Vaata Hääletuse Tulemusi: Kas minna kohe 99 agilitini ?

Hääletajad 342. Sa ei saa hääletada sellel hääletusel
  • Jah

261 76.32%
  • Ei

81 23.68%

Teema: Paraa tegemised // 3x200m // Thieving 170m+

Tulemused 3,031 kuni 3,040 3052'st

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

ütleme nii, et kevadtorm19 oli väga tegus, 10 päevaga sai tehtud siis 20,6m thieving xp-d
    #2nädalatreservini
    lase slayer ka up kui sa muuseumist xp lampe ära ei ole kasutanud, saad sealt mingi 120k + slay xpd, kuid nende fossilite kogumine ikka väga tüütu
    nende fossilitega on see teema, et lvl 3na saab pmst ainult herbiboari teha. wc method on täiesti välistatud skilleritele, underwateri jaoks on vaja flippereid, mida pmst on võimalik huntida isegi, aga see võtab jälle meeletuid tunde ja hea rng peab olema. Ehk siis ainuke reaalne variant on herbiboar, aga selle grindimine on ka suht igav sest hunter 200m juba veits olen teinud herbit, mingi 300 v 400 kc kui õigesti mäletan, aga väga palju on teha veel. Eks mingi hetk tuleb see grind nii või naa ära teha.
    ma ise tegin ju wc-ga, miks wc meetod välistatud on ? täitsa korralikult saab teha, kust see loll jutt ? võtad caked + ühe brewi + anti poisoni selle hiigel ma ei tea mis kuradi asja jaoks kaasa tema max hit on 10 nii, et ei ole midagi võimatut vb veits tüütu alguses kui ei saa asjale korralikult pihta aga nohm sellega harjub ära muidu ise sain muuseoumis kõik need kohad ära tehtud kus neid luid vaja oli, aga jahm mingi mõned nädalad läksid, kuid tehtud sai
    kas seda areat siis uuendatud ? Ma nagu suht kindel, et siis kui ma millalgi uurisin selle kohta siis see wc area polnud accessable lvl 3dele, aga eks peab siis järgi uurima mis keiss on
    Lihtsalt algus võib jahm tüütu olla eks see harjutamise asi muidu ühe kotiga saab puhtalt 2 ringi ära teha.

njh eks kui tekib huvi fossile huntiga jälle siis uurin täpsemalt

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas