütles arst, et 182 cm pikkusena ei ole mul tervislik üle 80 kg kaaluda. Võtsin seda kui keha appihüüet, millele lisas õli tulle soov olla tüdrukute silmade radaril. Mõeldud-tehtud!

 

Nüüd on toitumine korras, 3-4x nädalas trenni, rasvaprotsent kukub, lihased võtavad üle, energiad üleval ja meeleolu on zen.

Kaal kõigub hetkel 75-76 vahel. :) Püksid on from size 36 to size 32.

 

Selline sai siis minu inspireeriv lugu.

 

Keegi Kristiine myfitnessis käib?

Muudetud liikme Orcut'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hmmmm.. 182 cm ja 80kg, mdea ei tundu nagu väga hull aga no nii numbrite põhjal ei saa öelda ning nope, ei käi myfitenssis.

Endalgi korralik dieet käsil, mis vägagi tulemusrikkaks kujunenud. Mul suht kerge rasva põletada/kaalu langetada ning seetõttu lükkasin suht pikalt seda suveks kuivatamist edasi :D Mul viimased mingi 8 kuud on olnud pmst dirty bulk/mini cut ja seda ikka väga, väga mitmeid kordi. Sest kui ma mõtlesin, et okei teen kerge cuti, mingi 4 päeva läheb mööda, füüsis kergelt paremaks läinud sest keha ei hoia nii palju vett kinni (vähem rasva, soodiumit) ning siis failin ja lähen ostan mingi 6 sõõrikut peale. Tavaline :D Nüüd mai algusest olnud rohkem distsipliini ning kõik läinud ülihästi. Pühapäeval oli esimene cheat day, tegelt see polnud etteplaneeritud ning mingi kell 6 õhtul mõtlesin, et pohh natukene patustan,võib lubada. Tõin poest 8 sõõrikut, Twixi ja Hershey's šoks. Pool tundi läks mööda tõmbasin uuesti poest 2 koogi tükki. 2 tundi läks mööda sisestasin kodus 3 adekvaatsete mõõtmetega rabarberi koogi tükki. Söömine lõppes 21:30, järgmine päev läksin trenni mingi 11, afkoors tühja kõhuga ning lükkasin alguses 500 kalorit (tunnike) ellipsimasinal kardiot. Siis chest + triceps ja oi perkkele milline pump oli, väga haige xD Need fking sõõriku kalorid sisestasin ma otse rinda ja triitsa selle trenniga :D Pärast veel lükkasin 200 kalorit uuesti ellipsimasinal. Pull oli veel see, et ma lõpetasin orienteeruvalt kell 14:00...still fasted...feeling like a fking superman....ning sõin alles kell 18:00, esimest ja viimast korda. Sisestasin ~1700 kalorit, millest 70% valk, 20% süsivesikud ning 10% rasvad.... oi jah, võiksingi sellest teemast jääda rääkima/kirjutama. Toitumine on huvitav, Intermittent Fasting veelgi rohkem.... nädal poolteist veel ja I got obliques for the freaks.

 

Peace out and let's make some more gainz!

Muudetud liikme riks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmmmm.. 182 cm ja 80kg, mdea ei tundu nagu väga hull aga no nii numbrite põhjal ei saa öelda ning nope, ei käi myfitenssis.

Endalgi korralik dieet käsil, mis vägagi tulemusrikkaks kujunenud. Mul suht kerge rasva põletada/kaalu langetada ning seetõttu lükkasin suht pikalt seda suveks kuivatamist edasi :D Mul viimased mingi 8 kuud on olnud pmst dirty bulk/mini cut ja seda ikka väga, väga mitmeid kordi. Sest kui ma mõtlesin, et okei teen kerge cuti, mingi 4 päeva läheb mööda, füüsis kergelt paremaks läinud sest keha ei hoia nii palju vett kinni (vähem rasva, soodiumit) ning siis failin ja lähen ostan mingi 6 sõõrikut peale. Tavaline :D Nüüd mai algusest olnud rohkem distsipliini ning kõik läinud ülihästi. Pühapäeval oli esimene cheat day, tegelt see polnud etteplaneeritud ning mingi kell 6 õhtul mõtlesin, et pohh natukene patustan,võib lubada. Tõin poest 8 sõõrikut, Twixi ja Hershey's šoks. Pool tundi läks mööda tõmbasin uuesti poest 2 koogi tükki. 2 tundi läks mööda sisestasin kodus 3 adekvaatsete mõõtmetega rabarberi koogi tükki. Söömine lõppes 21:30, järgmine päev läksin trenni mingi 11, afkoors tühja kõhuga ning lükkasin alguses 500 kalorit (tunnike) ellipsimasinal kardiot. Siis chest + triceps ja oi perkkele milline pump oli, väga haige xD Need fking sõõriku kalorid sisestasin ma otse rinda ja triitsa selle trenniga :D Pärast veel lükkasin 200 kalorit uuesti ellipsimasinal. Pull oli veel see, et ma lõpetasin orienteeruvalt kell 14:00...still fasted...feeling like a fking superman....ning sõin alles kell 18:00, esimest ja viimast korda. Sisestasin ~1700 kalorit, millest 70% valk, 20% süsivesikud ning 10% rasvad.... oi jah, võiksingi sellest teemast jääda rääkima/kirjutama. Toitumine on huvitav, Intermittent Fasting veelgi rohkem.... nädal poolteist veel ja I got obliques for the freaks.

 

Peace out and let's make some more gainz!

 

sa täitsa meeldid mulle. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus, kas peale kaitseväes tasub hakata kasutama proteiini ja valke kui sbk läbi või ei tasu ära ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aasta aega ei käinud jõusaalis ja nüüd sai uuesti alustatud. Millised maagilised raskused......4kg biitsa:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aasta aega ei käinud jõusaalis ja nüüd sai uuesti alustatud. Millised maagilised raskused......4kg biitsa:D:D

 

Pole ka aasta aega käinud ei tea kas jätkata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui juba aastane vahe, siis raskuse poolest alustad nullist. Kui aga vormi mõttes, siis see suht tuleb kiirelt tagasi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahaks tegelt teist spordiala but can't find any.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul oli sama seis. Proovisin rugby, aga seal väga kerge vigastus saada ja see ei sobinud. Lõpuks passisingi nsm. Koss ja jalgpall ka eriti ei tõmba, kuigi vaadata meeldib.

Lõpuks jälle jõusaalis tagasi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pmst see kuu sai 3. aastat mul täis, ja seda regulaarselt. Nagu väga :D Mitu järjestikkust off-day'd 3. aasta jooksul? 4 max, for real. Võib-olla kokku nühkinud jõmmi olen 4 aga 2013. aasta sept. hakkasin kreatiini võtma ning ning igat lihasgruppi treenima 2x nädalas. Ja mul suuht sama split olnud sellest ajast saadik: E - rind, triits; T - selg, biits, traps; K - jalg, õlg, N - rind, triits; R - selg, biits, traps; L - jalg, õlg; P - VB off day või siis mingit lihast kergelt isoleerin. Mul töötab, pole vaja parandada seda, mis ei ole katki. Aga rääkides isoleerivates harjutustest, siis neid hakkasin lisama treeningutesse rohkem mingi poolteist aastat tagasi ning on ikka väga ära tasunud. Lihased rohkem välja arenenud ning defineeritud. Ei viitsi pikemas perspektiivis endale haiget teha, et sita vormi/tehnikaga kangutan suuri raskuseid. Miks on vaja? Näen lihtsalt iga jumala päev kuidas ego-liftitakse ning selletõttu no progress... Saan aru kui oled powerlifter, kes treenib, et saada tugevamaks, siis hoopis teine teema aga no see on harv juhus. Mdea, I wanna engineer my body aga mul savi ei kritiseeri, kõik teevad mis tahavad. If you're in it for the bodybuilding, siis ei oleeee vaja suuri raskusi. Viimase 3/4 aastaga ikka näinud normi progressi, ja seda sellepärast et langetasin raskuseid veelgi. Jätan ego ukse taha, et korralikult stimuleerida ja töötada teatud lihast. Lol, kõlab naljakalt aga nii ta on.

 

Anyway, sellised teemad muidu.

 

https://www.upload.ee/image/6158767/1.png

https://www.upload.ee/image/6158770/2.png

Muudetud liikme riks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma üritam täpselt samamoodi mõelda, et mul pole vaja neid suuri raskuseid. Pigem teha vaikselt ja korralikult. Lihtsalt oli naljakas alustada 4kg, kui ennem oli vähemalt 3x raskemad raskused:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tahaks tegelt teist spordiala but can't find any.

Proovi võitlussporti. Soovitan soojalt kuna saad nii füüsiliselt kui vaimselt ennast ületada. Eriti soovitan jiu-jitsut.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Taun. Mine proovi vahelduseks maxi teha ja vaata kas on korrektne tehnika. Idioot.

 

Su.

Sitta vormi vaadates su profiilipildil ja videos, kus kari ahve karjub, "SURU, SURU, SURU" sünnitusmajas olete v, IDIOODID.

Sa oled "MAX"i "proovimisest" valesti aru saanud, ma surun rinnalt ka 180kg, ainult, et siis kui mu perse pingiküljest lahti tuleb = see ei loe, sest sa jõuad siis teatud % rohkem "SURUDA", õppige ennem ära mis on surumine ja tõmbamine, surute te üksteisel pihku, tõmbate üksteisele lõuga. (ma tean, et siit tuleb nüüd 2p, kuid mingi jobi, kes ei oska trennigi teha, ei tule mind idioodiks kutsuma). Oma viga, et selle koera sittumispoosi võtsid, tõmbad sa sirge seljaga ja see on su max, mitte mingi krdi eitea mis asend. seda kutsutakse egoliftiks, ma tõstan sapaka maast lahti a millise kehaga - päris kõvera, seega ei mängi lolli ja teen oma "rekordeid" õieti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Su.

Sitta vormi vaadates su profiilipildil ja videos, kus kari ahve karjub, "SURU, SURU, SURU" sünnitusmajas olete v, IDIOODID.

Sa oled "MAX"i "proovimisest" valesti aru saanud, ma surun rinnalt ka 180kg, ainult, et siis kui mu perse pingiküljest lahti tuleb = see ei loe, sest sa jõuad siis teatud % rohkem "SURUDA", õppige ennem ära mis on surumine ja tõmbamine, surute te üksteisel pihku, tõmbate üksteisele lõuga. (ma tean, et siit tuleb nüüd 2p, kuid mingi jobi, kes ei oska trennigi teha, ei tule mind idioodiks kutsuma). Oma viga, et selle koera sittumispoosi võtsid, tõmbad sa sirge seljaga ja see on su max, mitte mingi krdi eitea mis asend. seda kutsutakse egoliftiks, ma tõstan sapaka maast lahti a millise kehaga - päris kõvera, seega ei mängi lolli ja teen oma "rekordeid" õieti.

Kui nii kõva vend oled siis tee video ja näita ette kuidas sa neid teed max raskustega, tahaks kohe huviga näha.

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.