Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Must turg , scammerid kontrolli alla.

Soovitatud postitused

Soovitan omapoolset süsteemi mis on kasutusel ka mõnes teises välismaa foorumis.

 

Musta turu teemadesse võiks lisada süsteemi mida näidatakse kasutaja profiilis nagu " tuntud liige, annetaja või eeskujulik " antud juhul võiks olla see " Business vms nime te sellele panete " verification, ehk siis pead maksma eluaegse " business " sildi eest umbes 50/100 eek, mis lubab sul eluaeg teha selle kasutaja alt musta turu teemadesse postitusi ja avada uusi teemasi. Pole mõtet küsida raha iga teema eest jne. Pole ju palju, et müüa / osta kasutajat? Kindlustaks see ka seda, et scammerid läheks ära teistesse foorumitesse :) Need kellel seda sertifikaati ei ole, saavad teemasid vaid vaadata.

 

:music:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitan omapoolset süsteemi mis on kasutusel ka mõnes teises välismaa foorumis.

 

Musta turu teemadesse võiks lisada süsteemi mida näidatakse kasutaja profiilis nagu " tuntud liige, annetaja või eeskujulik " antud juhul võiks olla see " Business vms nime te sellele panete " verification, ehk siis pead maksma eluaegse " business " sildi eest umbes 50/100 eek, mis lubab sul eluaeg teha selle kasutaja alt musta turu teemadesse postitusi ja avada uusi teemasi. Pole mõtet küsida raha iga teema eest jne. Pole ju palju, et müüa / osta kasutajat? Kindlustaks see ka seda, et scammerid läheks ära teistesse foorumitesse :) Need kellel seda sertifikaati ei ole, saavad teemasid vaid vaadata.

 

:music:

 

Mõni tahab näiteks kasutajat maha müüa.Või no oletame et piirdub 5 tehinguga või alla, siis peab juba 50kr maksma? nty


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Niisiis ongi ainuke variant, passi koopiad kohustuslikuks enne tehingut. scannimine maksab(kui pole scannerit) ala 2 krooni ja inimese leidmine läheb tunduvalt lihtsamaks. Foorum ei pea ka maksma rohkem id kaardi systeemi eest. Kõik rahul.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sihukene asi nagu passikoopia tegemine mingi lambika foorumi jaoks, rikuks inimeste andmekaitse seadust. Imo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõesti? Oma passikoopia saadad sa sellele kellega sa tehingut teed ja vastupidi. Teine kui see isegi oleks foorumi andmebaasis siis ei antaks sellele ligipääsu tava kasutajatele vaid adminitele, nemad siis annavad vajadusel edasi.

 

 

Kolmas variant on, kuna kõik vinguvad ja enamustel oma ideid ei ole siis lõpetame üldse "scammi" alafoorumi modereerimise. Las nad siis olla ja teha mis tahavad. Foorumi ban on nii kui nii ajutine, teevad uue kasutaja ja olemas. Ärge ise olge siis lollid vms ja asi ants.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõesti? Oma passikoopia saadad sa sellele kellega sa tehingut teed ja vastupidi. Teine kui see isegi oleks foorumi andmebaasis siis ei antaks sellele ligipääsu tava kasutajatele vaid adminitele, nemad siis annavad vajadusel edasi.

 

 

Kolmas variant on, kuna kõik vinguvad ja enamustel oma ideid ei ole siis lõpetame üldse "scammi" alafoorumi modereerimise. Las nad siis olla ja teha mis tahavad. Foorumi ban on nii kui nii ajutine, teevad uue kasutaja ja olemas. Ärge ise olge siis lollid vms ja asi ants.

 

See oleks küll inimlik, see et passi/id kaardi koopiad anda adminite kätte.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kus kohast ta peaks saama suvalise passikoopia?

Ma ei usu, et internetist neid saab.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üks idee mis veel läbi käinud, et MMimine kohustuslikuks. Kõik tehingud mis ilma mmita tehtud, ei kuulu foorumis edasi arutamisele ja on omal vastutusel.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Üks idee mis veel läbi käinud, et MMimine kohustuslikuks. Kõik tehingud mis ilma mmita tehtud, ei kuulu foorumis edasi arutamisele ja on omal vastutusel.

 

Jah,ma olen seda juba pakkunud siin teemas, aga üks moderaator ütles, et mu idee oli mõttetu. :D

Aga noh,võiks juba seda tasapisi looma hakkata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üks idee mis veel läbi käinud, et MMimine kohustuslikuks. Kõik tehingud mis ilma mmita tehtud, ei kuulu foorumis edasi arutamisele ja on omal vastutusel.

 

Siis peaks MM tasuta olema .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muidugi mitte. MM-il on täielik õigus nõuda vahelt tasu. Kahepeale makstakse kinni ja pole mingit probleemi.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MM, võiks olla kas siis 10.- võimidagi väikest,sest kui MM on kohustuslik, siis vaata, palju te pappi saate:D

ainult MM pealt, :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No ega see 10kr ei oleks nii suur summa kui oled tõeline äritseja mitte scammer,tehke tasu pooleks vms.

Kui ma oleks ametlik MM,ma MM-iks väikseid summasid tasuta,kui juba suured hinnad seal kasutaja ostud jne, siis võiks ka mingi teenustasu olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minu idee:

 

Teeme ka need tehingud ametlikuks, mis on musta turu omad.

 

Nimelt peaks panema middleman'i kasutamise kohustuslikuks. Samamoodi on päriselus väga vähe inimesi, kes hoiavad suurt hulka kontrolli all. See annab nendele vähestele parema ülevaate ning rohkem tegutsemismastaapi. Need, kes ei kasuta middleman'i, ei saa panna tehinguid. Kui panevad, siis need vähesed middleman'id teavad, kas oli tehing või mitte. Kui keegi teeb teema, et oli negatiivne tehing, siis kustutatakse see ja see pole meie rida. Tehingud on kas ametlikud või omal vastutusel. Ka middleman'id võivad eksida. See ei tähenda seda, et nad rotiksid, vaid et esialgsel omanikul on siiski reaalne võimalus mahamüüdud kasutajaga manipuleerida. Teeme kasvõi kuradi notarijama, mille järjekorrad on pikad. Kõik need "kui ikka tahab maha müüa, siis maksab" jamad koonduksid sellele tasandile: "kui tahab maha müüa, siis ootab middleman'i järjekorras."

 

Olen nõus hakkama üheks middleman'iks, kuna varsti avan ühe äri, mis puudutab runescape'i. Seega võtan endale ka aega musta turuga tegelemiseks.

 

Milline see middleman'i roll peaks välja nägema, seda seletan juba siis, kui see käiku läheb.

 

Teeks näiteks iga tehingu kohta teema ning tehing loetakse ametlikuks alles siis, kui mõlemad osapooled on tehingul kohal ja tehing toimub middleman'i kaasabil. Ühesõnaga: tehingud muutuvad ametlikuks ning middleman on samuti kohustatud mõlematele tehingupooletele tagasiside panema, kuna selle järgi on hea hiljem kontrollida, kas ja kellega on tehing toimunud.

 

Idee sain seoses raamatupidamise õppeainega. ;p Võin hakata ka praktikana pidama nn. "päevaraamatut." See puudutab ka päriselu tehinguid jne.

 

Peaks mõtlema nendest lollidest lahtisaamisele, tänu kellele scammerid tunnevad, et they still got it. Targad ei lase ennast scammida ja mõni totu, kes avastab, et teda scammitakse, haarab võib-olla ideest kinni ja proovib ise ka vibu lasta.

 

Sadistlikult seletades: Ärme otsime aidsi ravimiti, vaid tapame neid, kes kondoome ei taha kanda ja haiglates enda lolluse pärast liigset ruumi võtavad.

 

Et siis niimoodi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Muidugi mitte. MM-il on täielik õigus nõuda vahelt tasu. Kahepeale makstakse kinni ja pole mingit probleemi.

 

Siis võiksid moded olla tasuta mm vms , muidu sinna l2heb rohkem raha kui selle manraynori idee värgi peale ,


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

olen poolt aga siis võiks teha nagu nädal 20.- ja kuu mitte 100 krooni vaid 60.-

igal pool on nii et mida kauemaks teed (võtad teenust) seda odavamalt saab.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleks ka selle MM asja poolt siis jah scämmeritel väga väike võimalus aga siis peaks olema palju mme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pooldaks asja muidu :)

see maksustamine/ eem kui ka tehke mm alafoorum ja seal siis teevad mõned tuntud liikmed või siis eeskujulikud kes tahavad mm soovi ja näiteks 3 moderaatorit peaksid ta heaks kiitma vms et jah siis oleks tip top:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei näe mõtet sellel, kui inimene ise loll pole siis ta scammi ei saa PUNKT

Kui minu kasutaja on väärt 150.- ja eeldame, et keegi ei taha seda 1 kuu jooksul siis pean ma maksma 100.- lihtsalt kuulutuse eest ja saan enda raske vaevaga tehtud kasutaja eest kätte vaid 50.-?

 

 

Pigem tehke registreerimine tasuliseks. Või tehke süsteem, et kui tahad üldse ruunskeibi müügi alafoorumit näha pead end vertifima kuidagi. Näiteks ID-kaardiga (Läheks meeletult maksma) Või alternatiiv nagu ma alati midagi ostes nõuan, et tehtaks pilti endast hoides enda ID-kaarti/passi käes samas lubades osaliselt andmeid varjata, et ei toimuks isikuandmete varastamist. Põhimõte on täpselt sama manraynor mis sinu maksustamisel ala "miu miu miu tahavad lahti saada siis maksavad miu miu miu" just nimelt. Tahavad siis teevad selle pildi ILMA KOBINATA. Üleüldiselt ma ei saa aru millega sa oma tiitlid oled ära teeninud kui sa lihtsalt üritad olla suurem ajuhiiglane kuigi sa seda pole. ARUSAAMATU

 

Tähelepanu tahad sa igast küljest nagu ma näen. Enam foorumis aktiivne ei plaani olla siis tuled kohe plärtsuma siia lootes näha kuidas reageeritakse. Kas keegi tuleb kutsub sind uludes tagasi või mitte.

 

 

Samas ma ei vaidle vastu, et sa korralik oled ning ei peta kedagi.

 

 

EDIT: Hea idee oleks teha foorum kutsetega. Nimelt kutsud scammeri saad banned koos scammeriga. Lihtne. Pärast proovi siia kutset saada, iga lambikas ei saagi vaid tõesti ainult need keda usaldatakse. Või siis et foorum ära ei sureks teha vertification code mida saavad teha praegused liikmed ning koodi sisestades pääseb ärifoorumile ligi. Scammid=ban ja taaskord kutset iga lamp ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.