Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

X Tanel

Soovitatud postitused

Jaa jutt oli hea , kirjuta teinekordki midagi sellist .

Natuke naljakas on see et tüdruksõber ja kõik on olemas ja sa peaksid vist isegi 18+ olema ?

Ja siis kirjutad : Pinnisin ema ,et ta viiks mind lõunakeskusesse . :D

 

ta ei ole 18..

mis seal imelikku, et tüdruk vanem??

ta peaks ise olema vist 17

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

17 jep, jaanuaris 18 ;)

Uue nädala alguses uus sellelaadne sissekanne.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ok , ma järeldasin seda sellest et ta joob alkot avalikult rannas . Aga noh mis seal ikka .

Ja see, et tüdruk vanem on ei mängi minu jaoks mingit rolli . :)

 

hull asi et joob alkot rannas. Ma joon ka, ma 18 nüüd ? Oi urmo su mõistus on ikka alla arvestust

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Neljapäeva õhtu juba, aeg läheb üsna kiiresti.

Kolmapäev oli suht mõttetu päev ikka. Ärkasin mingi 12 aeg ja läksin muru niitma. Kurat, ikka andis niita 34 kraadises kuumuses. Kuna maalapp on päris suur, siis võttis ikka päris läbi ka :P, aga ei kurda - sain päikest mõnusalt. Tüdruk ka juba kade, ta ei salli, et ma pruunim kui tema. Siis päevitasin veel ja õhtul sai filmi Dear John vaadatud, mis läks päris hinge, kui ausalt öelda.

Täna, neljapäeval, sai mingi 11 aeg ärgatud. Again, päevitama. Niii kuum oli, et kõrvaklapid ei tahtnud kõrvas püsida, kukkus välja muudkui. Kell oli juba vaevalt pool neli tiksunud, kui pilved tulid ja mõne minuti pärast hakkas sadama. Ega's midagi, kolisin tuppa ära ja vaatasin telekast üht dok. filmi. Olen alati nende vastu kuidagi skeptiline olnud, kuid see oli tõesti hea. See dokumentaalfilm rääkis Briti sõduritest, kes teenisid Afganistanis. Väga huvitav oli vaadata, kuidas nad seal sõdivad. Mulle lisas põnevust see, et kaameramees oli päris julge ja mitmed korrad oleks peaaegu reaalselt surma saanud (mitmed kaadrid sellised, kus võttegrupp ja Briti sõjaväelased jooksevad sõna otseses mõttes kuulide eest).

Film vaadatud, sai korra poes käidud jooki ostmas ja tagasi tuldud.

Reede õhtul tuleb tüdruk siia, eemal olen kuskil järgmise nädala neljapäevani, siis kirjutan üsna pikalt tõenäoliselt.

Runenurk: Logisin üle pika aja sisse. Ei viitsi midagi teha, nii et kogun EP-d ja killin edges targeteid.

 

7453 :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

I 1337, ta peaks Sten olema, kui ma ei eksi.Mingi Sandriga küll siin tegemist pole :)

 

Tanel, võiksid tegelt blogide alla ka juba siis teema teha, tõsiselt põnev on lugeda. Keep it going. Aga kuna teema on ikkagi Runescape/Rate all, tahaks siiski pilte ka näha.

:D

 

Cheers.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tanel haz life. Gl

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mmm... kuule töll mida sa mulle mute panid? Ma lihtsalt avaldasin oma arvamust siin sinu päevikust, ma ei ropendanud ega midagi. Lihtsalt ütlesin mida mina arvan sinu ruunist, täiesti tavaliste sõnadega ja sa paned mulle mute? Tegelt ka mees kahju sust...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.