Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Üldised probleemid kõikide keeltega

Soovitatud postitused

Küsida võib kõikidest keeltest. Sina küsid - meie vastame!

 

Lubatud on ainult teemasisene jutt!


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vabandan, kuid ei saa aru "Üldised probleemid kõikide keeltega" lausest. Ehk oleksite nii kena ning selgitaksite?


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No programmeerimis keeli on ju palju: HTML, CSS,PHP,C#,C++, Java, AJAX, JavaScript, Flash jne. Siin lihtsalt nende kõikide abistamiseks üks teema.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea teema. Kui kellelgi on häid tutorialeid java või javascripti kohta, siis ootan huviga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

JavaScripti tutorial mis mind alati aidanud on w3schools. Seal "Try it yourself" võimalus millega saab siis proovida ja näha kohe kõrval tulemust.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal selline probleem, et koolis oli teooria töö Java võtmesõnade peale , neid on päris palju , ma googeldasin suhtelist palju aga ei leidnud vastseid nendele võtmesõnadele ..

Kas keegi äkki oskab öelda mingi lingikese ,kus on Java Võtmesõnade tähendused ? Oleks väga abi sellest ! :)


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Ma tänan sind , ise küll otsisin ka Wiki-st aga ei leidnud , leidsin mingi teise teema kus olid küll need võtmesõnad aga tähendusi ei olnud ja kõiki sõnu ka seal ei olnud . Aga no näed järelikult ei keskendunud ma piisavalt otsimisele , aga siiski tänan veelkord ! :)


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
keegi oskab öelda mitu protsenti eestlastest on süütud ?

 

 

/ja ma tean et see pole programmeerimisega kuidagi seotud :D

 

Siis ära küsi!

Kust saaks hakata õppima siis mingit javat? Vb võtan mingeid kursuseid järgmine aasta aga siis oleks kergem.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siis ära küsi!

Kust saaks hakata õppima siis mingit javat? Vb võtan mingeid kursuseid järgmine aasta aga siis oleks kergem.

 

On olemas ju igasused netikursused , nondest alguses kindlasti abi ;)

Ning ka raamatupoes müüakse "Java programmeerimine algajatele" õpikut . Kui hästi otsida siis saab ka internetti avarustest seda PDF formaadis .

Ning tutorialitest saab ka päris palju õppida ;)


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keegi oskab aidata: Tahaks PHPbb foorumile teemasid jne teha, Forum management jne on korras köik, näitab et teemad olemas, kuigi pealehel ei näe neid, isegi adm mitte, keegi saaks öpetada? vöi ära teha?:D


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need user rights on foorumi teemadel valed, neid peab copyma sellest alg temast ng

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi võiks programmeerimise üldise teema alla teha PHP algse õpetuse ! :)

Oleks väga tänulik , muud probleemi nagu preagu ei olegi , aga tahaks veidi PHP tundma õppida ja no ega javascript ka paha ei teeks .


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
keegi oskab aidata: Tahaks PHPbb foorumile teemasid jne teha, Forum management jne on korras köik, näitab et teemad olemas, kuigi pealehel ei näe neid, isegi adm mitte, keegi saaks öpetada? vöi ära teha?:D

 

Aga ma soovitaks ka http://www.phpbb.ee veel kasulikum :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul sõbral on soov luua üks foorumil põhineb või brauseril põhinev mäng nagu enternum.net sarnast. Oleks soov teada kas on mingeid programme millega saaks selle tegemise lihtsamaks muuta või peab ikka raskemaid meetodeid kasutama ?

 

Ettetänades, Wazzup

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Freewebis peale ei saa panna nt webspelli jne , Ja eeldan et see template oli webspelli oma , Kuna enamuselt aint webspellile glan template :)

 

Hourb.com , Tee sinna kasutaja , ja saad korraliku host , Kiire : ) See ka free !:P ,

 

Ja sinna saab panna webspelli kah peale :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.