Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Must turg , scammerid kontrolli alla.

Soovitatud postitused

VIP

Ma kunagi arutasin seda juba sinuga ALEX , aga selle peab ära tegema , see ainuke võimalik viis kuidas saada must turg kontrolli alla.

 

Idee : Üldine turg , Raha/Orjad , Membership , rs2kasutajad ja isegi Ilegaalne runescape ( Authide müümine ) , kõik need alafoorumid panna rahastamise alla. Et sinna postitada = 5.- per topic , 25.- per 1 week topics , 100.- Per 1 month.

 

Ärge tulge kisama et sitt idee , see on parem idee. Alex vihjas et siis inimesed ei tule siia asju müüma , big deal siis! Kui inimene tahab tõsiselt oma asjadest lahti saada , siis nad maksavad. Pealegi foorum saaks head raha ja ei oleks vaja nii suurt muret reklaamide pärast.

 

Ma tean et selline AUTOMAATNE SÜSTEEM nagu hinnavaatlus.ee sarnane maksaks palju , aga tee käsitsi , tee mingid eraldi user gruppid or w/e kuhu sa paned nad sisse ja mis töötaks vb ajalimiidiga vms , siis saab teada. Inimesed võivad postitada neisse ikka ja pakkuda , aga need kes ei maksa ei saa teemasid teha.

 

See hoiaks Spamm ( liigseid topicuid kui juba sellist asja müüvaid / ostvaid teemas on juba sittaks ) , liige scamm ära ja foorum saab raha.

 

Ärge tulge rääkima et on paremaid mooduseid , ma olen uurinud / küsinud juba ENNE KUI MA MODE OLIN seda asja , paremat ideed ei ole.

 

Igatahes see teema on just my 2c .


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga väga loll idee.

Scammereid see eemale ei hoia kohe kindlasti.

Ainuke asi mis juhtub on see et müümis teemasi on poole vähem.

 

EI POOLDA KINDLASTI .

 

"Scammerid kontrolli alla" on sama loogiline et jagex saab rwt-st lahti. (AKA. IMBOSSBLE)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
mmm see 1 month 100 kallis teeks 15 eek 1 nädal jne,,, liiga kallis, mul l2heb rohkem raha selle reklaami peale kui asja eest saan muidu ju

 

Osta 5.- eest üks teema ja Bumpi seda aina uuendades , mitte et teed mingi hunnikuviisi teemasid siis.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui see nii toimub,siis kõik lähevad raudselt Dice.ee ja Faithy foorumisse äritsema.

Aga võiks tulla küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kui see nii toimub,siis kõik lähevad raudselt Dice.ee ja Faithy foorumisse äritsema.

Aga võiks tulla küll.

 

Ausaltöeldes las mingu , las tulgu need kes tõsisevalt tahavad müüa / osta midagi siia , see on VABAAJA FOORUM ju pealegi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõesti liiga kallis + vaevalt,et enam siin asju nii palju müüdaks.

Sest on veel teisigi 'musta turu' foorumeid,kus pinne/accounte müüa.

Kui selline asi jõustab,siis on sitasti ühesõnaga.

Inimesed,kes üle saavad mingite randomite 0 tehingute tüüpide käest,on lihtsalt lollus.

 

 

cheerz,Olks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Väga väga loll idee.

Scammereid see eemale ei hoia kohe kindlasti.

Ainuke asi mis juhtub on see et müümis teemasi on poole vähem.

 

EI POOLDA KINDLASTI .

 

"Scammerid kontrolli alla" on sama loogiline et jagex saab rwt-st lahti. (AKA. IMBOSSBLE)

 

Kontrolli alla ei mõelnud et elimineerimine , vaid et see suur hulk SIIN FOORUMIS PEATADA , less Bans , less ban evading users jne.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kontrolli alla ei mõelnud et elimineerimine , vaid et see suur hulk SIIN FOORUMIS PEATADA , less Bans , less ban evading users jne.

 

Nojah, midagi see võibolla aitaks...

Ise ei äritse enam eriti aga rõve oleks ikka kui tahad acci müüja ja pead maksma raha et teemat teha, ftw. Ise müüks ainult msni kaudu või mujal foorumis.

 

Ma arvan et see tooks rohkem tüli kui kasu. (eriti alexile)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Nojah, midagi see võibolla aitaks...

Ise ei äritse enam eriti aga rõve oleks ikka kui tahad acci müüja ja pead maksma raha et teemat teha, ftw. Ise müüks ainult msni kaudu või mujal foorumis.

 

Ma arvan et see tooks rohkem tüli kui kasu. (eriti alexile)

 

Erm , ainuke raha mis Alex saab on reklaamid ja nende MITTE CLIKIMISE EEST.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nojah, midagi see võibolla aitaks...

Ise ei äritse enam eriti aga rõve oleks ikka kui tahad acci müüja ja pead maksma raha et teemat teha, ftw. Ise müüks ainult msni kaudu või mujal foorumis.

 

Ma arvan et see tooks rohkem tüli kui kasu. (eriti alexile)

 

 

 

 

mul sama mõte.

Siis teed ühe teema 5 eegi eest,kus hakkad kõike asju müüma terve aeg?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei meeldi idee

Suhteliselt loll isegi

EI POOLDA


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Erm , ainuke raha mis Alex saab on reklaamid ja nende MITTE CLIKIMISE EEST.

 

Aga tehke see nali ära ja vaadake mis toimuma hakkab.

Kui sellest tõesti kasu on siis las jääb.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Olks , kasvõi , less topics = less spam

 

Aga tehke see nali ära ja vaadake mis toimuma hakkab.

Kui sellest tõesti kasu on siis las jääb.

 

Eks aeg näitab nagu alati , kui rsorid kaovad ära siit foorumist siis ... Vähem rs foorum ja rohkem vabaaja? Kas see mitte vahvli plaan polnud?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga sitt idee peaks mainima...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma küll ei näe, et midagi head seal oleks. Inimesed lähevad mujale foorumitesse äritsema ja vahvel ei saa mingit raha pmst. Olematu summa saaks vast.

Ja scammida saaks ka nende 5 eekiste teemadega. Õnnestunud scammi tulu kataks selle 5 eeki kinni ja kõik.

Teeks äkki nii, et vahvlisse postitada, peab maksma 50 senti iga posti eest. Mõtle vaid! Foorum saaks RAHA!


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Olks , kasvõi , less topics = less spam

 

 

 

Eks aeg näitab nagu alati , kui rsorid kaovad ära siit foorumist siis ... Vähem rs foorum ja rohkem vabaaja? Kas see mitte vahvli plaan polnud?

 

Sa pidid ju ammu ära minema. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.