Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer SycoN !

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tervist siis !

Tahtsin osta accounti nimega Jobu Rsk ( http://www.vahvel.net/rs2-kasutajad/43264-m-com-78-ranged-99-pank-11m.html ) Account oli locked, aga hirmus tahtmine oli acci saada ja nii see läks...

Foorumis lugesin et wild tuli tagasi siis mängisingi ühe päeva ruuni ja vaatasin et rangerid omavad, tahtsin kohe acci saada.(nüüd pole jälle oma 3 nädalat mänginud peale scammi :D)

Enda tehtud viga, aga loodan et scammer saab karistada...

Video siis MSN convost, kuna ei hakkanud pilte tegema. Vaadake pausidega kui ei jõua lugeda.

Vaata videot siit (Minul roheline kiri.)

Pilt PM-is mis ta käskis saata:

v7vz1w.jpg

Pilt maksest:

9t2xw5.jpg

 

Raha pole siiamaani tagasi saanud.

Juurde veel see, et telefonile ei vasta, pmidele ei vasta ja ka MSN-is block või midagi.

Tore kui viitsisite läbi lugeda ja vaadata.

Loodan et ta saab banni ja siin on piisavalt tõestust. :ty (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

banaan him!

 

ei tglt, ootame mis syconil öelda on:P


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
banaan him!

 

ei tglt, ootame mis syconil öelda on:P

Tahaks ka teada, kui raha tagasi siis ple banni vaja, aga kui ei saa raha siis ban.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks ootab siis temapoolset vastust.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teglt ju päris palju tõestusi , et kui nagu sycon raha tagasi ei anna , või ei vasta , siis ban ?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Võrkpall(L)

 

Õun - > vitamiin -> energia -> töö -> raha -> naised -> seks -> aids -> surm .

 

Kas sa sooviksid õuna ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tõsiselt aru ei saa, mis te inimesed saate sellest, kui scammer saab ainult bani?

Miks piirduda sellega?

Tuleks enda raha ka ikkagi tagasi nõuda. Ise 100% enda rahad tagasi nõudnud eesnaha rottijatelt, kahjuks kõike just mitte rahas, vaid asjades, minu kasuks ka kasumiga.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tean teda irl , kunagi jalkat käidud mängimas, oli mu sõbra klassivend,

Kui edasi ei arene võin aadressi , vb isegi telefoni nri saada oleneb, kas tuttav teab ta nrt või on ära vahetanud, pole kursis kas nad läbi on käinud,

Aga kui ta kolind pole saaks aadressi ;)

 

 

Edit// btw Jobu Rsk pole highscores ,äkki banned ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ma tõsiselt aru ei saa, mis te inimesed saate sellest, kui scammer saab ainult bani?

Miks piirduda sellega?

Tuleks enda raha ka ikkagi tagasi nõuda. Ise 100% enda rahad tagasi nõudnud eesnaha rottijatelt, kahjuks kõike just mitte rahas, vaid asjades, minu kasuks ka kasumiga.

Muidugi tahan raha tagasi, olen 100 korda PM saatnud helistanud jms, aga siiamaani tulutult.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kes siin kirjutas ,et bänn ei aita? Teen 70 tehingut, lasen rahvast üle, ja noh koguaeg öeldakse, bänn ei aita, pole mõtet bännida, ja nii jäängi scämmima, saab bänni, teeb uue aci, ta peab vaeva nägema kuni saab tehinguid:) Või kui usaldad 0-1 tehingu tüüpe kes mesi juttu sulle ajavad ,et tahavad ette saada, siis oled ise päris mauno, ühte ma võin öelda, scämmeritelt raske raha tagasi saada, noh kui mingid lapsed ca 12-14 aastased, neid hirmutad ,et jahm helistad isale jne, aga mõni vanem inimene, ca 17-19, mis sa arvad ,et kedagi kotib see? Nad naeravad su ähvarduste üle, teevad su kulul nalja ka ja lubavad koguaeg ja sa nagu loll ootad, vähestel scämmeritelt saadakse tagasi, kui just pole mingi tatt või ma ei tea kes.

 

Oodata ,et äkki Sycon maksab raha tagasi, selle üle ma naeran, selle ajaga suudab ta uue scämmi teha, kuna vahvlis on lolle kellel on raha palju ja usuvad kõikke, nii ,et GL Sycon, sul on veel aega scämmida kuni unbänn oled, valeta ,et maksad nädala pärast tagasi siis ei saagi vb bänned?:) Mõtle kui hea võimalus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ta vist mõtles niimoodi, et scammib võimalikult palju ja läheb minema :?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes siin kirjutas ,et bänn ei aita? Teen 70 tehingut, lasen rahvast üle, ja noh koguaeg öeldakse, bänn ei aita, pole mõtet bännida, ja nii jäängi scämmima, saab bänni, teeb uue aci, ta peab vaeva nägema kuni saab tehinguid:)

Just nagu sina.

 

 

Said msnist blocked? Ehk tead ta ratet või midagi?

Oli see tema pangaarve või kellegi teise? (ema, isa)?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lugesin teie kommentaarid läbi ja päris magedad wennad olete w?

Nojah eks seda netihiiro värk on ja nii ta jääbki..

Taavi sai kõik andmed , tegi appeli , tuli accepted , pelas ( bottis , ma ei tea ja ei huvita ).

Sai banned , nyyd halab?

Ei koti , mina EI bottind , tunnistajad olemas , kes isegi INGAME nägid teda , AINULT mina ja TAAVi teadsime andmeid , ise ma ei pela enam , licalt wend BOTTIS ja nyyd tahab raha tagasi w?

Halab teile ilusat juttu ja siis kohe et BAN BAN BAN , ja elame edasi , järgmine teema BAN BAN BAN jne? Kaua see kestax?

On proof et ta ei saanud acci tagasi? ( et ta ei mangind sellega ) = POLE!

Ei saa ka syydistada , ja ma olen KINDEL et ta pelas sellega ja sai ise banned , nyyd aga nurub siin banni mulle , kuna ise sai yle...DEAL WITH IT , ITS FUCKING RUNESCAPE! Said banned? Saa yle , raiska jälle 400 ja osta uus acc ja siis sa ei saa ju scammed ega midagi...

Olin ise yldse arvutist AFK , vahepeal sain netti aga nojah , ei ole põhjust vahvel.net kylastada nii et jh , siin on minu vastus...

 

Just nagu sina.

 

 

Said msnist blocked? Ehk tead ta ratet või midagi?

Oli see tema pangaarve või kellegi teise? (ema, isa)?

 

Kotib sind w?

Sina tegid tehingu w?

Ära uuri asju , mis ple sinu uurida , ma 19 ja kasutan ema pangaarvet? Imelik oled w?

 

Ta vist mõtles niimoodi, et scammib võimalikult palju ja läheb minema :?

 

Palju? Kui ma oleks tahtnud scammida , oleks ma saand ka paar kilo yle tõmmata...aga ma ei TEINUD seda...


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Sa oled ikka hale vend, kui acci sain sa ütlesid et 100% saab lahti, ei saanud, tegin uue appeali mille Transcation ID ka vidi lõpus on ikka DENIED(võite proovida) ja nüüd sa tuled siia ise halama, et mitte banni saada. Ma ei saanud kasutajasse sissegi logida ilmaasjata mängimisest. Järelikult oligi locked mingi BOTTIMISE või millegi eest. Loodan et saab ikka banni või õige oleks raha tagasi maksta.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tõesta et sa ei saanud acci lahti ?

Ei saa tõestada? GG


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
tõesta et sa ei saanud acci lahti ?

Ei saa tõestada? GG

 

Seal videos see viimane Transcation ID ongi see ID mille ma tegin ja see on DENIED


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa võisid neid veel teha , nii et gg


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jällegi üks teema kus ei saa tõestada midagi päris täpselt, imo sellistel puhkudel polegi midagi eriti teha, ma olen ise ka kahelt tuntud liikmelt üle saanud(ma ei hakka parem nimesid nimetama), nüüd ma enam ei julge ühtegi kasutajad osta ja üldse väldin selliseid tehinguid.

Siin võibki jääda vaidlema kellel oli õigus. Taavil tundub küll õigus olevat aga ma ei hakka midagi oletama siin. Tehke endale ise kasutajaid, sest iga teine inimene võtab kasutaja tagasi või keerab muud käkki teile, või lõpetaga rune mängimine nagu mina tegin, sest kunagi tuleb seda ju teha. see oli minu seisukoht, ärge nüüd maha tapke.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ütlen kah siis paar taka sõna kui võib , esiteks on taavil 30 tehingut ja kui ta oleks acci saanud siis ta ei oleks sellist teemat teinud ja oma enda aega raisand ja sycon sa oled suht ülbe olekuga nagu oleksid siin foorumis jumal aga sa ei ole seda nii et ära hakka hyppama siin et oo et ta ise macros ja nii kui inimene oleks acci kätte saanud ja kõik korras ie teeks ta teemat?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
ma ütlen kah siis paar taka sõna kui võib , esiteks on taavil 30 tehingut ja kui ta oleks acci saanud siis ta ei oleks sellist teemat teinud ja oma enda aega raisand ja sycon sa oled suht ülbe olekuga nagu oleksid siin foorumis jumal aga sa ei ole seda nii et ära hakka hyppama siin et oo et ta ise macros ja nii kui inimene oleks acci kätte saanud ja kõik korras ie teeks ta teemat?

 

Täpselt nii.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta mingi värdijas ka irl , punased juuksed ja lollakas irve näol koguaeg,

Anoh kui ta banni ei saa siis , varsti tuleb uus teema siia temakohta , raudselt scammib veel,

Ja tema ülbusest saab juba aru ,et ta scamims, nt : Sul pole tõendeid gg nerd, jne, Haige vana on see peet,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga oskad äkki selgitada, miks acc skoorides pole? Kui acc locked, siis ta on veel skooris, banned = ei ole. :D Mis sellepeale oskad öelda ?


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pmt jh, nagu eespool yeldud, tasub vältida RS kasutajate ostmist tundmatultelt tyypidelt. Ostke nendelt, kes on kaua pelanud RS ja on pidevalt siin päevikuid täitnud jne.

 

Yhelt pool on Taavi ise ka natuke syydi et yldse sellise tehingu tegi, kuid jh, vastaspoolel, Syconil võiks olla ikka vähemalt nii palju mõistut, et omalt poolt mingi proof leida (accist pildid etc.)


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.