Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Project ZeroFusion 3D FPS

Soovitatud postitused

Admin

Et siis tegemist ei ole siis hetkel mängitava mänguga kuid loodetavasti kunagi on. See on mängu projekt mida plaanitakse ja see on juba olnud tegemises 3 aastat. Selle ajaga on põhilised asjad tehtud ja palju muudki.

 

Tegemist on 3D FPS mänguga mida saab siis onlines pelada nagu CS ainult võib öelda et kaasaegsem ja suuremate võimaluste ning rohkemate funktsiooniteta.

 

Miks ma seda siia postitan?

Sest teist kohta kuhu sellist asja postidada ma ei leidnud :P ja ma mõtlesin ehk siia sobib, kuna tegemist pole valmis mänguga siis ma panin selle siia et ajada kokku või noh leida abiks mõned inimesed kes saaksid projekti aidata ja kes viitsiksid.

Kuna ma arvan et 3D mudelite valmisatajaid siin ei leidu siis ehk leidub siis inimesi kes oskaksid photoshopiga tegelda ja kellele meeldib igasuguseid asju valmistada.

 

Meil oleks vaja GFX-erit kes siis saaks valmistada mängule GUI (graphical user interface) mis on siis igasugused eluribad ja relva pildid jne. Kui kellegile meeldiks tegeleda mängude tegemise või tahaks lihtsalt oma oskusi arendada võite liituda ja sellest oleks palju abi. Iga inimest krediteeritakse (au) ehk siis teie nimi tuuakse välja teie poolt tehtud asjade puhul ja see võib mõnikord abiks tulla. Saate seda kasutada demo tööna kui vaja on :P iseasi kas on aga see on lihtsalt üks asi mille ma lisaks välja tõin. Raha kahjuks töö eest anda ei ole et siis töö on vabatahtlik. Kunagu kui valmis saab ja see sisse toob midagi siis ehk premeeritakse kuid pole üldse kindel.

 

Kaugel töö on?

 

Valmis on siis mängu mootor ehk engine millega mängu tehakse ja samuti on valmis mõlemad pooled nii client kui server ja mängu saab siseneda kuid seda hetkel ei tehte kuid testitud on.

 

Tiim:

Eric - programmeerija

Notta (mina) - 3D modeleerija

Blue - webiehitaja

 

 

Veebileht:

http://www.malmipro.com //Rohkem infot saate siit kui hetkel pole palju rohkem. Tuleb registreerida et näha tabeleid.

 

See projekt on ka Malmi productionsi all ja arvatavasti on see kõige suurem projekt mis üldse ette võetud on. Pilte hetkel akhjuks ei ole sest pole korralikke mudeleid. Mina olen ise modeleerija ja hetkel toimetan kasutaja tegemisega , kui see valmis saab selle mängu panna ja ka pilte näidata kui kaugel asi on.

 

Tänan abi eest ja loodan et see mäng saab valmis ja on ka kunagi siin lehel kriitikaks ja mängimiseks avatud :P!

 

Kui keegi soovib aidata siis PM mulle või kirjuta foorumisse siia või malmipro omasse. Kõik abi oodatud samuti ka kriitika plaanist.


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ma võiks tulla. Oskan kasutada photoshopit. Või webmasteriks kui saab. :)

 

Mine rega http://www.malmipro.com, sealt saad rohkem infot ja sinuga võetakse ühendust :)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.