Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Remoo

Soovitatud postitused

VIP

Niisiis, scammis mitu kuud tagasi minult kasutja. Siis oli ta veel s!p3lgas.

Vahepeal läks see värk juba meelest aga nyyd tuli meeldi.

Tegin teema ja manraynor pani banni talle kuna proof oli olemas, see sittakott tegi fake pildi ja saatis manraynorile ja manray j2i seda uskuma ja võttis ban maha.

Saatsin uuesti manraynorile proofi ja ta ytles et uurib, ei uurinud. Saatsin uuesti paari n2dala pärast siis ytles et tal pole aega ja küll ta uurib...

Niisiis, mis tehtud see tehtud niiet peaksid ban saama.

Kasutaja mida müüa tahtis oli hyppa j6kke.

Maksin 200eek ja siis teda msn polnud...

 

Proof: http://www.vahvel.net/scammerid/43187-scammer-s-p3lgas.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meil endise mode : Manraynoriga räägidud asi, kuna, Graffiti "saadetud" raha ei olnud kohal 5 päevaga.

Teiseks, Kasutajat Hyppa J6kke ei ole peaaegu 4-5kuud,

Teiseks, ma ei fakenud ühtegi pilti, kuna tegin sellise pildi kus meie jutt Manraynoriga oli olemas peal, kellaajad ja kõik,

 

Raha mis sina "saatsid" ei ole siiani kohal, ja saatsin Manraynorile Pildi pea nädal hiljem, kus oli näha kõik minu konto väljavõtete kohta, ja sinu raha seal peal ei olnud,


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegin teema ja manraynor pani banni talle kuna proof oli olemas, see sittakott tegi fake pildi ja saatis manraynorile ja manray j2i seda uskuma ja võttis ban

Proof: http://www.vahvel.net/scammerid/43187-scammer-s-p3lgas.html

 

Irww? See sittakott lasi minult 200 eek üle!! See S!pelgas oli kunagi remoo nyyd vahetas nime ära. Ta sai banni ja siis tegi fake pildi ja saatis supemannile ja see jobu võttis banni maha. Saatsin uuesti manraynorile pildid siis manraynor ytles et ta vaatab aga sittakott pole ikka vaadanud.

 

Siin teemas räägid, et Remoo saatis Manraynorile pildid ja tema unbannis, teises (Sipelga) teemas räägid, et tüüp saatis hoopis Supermanile pildid ja too unbannis. Ise ka tead, mis paska sa suust välja ajad? Vormista oma teema normaalselt, persetki pole aru saada, mida sa jahud siin. :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Türa vittu suur probleem kui ajasin moderaatorid sassi?

Remoo ei olnud ikka fake pilt? hahhhahaha Numbrid olid kõverad seal...

Aga noh las scammer olla siis foorumis edasi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hYppa j6kke niipaljude käest läbi käinud, mäletan mina ostsin selle, siis müüsin ühele, too siis järelikult müüs edasi, et võibolal tema ei scamminud. Aga kui sul proof siis jah.

 

Miks ma muidugi ei näe pangaarvel endal siis seda lubatud raha? pole siiamaani, nädalaga peaks ikka Seb pangast Swedpanka üle tulema ju?

 

Paljude käest on ta tõesti, seda ma usun.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks ma muidugi ei näe pangaarvel endal siis seda lubatud raha? pole siiamaani, nädalaga peaks ikka Seb pangast Swedpanka üle tulema ju?

 

Paljude käest on ta tõesti, seda ma usun.

 

Tõesta ära, et sa pole raha saanud läbi TeamVieweri. Graffit postitas piisavalt pilte, mis näitavad sinu süüd. Sa ei lahkuks niisama msnist, kui ta raha üle kandis sulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Manraynoril kindlasti pole seda pilti enam postkasti aga sealt oli väga h2sti aru saada et see oli puhas fake.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.