Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Miola.

Soovitatud postitused

Nii.

 

Sain siis Miolalt kasutaja,pini vastu(Hommi kaudu). Url: http://www.vahvel.net/rs2-kasutajad/45887-m-combat-3-wc-80-a.html

 

Lubas,et hüvitab kahjud,kui kasutaja saab banni(Kuna ta bottis levelid). Nüüd,mitte midagi ning kasutaja on banned(Eile ostsin,täna banned)

Niiet,ma sooviks enda pini saada.Kuigi ta pakkus vahepeal,et botib mul wc 80,aga ma tahaks

 

Paar pilti ka siis.

 

45522149.png

 

54479039.png

 

Ma tagastasin pinnid ka, mille eest osteti.

Kui kasutaja banned saab siis tagastab raha, lihtne.

 

Niiet,kui homme pini ei saa,võite keegi ta bannida(juhtkonnale).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Palju tahad vähe saad. Sellest pole pilti, kus sa küsisid, et mis siis saab kui acc banned ja ma ütlesin et teen uuesti 80 ja sa olid nõus? Ja kus võtan, et sina ei bottind öö läbi? (Võid ju rääkida et ei tea bottimisest midagi, aga kus ma seda tean? Ma pakkusin, et teen uue wc 80. Ei taha, pole minu süü ju, vist? Ning kustotsast ma scammisin? Said oma acci, said. Mis veel?


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Palju tahad vähe saad. Sellest pole pilti, kus sa küsisid, et mis siis saab kui acc banned ja ma ütlesin et teen uuesti 80 ja sa olid nõus? Ja kus võtan, et sina ei bottind öö läbi? (Võid ju rääkida et ei tea bottimisest midagi, aga kus ma seda tean? Ma pakkusin, et teen uue wc 80. Ei taha, pole minu süü ju, vist? Ning kustotsast ma scammisin? Said oma acci, said. Mis veel?

 

Ja kui teine kasutaja,millel wc 80 teed saab banned,siis peaksid vähemalt pini tagastama. Aga sa ei tee seda,nagu sa ise ütlesid.

 

Proof,et ei oma illegaalseid RS programme või midagi sarnast:

74118120.png

29730436.png

(Sorri selle 18/19 august kohta,kuupäev oli vale :D :D )

 

Pluss,Homm võib tõestada meievahelist jutuajamist(Ta oli convi lisatud). Ehk on tal isegi history alles,ei oska öelda.

 

 

Jah,ma sain enda acci,aga see sai banni.Tänu macrole,ning sa tunnistasid,et bottisid kasutajaga. Seega,kui ostetud kasutaja saab müüja tõttu banni,on müüja kohustatud kahju korvama(Põhimõtteliselt summa/misiganes asja ostja kasutaja eest andis tagasi andma).Niiet,ma ootan enda pinni.Räägiksin muidugi sinuga ka msnis,kui unblokiksid/logiksid sisse. Siis ei peaks foorumit ''reostama''.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Oota. Mul on endalgi conv alles. Tahad näha? Ja mis kuradi Crome histori sa siis panid? Nagu wtf.

 

 

E/ 2 nädalat on kõvasti pikem kui 10 päeva.?

 

Et näeksid,et ma pole käinud kuskil rsbots.net/download või sellel lingil,mis sa mulle andsid.Ning Efkzil on õigus,vist. Loodetavasti ka mõni kogenum inimene/moderaator jagab enda arvamust.

 

Miola,võiksid msni ka tulla tegelt,tahaks seal rääkida natukese.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida rääkida? Et sa ei ole nõus, nagu kokku leppisime? or wtf? Ja need lingid loevad ikka sitaks? Sa võid neid igapäev deleteda ja igast pulli teha nendega. (23:37) miola: aa, njh siis (23:37) miola: teen sama acci (23:37) miola: sulle uuesti (23:37) miola: siis (23:37) miola: nõus?


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida rääkida? Et sa ei ole nõus, nagu kokku leppisime? or wtf? Ja need lingid loevad ikka sitaks? Sa võid neid igapäev deleteda ja igast pulli teha nendega. (23:37) miola: aa, njh siis (23:37) miola: teen sama acci (23:37) miola: sulle uuesti (23:37) miola: siis (23:37) miola: nõus?

 

Ära vingerda välja ,

Anna talle pin tagasi, tee uus kasutaja , müü pinni eest maha,

Sina bottisid , tema ei ole süüdi.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

23:37?Sind polnud sellel ajal msniski,tee pildid siis jutust(ootan sind msni juba kella 23:10st).Teadsin et botted on,aga diil jäi et korvad kahjud kui banni saab(Iga taolise tehinguga on selline värk).Ning sa olid selles nii kindel,et banni ei saa.I don't care,kasutaja on igatahes banned,sinu tõttu ning sina pead pmst pini andma.Tule siis msni,räägime seal asjad selgeks. Kui lubad,et annad pini lähiajal on kõik OK.Vastasel juhul,saad moderaatori arvamuse ning reeglite kohaselt karistada(Ban või misiganes).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miola. Ära nii lolli juttu küll aja, et tema bottis ja sai sellepärast banned .

Ma tean ma olen bottinud . Sa ei saa elusees järgmisel päeval banned kui sa botid. Mul oli 2 bott kasutajat, nüüdseks 1 banned aga jh, Bottisin str 80 att 40 mining 60 siis enam kuuaega ei botinud lasin pk ainult. ja siis sai banned. Tegin täpselt samad statsid. Üks on banned ja teine unbanned ja müüdud ja siiani näen teda sisse logimas. Kui väitsid, et bottisid selle wc siis sai acc läbi sinu boti banned ja pead talle tagastama selle pinni. See pole juba Thugi mure kuidas sa selle pinni sebid talle.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kahjud-wc 80. Sa ei taha, ära nüüd huia muid asju. Ütlen ka, et tahan siis oma acci tagasi kui sulle pini anna. ? Teeme nii?

 

Issand jumal,nii raske on aru saada?

Kui ostetud kasutaja banned saab(Botitud kasutaja,müüja bottis) siis müüja tagastab raha(Meie puhul pini).

Võin sulle banned kasutaja anda,ise tead mis sellega teed. Mina tahan enda pini saada ja asi ants.Ei huvita kust/kuidas sa selle saad.

 

Tule siis msni,seal parem rääkida.Kaua ma kordan sama asja :hi:

 

 

Ennem oli ju jutt, et kui ban teen wc 80? Kas te ei oska lugeda?

No,sa olid nii kindel et banni ei saa ju.Igatahes,kui see kasutaja,millel sa teeksid nüüd wc 80,saaks ka banni,siis ma ei saaks ju mitte midagi.Pluss jään enda kasutajast ilma.

Sa ei oska ka lugeda?Kui ostetud kasutaja banned saab,siis müüja tagastab raha/pini.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Thug-il õige jutt, jäta oma jama ajamine miola...

Kui ta tahab pinni siis sa oled kohustatud andma talle selle.

Mul oli sama lugu täna. Ostsin Autoflaxeri 2 pinni eest täna see kellele pinnid andsin ütles et üks oli vale ja andsin uue. Oligi asi ants :)

Edit// miola ära nüüd sõimama hakka :wa:


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mulle viskab ka sama asja kordamine üle. SA OLID SELGELT NÕUS TEISE WC 80 ACCIGA. NÜÜD EI TAHA. KOKKULEPE ON KOKKULEPE VÕI MIS?

sa olid lubanud pin ka anda ju , Thugi jutust tuli välja see . Niiet KOKKULEPE ON KOKKULEPE


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
(23:37) miola: aa, njh siis (23:37) miola: teen sama acci (23:37) miola: sulle uuesti (23:37) miola: siis (23:37) miola: nõus?

 

 

Ma ei viitsi hetkel enda närve & aega raisata sinu peale,mingi 8 tunni pärast tegelen selle asjaga siis edasi.Meanwhile,võite enda arvamust avaldada asjast.

Cheers.

 

Edit: Miola,sa said pini ju.Ma sain kasutaja... Kui ostetud kasutaja banned saab,siis müüja tagastab raha/pini.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

bullshit!

miola teeb uue acci mina näen seda nii.:D

//olen tema poolt siis:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Krõpser,tore et keegi ka tema poolt on :) Kuigi võiksid seletada,miks.Ja asi selles,et kui ta teeb uue acci,botib kunagi wc 80 ning uuesti banni saab.Siis ma ei saa ju ikka midagi... :D Pole raske tegelt kuskilt pini otsida.

Miola,ma räägin peale 23:10t ei olnud sa msnis(vähemalt mitte siis,kui ma online olin) Sa oled 16,arvasin et oled ikka mõistlikum.Hakkasid kohe sõimama,lol.Ma ei hakka isegi midagi vastu ütlema,targem annab järele :)

HeartX,seda ka.Aga ikkagi,siis oli see tema süü,kuna tema postitas kasutajanime ju.Ootan ikka veel msni,ehk jõuame veel kokkuleppele?Kui ei,siis jamh...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.