Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Jõusaal

Soovitatud postitused

Külaline blu

Keegi käib? Kus? Kaua käinud olete? Treeningkavad? Palju kuus maksate? Ühesõnaga, rääkigem kõigest mis jõusaalidega seotud (:

 

Ise käin TTÜ Fittestis, 500 kuus miinus soodustused, ainult jõusaalis.

Koos klassivennaga, kui vaba aega saan, tavaliselt kolmap ja reede.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ütleme nii ,et kunagi sai käidud seal.

Rakvere ligidal ühes spordihoones, õpilasele oli pilet 35,-

Põhiliselt tegin trenni jalgadele,kõhule ja rinnalihastele.

Musklile sai tavaliselt vähem, kuna sellist asja pole mul endal isiklikult kick poksis vaja.

 

Käinud ca 6 kuud hetkel, noh nüüd paus jälle, kaks aastat tagasi sai ka käidud paar kuud.

Kahju ,et jõukas kallimaks tehtud, kui vaadata seda sisustust mis on.

Suhteliselt ülepäeva sai käia.

 

 

Btw, sõber käib ka seal kus sa Siim. Pidi jube hea igastahes olema:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kaheksas kuu jookseb praegu, õpilasele kuukaart 200.- (Loo jõusaal, Tallinna külje all). Suht väike selline, aga kõik vajaliku saab tehtud. :)

 

Siim kaua käinud oled juba?

 

Olen ise ka mõelnud jõusaali teema tegemise peale, aga arvestades selle foorumi keskmist vanust, siis polnud sellel eriti mõtet vist.

/Varsti võiks sellest teha alamfoorumi, kuhu tuleksid nt. toitumine, treeningkavad, max. raskused jm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

Kusjuures asi on minu jaoks suhteliselt uus, üleeile käisin esimest korda alles ja eile siis teist. Aga jäin väga rahule (: (täna ei jõua vaimselt kui ka füüsiliselt kaheksast poole viieni olin koolis, kuigi läheks hea meelega)

Väga väga mõnus. Klassivend seletab kõike mis vaja ja õpetab, too on käinud üle aasta. See on suhteliselt positiivne et vähemalt minu esimeste kordade põhjal on kõik väga sõbralikult ja abivalmid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostsin sügisel mingi summa eest aega mida saan 3 kuu jooksul realiseerida.

 

Käin harva...kuna pole aega.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suve algusest hakkasin käima,2x korda nädalas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vahepeal käsin suht tihti ..umbes 2 a. tagasti Tartus seal edeni juures ale. coq. vms spordikeskus...miski 20 ne korra kaart maksab 375.- nii et 1 kord suht miski 19 eeku suhtleliselt odav :)kõige parematel aegadel sai käidud üle päeviti :P aga nüüd ei ole enam mitte mingi sugust viitsimist...nädalas korra käib kooli jõusaalis ja suht kõik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise k2in peale trenni tavaliselt , teen k2tele ainult kuna trennis saab jalgu tehtud kyll. kõhtu teen ka ;)saan tasuta k2ja. Asjad on väga korralikud , hetkel ei käi kuna haige ;I


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.