Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Painkiller

Soovitatud postitused

Oli siis selline konflikt, et palusin kiiret, odavat teenust. Nii-siis tuli too tüüp Painkiller, alguses rääkis mõistliku juttu nagu nad kõik.. Ja siis oli nõue selline, et MM tehakse ära eilse päeva jooksul.. Selleks oli umbes 2.5h...Siis ta hakkas tegema ja tegi ja tegi ja tegi... kÜsisin, et kas ma sees võin käia, siis nähvas, et ei, mulle ei meeldi kui segatakse.. :S . Nii siis ta järsku teatas, et tal killimine veel vaja teha ja ta teeb selle homme hommikuks, et ära mingil juhul sisse mine. Läks ta siis magama ja ma logisin sisse ja tüüp ei olnud killimiseni jõudnudki.. Okei ... võtsin ühendust siis Marekuga. Too naeris tüübi üle ja ütles et teeb ära selle mul.. Tegi ära (5min) ning asi ants. Loodan et too painkiller tuleb ja tunnistab üles oma teo ja maksab mulle 50%-70-mnest kroonist tagasi.

Ei soovita temaga enam ära ajada.. Ta teeb kuid temal on alati õigus.. alati.

 

Aitäh.


Rein_strauch@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

äkki polnud aega vms...?

köike vöib juhtuda,ning mm pole 5min quest


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ta ütles et ta ei saa hommiku üles.. Kuid ma ütlesin kohe et mul on vaja eilseks seda quesit. See oli raudne reegel. Ja sa said valesti aru.. see ei olegi 5min quest.. Marek tegi lõpu 5 minutiga ära.


Rein_strauch@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu silmis pole see vant enam ammu usaldusväärne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmmm...

Las ma retellin stroy..

Nii asi oli selline:

Ütlesin ,et mul on veel viimane peatükk teha ja siis qyest tehtud.

Ütlesin ,et ära parooli muuda ,et teen hommikul ära.

Hakkan siis tegema ja vaatan ,et parool muudetud.

Lähen siis msn,seal oli mingi sõim ,et ma olen petis ja petsin teda ,et marek tegi tal selle kuradi ahvi toomise ja killlimise ära.(ülejäänud olin mina teinud)

Ta veel küsib tagasi üle poole rahast mis ta maksis ,aga questi lõpuni oli 5 Mins ca veel.

Keegi ei käskinud tal marekul lasta teha vahepeal nii ,et minu mure pole ma ei maksa midagi tagasi.Ma oleks ära teinud hommikul ,aga no härra palkas ju mareku seda tegema.

Rohkem mul pole öelda!

The End!


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et kui paini jutt peab vett, siis sa ei saa 25%-gi tagasi oma rahast.

Sellepärast, et ta tegi ca 80% questist ära. Oleks sa natukenegi kannatanud, oleks ta sul questi ilusti ära teinud!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui 5minutit oli lõpuni miks siis ära ei teinud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et kui paini jutt peab vett, siis sa ei saa 25%-gi tagasi oma rahast.

Sellepärast, et ta tegi ca 80% questist ära. Oleks sa natukenegi kannatanud, oleks ta sul questi ilusti ära teinud!

 

 

Tal oli kindlalt vaja samal päeval, nii oli kokku lepitud.

 

Mul kunagi oli vaja DT+subid+reqid valmis saada väga kiirelt, maksin 2 painfulile 10 pinni, samal kuupäeval kui ta alustas, sai ka quest valmis. väga 5+ töö oli. Seega ma mõistan kuidas k4w4 tunneb ja kui nii lepitud, siis tuleb raha ikka tagasi maksta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.