Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Ati Radeon 9800 PRO Kaardi paigadamine ning installimine. Palun Abi.

Küsimus

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Lülitad arvuti välja.

Lükkad videokaardi socketisse.

Lülitad arvuti sisse.

Installid driverid.

Teed restarti ja voilaaaa..


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
aga kas siis ei pea ennem orginaal graafika kaarti kustutama ennem?

 

Ei usu.

Vähemalt mina küll midagi sellist ei pidanud tegema.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Nii, ennem ütle kas sul olemas arvutil int graafika või eraldiseisev, kui eraldiseisev, siis eemalda too ja pane uus asemele. Räägi üldse kas sul AGP või PCI-E kaart ja kas emaplaat toetab nii võimast kaarti.

Kui kaart sees, siis vaata BIOSis kas nöitab seda kaarti(kasulik oleks int graafika disableda, juhul kui see olemas), kui näitab, siis installi driverid ja hf.

Googlest pilte nöen, sisi peab seal ka juthem ühendama mis peaks olema toide


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Nii, ennem ütle kas sul olemas arvutil int graafika või eraldiseisev, kui eraldiseisev, siis eemalda too ja pane uus asemele. Räägi üldse kas sul AGP või PCI-E kaart ja kas emaplaat toetab nii võimast kaarti.

Kui kaart sees, siis vaata BIOSis kas nöitab seda kaarti(kasulik oleks int graafika disableda, juhul kui see olemas), kui näitab, siis installi driverid ja hf.

Googlest pilte nöen, sisi peab seal ka juthem ühendama mis peaks olema toide

 

int graafika, tahan panna eraldisesvat, nu ma ei tea peaks nagu lugema ATI Radeon 9800 Pro. 128MB :) arvuti ise 2.59Ghz 256MB RAM, Agp support, PCI-E-d ma ei tea

 

---------- Postitused liidetud 23:02 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:01 ----------

 

Kuidas sa seda teeksid ?

 

:D võtan kustukummi ja kustutan :D

 

---------- Postitused liidetud 23:04 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:02 ----------

 

http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Products/ProductsDetail.aspx?CategoryID=1&DetailID=332&DetailName=Feature&MenuID=0&LanID=0 ECS L4S5MG3/GX+ see masin peaks ikka sATI vastu võtma :)

 

---------- Postitused liidetud 23:05 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:04 ----------

 

http://ixbtlabs.com/articles2/radeon/r9800pro.html ATI Radeon 9800 Pro ning selle tahaksin ühendada Enda arvutiga.

 

---------- Postitused liidetud 23:16 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:05 ----------

 

BIOSES ei saa välja lülitada Int Graafika kaarti välja vaid saab välja lülitada heli kaardi, Modem, ning netti kaardi.


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
ATI Radeon 9800 Pro peaks agp x4 sobima , oled kindel ,et kaart ültse töö korras?

vaevalt et selles probleem aga äkki jääb toite plokk liiga lahjaks?

 

Sul on õigus :D loomulik :D mul ainult 215 wattine Toitekas vahel D: homme saaan juu 400wattise toiteka :D aga vb tõesti ei tööta :D aga no vähemalt graafika jahutus töötab :D võib olla isegi eluvaim sees... kes teab :) homme näeb, :D ning kui tõesti töötab :D möllan vahvlisee ning PM-in :), ok :D ma nüüd magama ära :) uni tuleb lausa peale :P


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Võta graafika kaardi klõpsud lahti. Võta graafika kaart ettevaatlikult ära. Pane uus asemele. Pane klõpsud kinni ja kinnita kruviga kasti külge.

Ühenda monitori juhe ja start. Kas sul ültse see graafika kaart sinna pessa läheb? Vb ostsid vale kaarti.

Toide võib ka liiga sitt olla. Või lihtsalt liiga sitad komponendid sul seal kastis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Selle juhtme ühendasid külge, toidejuhe peaks olema.

vähemalt googlest piltide pealt vaadates on seal need juhtmed

 

kõik on järele pandud, aga nüüd vaja ta ümber lülitada Manuaalselt kuna millegi pärast mu arvuti ei tee seda automaatselt. toite juhe külje kõik nagu klappiks aga vb süsteem on seadistamata vms.


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Võta graafika kaardi klõpsud lahti. Võta graafika kaart ettevaatlikult ära. Pane uus asemele. Pane klõpsud kinni ja kinnita kruviga kasti külge.

Ühenda monitori juhe ja start. Kas sul ültse see graafika kaart sinna pessa läheb? Vb ostsid vale kaarti.

Toide võib ka liiga sitt olla. Või lihtsalt liiga sitad komponendid sul seal kastis.

 

asi on selles et ma kasutan Int graafika süsteemi, ning arvuti tunnistab nii palju, et näitab Video vga Controller.

 

---------- Postitused liidetud 15:46 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:46 ----------

 

ee, kui int graafika ka olemas, disable see, siis peaks muu kõik korras olema.

 

kuidas ja millega?


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

nu ok ma proovin :D aga pärast ma ei tea mis saama hakkab :P

 

---------- Postitused liidetud 16:33 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:10 ----------

 

ei saa... VGA controller küll enabled aga ikkagi int töötab

 

---------- Postitused liidetud 16:33 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:33 ----------

 

bioses saab välja lülitada järgmised asjad: SiS7012 Audio,modem,ning ethernet device

 

---------- Postitused liidetud 17:16 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:33 ----------

 

x AGP 4X slot

2 x PCI slots

1 x CNR slot

1 AGP slot

arvutile sobib graafika kaart :P

 

---------- Postitused liidetud 17:26 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:16 ----------

 

aga kas nii ei saa et võtad display properties ning setting > Advanced > Adapter > ning disablen sealt hoopis?


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Pigem kutsu keegi külla, kes natuke jagab, küll ta soti eest max, vb tasuta teeb ära selle.

Siit arvuti tagant on ka juba raksem seletada.

 

Vaata toiteplokilt palju annab graafika kaartile voolu ja vaata graafika kaarti palju võtab.

Mul on nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.